2:6
1:8
- : -

Pacovští Honzíci - FBŠ ATT Gorily Plzeň 6:18
9. Matěj Doubek, 15. František Zajíc, 19. Andrej Janda, 30. Tomáš Odložilík, 38. Lukáš Janura, 59. František Zajíc - 3. Ondřej Budek, 8. Václav Kaše, 14. Ondřej Hlinovský, 15. Václav Kaše, 21. Ondřej Budek, 23. Ondřej Budek, 26. Jonáš Janata, 28. Ondřej Hlinovský, 35. Filip Tábořík, 35. Petr Torma, 41. Tomáš Pour, 45. Dominik Kmoch, 46. Václav Kaše, 49. Tomáš Pour, 52. Ondřej Hlinovský, 57. Ondřej Budek, 58. Ondřej Budek, 60. Ondřej Hlinovský; rozhodčí: Filip Novák - Petr Stejskal; vyloučení: 3:1; využití: 1:1; diváků: 11; zásahy brankářů: Miroslav Bouška 23, Adam Kršek 7 - Ondřej Motl 8, Martin Lenárt 7; po třetinách: 3:4, 2:6, 1:8;
Komentář domácích:
Komentář (F. Zajíc): Z naší strany utrápený zápas. Za zmínku stojí asi jenom první třetina, ve které jsme se dokázali držet soupeři na dostřel a sami jsme si vytvářeli golové šance. Od té doby soupeř zaslouženě držel otěže zápasu. Celkový výsledek zhoršily i naše nevynucené chyby, kterých bylo dnes zbytečně moc.
Komentář hostů Surák Roman (Trenér):
Po vlažné první třetině přišlo probuzení a herní zlepšení, což se začlo projevovat i na výsledkové tabuli. Povinné 3 body máme a doufám, že v přístím kole budeme v kompletní sestavě. Děkujeme soupeři za fair play utkání. Fajn večer všem!
60:00
Střely ve 3. části: 5:15
60:00
59:50
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #64 Ondřej Hlinovský, asistoval #11 Ondřej Budek (6:18).
58:36
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #32 František Zajíc, asistoval #43 Matěj Doubek (6:17).
57:47
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #11 Ondřej Budek, asistoval #29 Petr Torma (5:17).
56:54
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #11 Ondřej Budek, asistoval #64 Ondřej Hlinovský (5:16).
52:57
Trestné střílení družstva Pacovští Honzíci neproměnil #43 Matěj Doubek.
51:39
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #64 Ondřej Hlinovský, asistoval #20 Tomáš Pour (5:15).
48:49
Timeout Pacovští Honzíci
48:49
Vyloučen hráč #13 Andrej Janda družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za sekání.
48:15
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #20 Tomáš Pour, asistoval #29 Petr Torma (5:14).
48:15
Vykejř jako kráva trefuje hostující hráč
46:35
Vyloučen hráč #29 Tomáš Krátoška družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za sekání.
46:00
13 a dost, střídání na postu domácího brankáře.
45:58
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #21 Václav Kaše, asistoval #29 Petr Torma (5:13).
45:58
Střídání brankáře. Nový brankář #15 Adam Kršek družstva Pacovští Honzíci
44:56
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #28 Dominik Kmoch, asistoval #96 Vojtěch Beneš (5:12).
40:23
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #20 Tomáš Pour bez asistence (5:11).
40:23
Tenokrát to trvalo o 4 vteřiny déle, chybná rozehrávka a branka soupeře.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 7:19
40:00
37:37
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #67 Lukáš Janura, asistoval #13 Andrej Janda (5:10).
37:37
Dobrého pomálu! Krásnou akci zakončoval Lukáš Janura.
34:30
Dvě slepené branky během několika vteřin - Tuček Šlajs, stejné chyby, stejné góly...
34:29
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #29 Petr Torma bez asistence (4:10).
34:18
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #46 Filip Tábořík, asistoval #11 Ondřej Budek (4:9).
30:00
Střídání brankáře. Nový brankář #73 Martin Lenárt družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň
30:00
Přesně v polovině zápsu mění hosté mužev brankovišti.
29:08
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #58 Tomáš Odložilík, asistoval #43 Matěj Doubek (4:8).
29:08
Snížení v přesilovce! Pěknou ranou se prosazuje Tomáš Odložilík
28:27
Vyloučen hráč #46 Filip Tábořík družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za držení.
27:40
Je to těžké, zatím mají na hřišti domácí o dva soupeře víc - špatnou rozehrávku a  nedůraz.
27:31
25:50
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #39 Jonáš Janata, asistoval #96 Vojtěch Beneš (3:7).
25:50
Po ubráněném oslabení přišla chyba v rozehrávce, kterou soupeř využívá k navýšení náskoku
24:38
Velkou šanci hostů likviduje domácí brankář výkopnutím pravé nohy
23:26
Vyloučen hráč #56 Tomáš Žáček družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
22:16
Nedáš, dostaneš - po velké nevyužité šanci domácí 53 odskakuje soupeř do vedení o 3 branky.
22:15
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #11 Ondřej Budek bez asistence (3:6).
20:19
20:19
Lépe do druhé třetiny vstoupili hosté a odskakují do dvoubrankového vedení.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 9:14
20:00
18:40
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #13 Andrej Janda, asistoval #58 Tomáš Odložilík (3:4).
18:40
Už je to zase jenom o gól - pěknou ranou snižuje Andrej Janda.
15:30
Mohlo být ještě veseleji, ale brankář hostů předvedl výborný zákrok.
14:39
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #32 František Zajíc, asistoval #44 Zdeněk Zajíc (2:4).
14:39
Rychle je sníženo krásnou střelou k tyči!
14:25
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #21 Václav Kaše, asistoval #13 Kryštof Lehečka (1:4).
14:25
Po zajímavé kombinace se soupeř ujímá tříbrankového vedení
13:38
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #64 Ondřej Hlinovský bez asistence (1:3).
13:38
Gól jako přes kopírák - ztráta na polovině hřiště a je to o dvě branky.
10:00
Domácí brankář několika výbornými zákroky drží jednobrankový rozdíl.
08:17
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #43 Matěj Doubek, asistoval #94 Jan Tomšů (1:2).
08:17
Premiérovou branku domácích á la Pastrňák vstřelil Matěj Doubek!
07:00
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #21 Václav Kaše bez asistence (0:2).
07:00
Po ztrátě balonku na polovině hřiště dostávají domácí druhou branku.
02:03
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #11 Ondřej Budek, asistoval #20 Tomáš Pour (0:1).
02:03
První branky zápasu dosáhl hostující tým důrazem v domácím brankovišti.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Novák a Petr Stejskal.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ ATT Gorily Plzeň: brankář: Ondřej Motl; hráči v poli: Ondřej Budek, Filip Tábořík, Tomáš Pour, Ondřej Hlinovský, Petr Torma
00:00
Line-up domácích Pacovští Honzíci: brankář: Miroslav Bouška; hráči v poli: Jan Tomšů, Matěj Doubek, Zdeněk Zajíc, František Zajíc, Andrej Janda