3:2
2:4
- : -

Fbc Strakonice - FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň 6:8
13. Adam Přib, 30. Jiří Křesák, 36. Vojtěch Houska, 40. Adam Přib, 43. Vojtěch Houska, 55. Tomáš Houska - 4. Pavel Šimeček, 16. Tomáš Katolický, 25. Tomáš Houska, 40. Filip Konrady, 47. Filip Štědrý, 50. Filip Blažek, 51. Lukáš Pluskal, 53. Šimon Dubský; rozhodčí: Adam Hofhansl - Lukáš Teska; vyloučení: 6:5; využití: 1:2; diváků: 64; zásahy brankářů: Jan Vaníček ? - Jiří Cisler ?; po třetinách: 1:2, 3:2, 2:4;
Komentář domácích Šavrda Karel (Trenér):
Noooooooo, celkem zajímavý zápas. Prej. Ani nevím proč jsem dnes prohráli. Vážně ne. Zdravím fanoušky mých komentářů :D Škoda je , že takové nasazení nemáme každý zápas. Ale, když se nám chce a nemáme zase tolik v žíle, tak můžeme přehrávat leckoho. Akorát je to prostě urputný boj a pořád nás dohání léto, kterému holt po zimě už neutečeme. Zdárek, pivo a párek. Strakonice Olééééééé a jedeme na Superbowl.
Komentář hostů Kubinec Lukáš (Trenér):
Dneska jsme nehráli dobře, možná jsme i většinu zápasu byli horším týmem. V útoku jsme prakticky nebyli, góly jsme dávali po chybách a v přesilovkách. Dobře jsme zahráli až poslední minuty, kdy to odnesly jen (naštěstí) zlomené hokejky. Díky za zápas.
60:00
Střely ve 3. části: 12:9
60:00
59:28
Vyloučen hráč #88 Karel Řezanka družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za hrubost.
59:28
Vyloučen hráč #39 Hynek Mošna družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za hrubost.
54:49
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #9 Tomáš Houska, asistoval #32 Vojtěch Houska (6:8).
54:24
Vyloučen hráč #20 Filip Štědrý družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za sekání.
52:48
Vyloučen hráč #99 Jan Huleš družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za nesportovní chování.
52:48
Vyloučen hráč #8 Lukáš Pluskal družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za nesportovní chování.
52:26
Timeout Fbc Strakonice
52:26
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #88 Šimon Dubský, asistoval #97 Tomáš Katolický (5:8).
50:05
Vlastní branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #8 Lukáš Pluskal (5:7).
49:41
Vyloučen hráč #57 Daniel Chvosta družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za sekání.
49:22
Vyloučen hráč #38 Adam Přib družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za sekání.
49:18
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #15 Filip Blažek, asistoval #37 Adam Stejskal (5:6).
49:11
Vyloučen hráč #37 Tomáš Mareš družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za sekání.
46:15
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #20 Filip Štědrý, asistoval #15 Filip Blažek (5:5).
45:32
Řezanka alespoň zdraví své svěřence ze starších žáků
45:31
Vyloučen hráč #88 Karel Řezanka družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za sekání.
42:57
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #32 Vojtěch Houska bez asistence (5:4).
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 9:8
40:00
39:18
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #56 Filip Konrady, asistoval #97 Tomáš Katolický (4:4).
39:06
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #38 Adam Přib, asistoval #24 Karel Šavrda (4:3).
35:22
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #32 Vojtěch Houska, asistoval #8 Lukáš Pluskal (3:3).
29:45
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #19 Jiří Křesák, asistoval #24 Karel Šavrda (2:3).
29:18
Vyloučen hráč #56 Filip Konrady družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za hra rukou.
24:46
Vlastní branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #9 Tomáš Houska (1:3).
20:00
20:00
Střely v 1. části: 11:7
20:00
16:40
Vyloučen hráč #97 Tomáš Katolický družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za sekání.
15:35
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #97 Tomáš Katolický, asistoval #70 Lukáš Porazil (1:2).
12:25
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #38 Adam Přib, asistoval #57 Daniel Chvosta (1:1).
03:42
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #9 Pavel Šimeček bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Adam Hofhansl a Lukáš Teska.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň: brankář: Jiří Cisler; hráči v poli: Jan Huleš, Filip Štědrý, Filip Blažek, Tomáš Katolický, Pavel Šimeček
00:00
Line-up domácích Fbc Strakonice: brankář: Jan Vaníček; hráči v poli: Tomáš Mareš, Tomáš Houska, Karel Šavrda, Adam Přib, Jiří Křesák