2:1
1:1
- : -

KM automatik FBK Jičín - FLORBAL JABLONEC 4:3
20. Tomáš Ouhrabka, 39. Michal Schreier, 40. Tomáš Valkoun, 55. David Hanuš - 16. Ondřej Faltus, 24. Semih Pehlivan, 47. Lukáš Jarolímek; rozhodčí: Miroslav Vejvoda - Ondřej Vašátko; vyloučení: 4:2; využití: 0:1; zásahy brankářů: Petr Líbal 13 - Martin Maňák 35; po třetinách: 1:1, 2:1, 1:1;
Komentář domácích Schreier Michal (Trenér):
Zápas byl velmi vyrovnaný. Mylsím, že vyhrál lepší tým. Velmi jsme se trápili v koncovce. Naštěstí jsme dokázali vedení udržet. Soupeři děkujeme za zápas a přejeme šťastnou cestu domů.
Komentář hostů Javůrek Lukáš (Trenér):
Se vší úctou k soupeři - takhle špatný Jičín jsem ještě nikdy neviděl. Na nás to však v pohodě stačilo. Dneska jsme méně chtěli, rozhodly drobnosti - větší tah do brány, od nás nezvládnuté osobní souboje, celkově jsme byli jednoznačně jalovější. Gratuluji soupeři a děkujeme za pěkný zápas. Třeba zase někdy! Hodně štěstí do budoucí práce.
60:00
Střely ve 3. části: 9:8
60:00
57:31
Jičínu zatím pozorně brání přesilovou hru Jablonce.
55:50
Vyloučen hráč #2 Tomáš Houška družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za hra rukou.
55:49
Hosté po obdržené brance více otevřeli hru a vidíme šance na obou stranách. Jablonec se nevzdává.
54:47
Timeout FLORBAL JABLONEC
54:47
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #12 David Hanuš, asistoval #7 Tomáš Ouhrabka (4:3).
54:47
Po krásném úniku po levém křídle se prosazuje střelou na přední tyč Hanuš!
50:33
Vyloučen hráč #2 Tomáš Houška družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za sekání.
49:42
Jičín si vytváří šance především úniky po křídlech. Hosty nad vodou drží brankář.
46:56
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #7 Lukáš Jarolímek, asistoval #26 Semih Pehlivan (3:3).
46:56
Pěkná akce hostí. Po přihrávce Pehlivana se prosazuje střelou do prázdné brány Jarolímek.
46:16
Hosté ohrožují branku převážně střelami z větší dálky přes clonu.
43:01
Hosté v plném počtu, další přesilovka hostí zůstala nevyužita především zásluhou brankáře Maňáka.
41:01
Vyloučen hráč #26 Semih Pehlivan družstva FLORBAL JABLONEC na 2 minuty za blokování hokejky.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 14:4
40:00
39:19
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #8 Tomáš Valkoun, asistoval #9 Martin Petrgál (3:2).
39:19
Jičín se pomocí dvou slepených gólů ujímá před koncem 2. třetiny vedení. Byli jsme svědky dvou nádherných branek!
38:25
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #33 Michal Schreier, asistoval #12 David Hanuš (2:2).
34:25
Střely z přesilovky jsou nepřesné. Jičínu se nepodařilo vytěžit větší šanci za celé dvě minuty.
32:25
Vyloučen hráč #47 Vojtěch Čivrný družstva FLORBAL JABLONEC na 2 minuty za sekání.
31:56
Jičín se tlačí za vyrovnáním, ale bránkář hostí je zatím mužem zápasu.
30:30
Obrázek hry se vůbec nemění, vidíme zajímavý a rychlý flóčko s šancemi na obou stranách.
23:52
Vyloučen hráč #33 Michal Schreier družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za sekání.
23:50
Hosté netrefují prázdnou branku, ale dostanou možnost přesilové hry po následném faulu.
23:08
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #26 Semih Pehlivan, asistoval #7 Lukáš Jarolímek (1:2).
23:08
Chybná rozehrávka v předbrankovém prostoru znamená vedení hostí.
22:30
Hra se přelévá ze strany na stranu.
20:58
2. třetina začíná stejně jako končila první, náporem Jičína.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 16:4
20:00
19:21
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #7 Tomáš Ouhrabka, asistoval #12 David Hanuš (1:1).
18:45
Jičín krásně kombinuje, nicméně neustále selhává v koncovce.
17:50
Hosté po gólu ožili, ale pořád mají ze hry více domácí.
15:51
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #94 Ondřej Faltus, asistoval #92 Jakub Daníček (0:1).
15:51
Hosté se z první střely na bránu v přesilovce ujímají vedení. Střelou z půlky se prosadil Faltus.
14:27
Vyloučen hráč #8 Tomáš Valkoun družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za sekání.
13:45
Po velké šanci domácích přichází faul zezadu a hosté dostanou šanci se dostat zpět do zápasu.
12:50
Trenér Jičína Péťa Dlouhý svým svěřencům dnes naordinoval skvělou taktiku a hráči Jablonce zatím hrají druhé housle.
09:52
Hosté poprvé v zápase kontrolují míček delší časový úsek.
08:36
Hráči Jablonce neví, kde jim hlava stojí. Vše stojí na jejich brankáři, který předvádí úžasné zákroky.
06:50
Petrgál se zjevil sám před brankářem hostů, bohužel přestřeluje.
05:10
Jičín odstřeluje bránu hostů jednou střelou za druhou.
03:47
Jičín se tlačí do zakončení, nicméně všechny střely zatím končí nad nebo na dobře rozchytaném brankáři hostů.
02:17
Domácí zatím kontrolují míček více, ale zajímavější šance mají hosté po rychlých brejcích.
00:54
Hra je od začátku velmi intenzivní, náznaky šancí na obou stranách.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Miroslav Vejvoda a Ondřej Vašátko.
00:00
00:00
Line-up hostů FLORBAL JABLONEC: brankář: Martin Maňák; hráči v poli: Marek Čeřovský, Jiří Kočíb, Jakub Daníček, Jan Koravský, Jan Kantor
00:00
Line-up domácích KM automatik FBK Jičín: brankář: Petr Líbal; hráči v poli: Vojtěch Haken, Tomáš Ouhrabka, Marcel Jeřábek, Richard Iltis, David Hanuš