5:0
4:2
- : -

FBC DDM Kati Kadaň - Florbal Chomutov B U21 15:3
6. Patrick Lenke, 6. David Budák, 7. Marek Pokorný, 9. René Chodura, 11. Patrick Lenke, 20. Erik Štěrba, 21. Jaroslav Michálek, 21. Dominik Mach, 28. Ondřej Kopp, 37. David Budák, 38. Marek Pokorný, 46. Jaroslav Michálek, 47. Patrick Lenke, 47. Dominik Mach, 58. Marek Pokorný - 14. František Kubík, 50. František Kubík, 58. František Kubík; rozhodčí: David Scholz - Lukáš Pekárek; vyloučení: 2:5 + Daniel Kučera ČK1 + 5; využití: 2:0; diváků: 158; zásahy brankářů: Matěj Holeček 18 - Lukáš Kopecký 25; po třetinách: 6:1, 5:0, 4:2;
Komentář domácích Štěrba Erik (Trenér):
S výsledkem jsme spokojeni, se třemi body taktéž, s produktivitou taktéž, bylo by skvělé si ji přenést do nadstavby. Určitě to ale dnes mohlo být z obou stran klidnější. Vůbec jsme to dnes sudím neusnadnili. Ani my, ani cv boys. Díky všem za zápas, hezký zbytek víkendu.
Komentář hostů Severa Martin (Trenér):
Od nás vyloženě trapný výkon. Gratuluji soupeři k vítězství.
60:00
Střely ve 3. části: 16:8
60:00
59:52
Hra zde nyní připomíná spíše baseball nebo tenis.
58:45
Zelinka končí po souboji na zemi.
57:47
Branku družstva Florbal Chomutov B U21 vstřelil #84 František Kubík, asistoval #7 Ondřej Bejček (15:3).
57:47
Že by se Chomutov dostával zpět do hry?
57:20
Seznam kadaňských gólu už je skoro tak dlouhý jako jejich soupiska.
57:02
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #26 Marek Pokorný, asistoval #75 Michal Šnábl (15:2).
56:15
Danda už má dnes tak desátou berušku.
55:39
Kellermannovi utekl balonek.
54:19
Vyloučen hráč #21 Petr Chládek družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za sekání.
54:19
I Chomutov si vyzkouší přesilovku.
52:41
Tak krásná akce, ale to by na jejím konci nesmí být Pokorný. Opět netrefil prázdnou bránu.
51:25
Huňatovi se u nás líbí, i když toto vyloučení bylo z těch přísnějších.
51:21
Vyloučen hráč #2 Josef Huňat družstva Florbal Chomutov B U21 na 2 minuty za nedovolené vrážení.
49:53
Pokorný ten míček dneska prostě netrefí...
49:01
Branku družstva Florbal Chomutov B U21 vstřelil #84 František Kubík, asistoval #42 Matyáš Rauscher (14:2).
49:01
Chomutov se prosazuje v oslabení.
47:48
Vyloučen hráč #2 Josef Huňat družstva Florbal Chomutov B U21 na 2 minuty za sekání.
47:42
Huňat se přizabil o Šnábla.
46:59
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #3 Dominik Mach, asistoval #55 Kryštof Danda (14:1).
46:42
Vyloučen hráč #7 Ondřej Bejček družstva Florbal Chomutov B U21 na 2 minuty za nesportovní chování.
46:41
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #13 Patrick Lenke, asistoval #29 Jaroslav Michálek (13:1).
46:41
Já nic nestíhám. Třeba 2 minuty bez gólu by to chtělo.
45:14
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #29 Jaroslav Michálek, asistoval #63 Michal Kolitsch (12:1).
45:14
Tak jsem to zakřikla. Michálek již neměl sebemenší problém zasunout míček do prázdné branky.
45:02
Chomutov zatím zdatně brání.
44:23
Pokorný svým odkopem asi útočil na elévky na tribuně.
42:58
Kopecký jako superman přeletěl branku od pravé tyče k levé a vytasil svou ruku proti střele Štěrby. Neskutečný zákrok.
41:25
Vyloučen hráč #15 Daniel Kučera družstva Florbal Chomutov B U21 do konce utkání.
41:25
Vyloučen hráč #15 Daniel Kučera družstva Florbal Chomutov B U21 na 5 minut za hrubost.
41:25
Kučera loktem nabral hlavu Strnada, vyfasoval ČK1 a odchází do šatny. Strnad naštěstí jen otřesen.
40:44
Strnad minul úplně prázdnou bránu.
40:01
Úvodní buly 3. třetiny vyhrávají pro změnu hosté.
38:39
Souboj Huňat-Chodura dopadá lépe pro Huňata.
37:33
37:33
Kopeckému vypadl balonek...
36:49
Kellermann se dostává do roztržek s kadaňskými hráči již od začátku utkání.
36:26
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #15 David Budák, asistoval #6 Petr Strnad (10:1).
36:26
Budák vybojoval balonek a zakončuje po přední.
34:13
Michálek ztrtil míček na středu hřiště, ale Štěrba celou situaci zachránil.
30:48
Vyloučen hráč #27 Michal Marek družstva Florbal Chomutov B U21 na 2 minuty za držení.
29:39
Pokorný mohl vstřelit 10. gól domácích, ale netrefil balonek.
27:39
Michálek se do střely opřel tak, že po střele nadskočil.
27:30
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #11 Ondřej Kopp, asistoval #21 Petr Chládek (9:1).
27:01
Kopp už běžel sám na Kopeckého, jenže ten se natáhl a vyčapal ho.
25:29
Vyloučen hráč #71 Erik Štěrba družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za hrubost.
25:29
Vyloučen hráč #92 Daniel Kellermann družstva Florbal Chomutov B U21 na 2 minuty za hrubost.
25:29
Tak uvidíme hru 4na4.
24:52
Mezi Soukupem a Kolitschem proběhla menší rotržka.
24:22
Holeček vyčapal Macuru.
23:29
Mach dostal došvihem do obličeje a odchází ze hřiště s krvavým šrámem.
23:13
Danda po špatné rozehrávce měl velké štestí, když Peksa tuto šanci nevyužil.
22:23
Kadaňští hráči toho pochytají více než Holeček. Začneme asi vést statistiku bloků.
21:33
Rauscher po Markově přihrávce netrefuje prázdnou bránu.
20:45
Timeout Florbal Chomutov B U21
20:45
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #3 Dominik Mach, asistoval #6 Petr Strnad (8:1).
20:45
A další rychlý gól, já to ani nestíhám sledovat.
20:39
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #29 Jaroslav Michálek z trestného střílení (7:1).
20:39
Michálek po faulu a nařízeném trestném střílení nekompromisně vymíchal Kopeckého.
20:23
Dušek se s dost bolestivou grimasou doslova odplazil ze hřiště.
20:01
Úvodní buly 2. třetiny vyhrávají opět domácí.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 10:9
20:00
19:53
Kadaňští junioři mají nejvíce bloků z celého týmu.
19:22
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #71 Erik Štěrba, asistoval #13 Patrick Lenke (6:1).
19:22
Vyhrané buly v rohu, rychlá kombinace a další gól.
18:26
Kadaň na chvíli uklidňuje situaci.
17:02
Danda se skvěle vrátil a zabránil tak Duškovi ve vstřelení gólu.
16:32
Kellermann si proběhl celé hřiště, ale při střele mu míček sjel.
15:58
Holeček vytasil své pravé rameno proti Rauscherově střele.
15:17
Nevím, zda to byla boční síťka nebo Holeček, ale míček zázračně neskončil v brance.
14:26
Šnábl, Kopp a Pokorný se nedohodli, ale i přesto zůstává míček na kadaňských čepelích.
13:43
Mach dost zatopil Zelenkovi.
13:00
Branku družstva Florbal Chomutov B U21 vstřelil #84 František Kubík, asistoval #64 Ondřej Soukup (5:1).
13:00
Kubík nekompromisní střelou, která se otřela o horní tyč, snižuje.
12:30
Pardubský trefuje pouze Müllerovu hokejku.
11:41
Huňat šikovně vyřešil Pokorného obtočení kolem brány.
11:00
Ono se toho děje tolik teď.
10:16
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #13 Patrick Lenke, asistoval #71 Erik Štěrba (5:0).
08:52
Holeček zachránil Kadaň před první obdrženou brankou.
08:18
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #17 René Chodura bez asistence (4:0).
08:17
Chodura nekompromisně k tyči prostřeluje Kopeckého.
06:12
Celkem perné chvilky, náš hlasatel a současně i časoměřic se mohl zbláznit, stejně tak i já, poněvadž jeden noťas nám chcípl a jedou aktualizace. Pernější chvilku si vybrat nemohl.
06:05
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #26 Marek Pokorný, asistoval #96 Lukáš Fiala (3:0).
05:24
05:13
05:13
Macura upustil hokejku, Štěrba se dostal k balonku a přes osu jej poslal na Lenkeho, který to již měl jednoduché.
04:46
Kadaň si nedokáže dát přesnou finální nahrávku před bránu.
03:51
Šnábl si počkal na Kubíkův projektil.
03:01
Kadaňská juniorská lajna se dostala ke střele, bohužel pro domácí byla nepřesná.
01:53
Kopecký dost nejistě udržel čistý štít. S míčkem si hrál, jakoby to byl horký brambor.
01:18
Koppova střela byla zblokována.
00:42
Chomutov se poprvé dostal k míčku.
00:01
Úvodní buly dnešního zápasu vyhrávají domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Scholz a Lukáš Pekárek.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Chomutov B U21: brankář: Lukáš Kopecký; hráči v poli: František Kubík, Daniel Kučera, Filip Samuel Dušek, Ondřej Bejček, Martin Peksa
00:00
Line-up domácích FBC DDM Kati Kadaň: brankář: Matěj Holeček; hráči v poli: Petr Chládek, Marek Pokorný, Lukáš Fiala, Michal Šnábl, Ondřej Kopp