3:4
3:1
- : -

FBC Mohelnice - Andone SK Jihlava 8:9
5. Tomáš Šalda, 7. Filip Heller, 23. David Nejezchleba, 24. Petr Graclík, 31. David Nejezchleba, 41. Matěj Bizek, 54. Tomáš Pudil, 56. Tomáš Pudil - 1. Jan Horský, 5. Michal Beránek, 12. Vít Andrýsek, 19. Marek Žaloudek, 28. Vít Zápotočný, 38. Vít Andrýsek, 39. Vít Jirků, 40. Vít Andrýsek, 42. Vít Andrýsek; rozhodčí: Lukáš Axmann - Radek Šiška; vyloučení: 4:2; využití: 0:1; diváků: 72; zásahy brankářů: Dominik Hejný 14, Jan Hampl 5 - David Navrkal ?; po třetinách: 2:4, 3:4, 3:1;
Komentář domácích Šincl Jiří (Vedoucí):
Dnes jeden velkej hnus. Zdaleka náš nejhorší výkon v této sezóně. Polovina hráčů si myslí, že se utkání vyhraje samo. Hráči co by měli jít příkladem ostatním, příkladem nejdou. S takovým výkonem nemáme v bojích o postup co dělat. Nicméně se určitě nevzdáváme. Vše si nyní vyříkáme a budeme bojovat dál. Děkuju úžasným fanouškům, v takové atmosféře je radost hrát.
Komentář hostů Šmarda Jan (Trenér):
Už od začátku jsme vstoupili do utkání aktivně a dnes narozdíl od ostatních zápasů se nám dařilo i střelecky. Děkuji soupeřům a hráčům, že v této úžasné atmosféře za podpory domácích fanoušků jsme zápas dotáhli do vítězného konce.
60:00
Střely ve 3. části: 15:6
60:00
59:02
Timeout FBC Mohelnice
56:24
Heller ležel v souboji na zemi a rukama si chránil hlavu, hostující celek do něj ťukl míčkem.
56:23
Vyloučen hráč #37 Filip Heller družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za hra na zemi.
55:34
Pudil zachytil rozehrávku hostí a následně si položil gólmana na zem a zakončuje pod víko.
55:33
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #46 Tomáš Pudil bez asistence (8:9).
54:24
Andrýsek v úniku chtěl udělat kličku na Hampla. Ten je však na tyto situace cvičený a míček jednoduše vyráží.
53:20
Pudil v úniku poslal jihlavskou obranu do buffetu a dělá zápas ještě dramatičtějším.
53:19
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #46 Tomáš Pudil bez asistence (7:9).
53:15
Rychlá kombinace Jihlavských končí na Hamplovém stehně.
50:42
Novotný si na středu našel volného Pudila ve velkém brankovišti. Jihlavská obrana však pracuje na 100%.
48:25
Navrkalova rychlá levačka vystřelila jak Blesk McQueen a ukázkově chytá Gazdíkovu točenou střelu.
48:02
Vyloučen hráč #88 Lukáš Dvořák družstva Andone SK Jihlava na 2 minuty za sekání.
48:02
Heller se v úniku nechal seknout a vybojoval tak Mohelnici důležitou přesilovku.
45:58
Andrýsek na středu si počkal na přihrávku z rohu, míček mu bohužel pro něj sjel.
41:38
Heller si z mantinelu označkoval zadní tyčku.
41:18
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #22 Vít Andrýsek, asistoval #45 Michal Beránek (6:9).
40:56
Vyloučen hráč #26 Radek Weidinger družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za blokování hokejky.
40:15
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #16 Matěj Bizek, asistoval #37 Filip Heller (6:8).
40:15
Heller rychle z mantinelu vystřelil příklepem, dorážku do brány doklepl Bizek.
39:14
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #22 Vít Andrýsek, asistoval #76 Jan Horský (5:8).
39:14
Začátek třetiny byla převážně lepší Mohelnice, ale posledních 5 minut ovládá celek hostí.
38:09
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #20 Vít Jirků, asistoval #88 Lukáš Dvořák (5:7).
38:09
Dvořák v breaku našel na mantinelu volného Jirků, který se do odkryté brány nemýlí.
37:30
Vyloučen hráč #29 Adam Navrátil družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za hrubost.
37:30
Vyloučen hráč #7 Marek Žaloudek družstva Andone SK Jihlava na 2 minuty za hrubost.
37:12
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #22 Vít Andrýsek, asistoval #93 Michal Strejček (5:6).
37:12
Weiss tak tak zachytil míček na velkém brankovišti, jenže ten si následně našel Andrýsek, který z jedničky míří přesně.
36:09
Heller na mantinelu našel volného Bizka, který se lehce otočil a švihem těsně míjí branku.
33:27
Navrátil z dorážku trefuje pouze boční síť.
31:36
Horský Jan ze zátahu orazítkoval břevno.
30:04
Přihrávka ze středu na mantinel na volného Nejezchlebu, který se nemýlí.
30:03
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #7 David Nejezchleba, asistoval #19 Jakub Weiss (5:5).
27:51
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #92 Vít Zápotočný, asistoval #76 Jan Horský (4:5).
27:51
Nepohlídaný Zápotočný doráží z voleje nechytatelně do prázdné.
23:38
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #55 Petr Graclík, asistoval #16 Matěj Bizek (4:4).
23:38
Graclík prostřelil z půlky jihlavský blok a srovnává skóre utkání.
23:11
Navrátil u mantinelu si nachystal střelu, ta však končí pouze na tyči.
22:40
Nejezchleba z mantinelu nekompromisně do prázdné.
22:39
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #7 David Nejezchleba, asistoval #59 Martin Pudil (3:4).
21:58
Valigura sám před bránou, střela však letí mimo.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 8:11
20:00
18:02
Žalounek se uvolnil na středu hřiště a následně lehce přehodil gólmanovu levou nohu.
18:01
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #7 Marek Žaloudek bez asistence (2:4).
16:38
Hejný vystihl střelu po křížné přihrávce a nasledně i dorážku. Tohle by nemusel zvládnout ani superligový brankář.
16:09
Pudil T. z rohu zkusil nahodit míček na Weideingera, ten ale jen promáchl.
13:10
I přes to, že mají hosté přesilovku, hra jezdí pořád nahoru, dolů.
12:07
Horský Jan z mantinelu do prázdné. Novotný se však stihl vrátit do bloku.
11:16
Vyloučen hráč #59 Martin Pudil družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za sekání.
11:02
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #22 Vít Andrýsek, asistoval #20 Vít Jirků (2:3).
09:35
Pudil zachytil míč, přihrává na Weidingera, brankář hostujících připraven
08:59
Na míčku převážně domácí Mohelnice
06:06
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #37 Filip Heller bez asistence (2:2).
04:48
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #45 Michal Beránek bez asistence (1:2).
04:13
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #65 Tomáš Šalda, asistoval #86 Jiří Valigura (1:1).
00:38
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #76 Jan Horský, asistoval #19 Jakub Horský (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Axmann a Radek Šiška.
00:00
00:00
Line-up hostů Andone SK Jihlava: brankář: David Navrkal; hráči v poli: Vít Zápotočný, Jakub Horský, Jan Horský, Marek Žaloudek, David Vlk
00:00
Line-up domácích FBC Mohelnice: brankář: Dominik Hejný; hráči v poli: Tomáš Novotný, Petr Graclík, Filip Heller, Michal Vaněk, Matěj Bizek
00:00
Vážení diváci, rádi bychom vás přivítali na 20.kole divize D, kde domácí tým FBC Mohelnice se utká s Andone SK Jihlava. Utkání můžete sledovat online na https://www.youtube.com/watch?v=2YB0b_SUnRw&ab_channel=FBCMohelnice