4:1
3:1
- : -

Florbal Ústí - FBŠ SLAVIA Plzeň 9:4
5. Jan Sattler, 6. Marek Chroustovský, 22. Marek Chroustovský, 29. Martin Horn, 36. Filip Šedivý, 37. Jan Sattler, 44. Marek Chroustovský, 51. Jan Dobosz, 59. Jan Sattler - 1. Lukáš Netrh, 14. Jakub Šedivý, 38. Filip Cipra, 45. Adam Löwy; rozhodčí: David Scholz - Lukáš Pekárek; vyloučení: 8 + Vít Friedl OS:3; využití: 1:2; diváků: 68; zásahy brankářů: Matěj Dobosz 18 - Patrik Urban 14; po třetinách: 2:2, 4:1, 3:1;
Komentář domácích Merta David (Trenér):
Dnes to bylo pro nás opět velmi důležitý zápas, který jsme chtěli v domácím prostředí zvládnout. V zápase jsme byli lepším týmem, soupeře jsme nepustili k větším šancím a navíc ubránili hodně oslabení. Musím všechny hráče pochválit za předvedený výkon, bylo tam velké nasazení a touha vyhrát. Děkuji soupeři za utkání.
Komentář hostů Tkadlec Adam (Trenér):
Pro naše kluky hodně tvrdý zápas, který nám ukázal, na čem je potřeba více pracovat a za to jsme rádi. Soupeř byl lepší, škoda naší nekvalitní hry v přesilovkách, kterých bylo požehnaně, v závěr už nám došlo. I tak děkuju našim borcům za nebojácný a bojovný výkon až do poslední vteřiny. Díky i soupeři a všem dalším, co se na zápase podíleli.
60:00
Střely ve 3. části: 7:6
60:00
58:59
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #65 Jan Sattler, asistoval #95 Martin Horn (9:4).
56:09
Horn běžel v patách Čížkovi, který měl samostatný únik na bránu. Dobosz v bráně si vyjel a míček odstrkává od sebe. V tu chvíli tu byli už dva hostující hráči a šli 2 na 0, ale míjí bránu
55:42
Dobozs s Chroustovským sehráli akci 2 na 1, ale Urban výborně vychytává
52:47
Malý špatně odehrál nahrávku, ale po ztracení míčku šel okamžitě do souboje
50:49
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #63 Jan Dobosz, asistoval #95 Martin Horn (8:4).
50:25
Ústí opět výborně v obraném pásmu
49:04
Vyloučen hráč #65 Jan Sattler družstva Florbal Ústí na 2 minuty za blokování hokejky.
48:38
Tenhle zápas je opravdu podívaná, hráči padají opravdu pořád
47:59
Vyloučen hráč #98 Jiří Čížek družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za hrubost.
47:36
Jde to z jednoho útoku do druhého, velmi vyrovnaná část
46:05
Domácí se ujímají vedení nad míčkem, ale Plzeň jsou po míčku přímo hladový
45:05
3. třetina vypadá zajímavě. Hráči stále padají, až se mi zdá, že občas i simulují
44:28
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #77 Adam Löwy, asistoval #45 Michal Fuchs (7:4).
44:13
Vyloučen hráč #95 Martin Horn družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání.
43:35
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #48 Marek Chroustovský, asistoval #74 Filip Šedivý (7:3).
41:54
Vyloučen hráč #82 Lukáš Netrh družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře.
37:39
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #85 Filip Cipra, asistoval #67 Jakub Šedivý (6:3).
36:30
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #65 Jan Sattler, asistoval #63 Jan Dobosz (6:2).
36:11
Vyloučen hráč #13 Šimon Secký družstva Florbal Ústí na 2 minuty za nesportovní chování.
35:45
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #74 Filip Šedivý, asistoval #13 Šimon Secký (5:2).
31:38
Moller se také ohání po Matějkovi a začíná do něj strkat
30:16
Plzeňští hráči stále padají na zem
29:35
Fuchs se rozmachuje naschvál hokejkou po Chroustovským, viděla bych to na nesportovní chování, ale rozhodčí to nechává klidné
28:38
Vyloučen hráč #74 Filip Šedivý družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání.
28:01
Urban vlítl Doboszovi pod nohy, který následně padá a dělá kotrmelec
28:00
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #95 Martin Horn z trestného střílení (4:2).
27:35
Urban dnes také předvádí vynikající kousky
26:35
Plzeň se přemístila a teď více hrají na domácí půlce, ale Ústí spolehlivě bráni
24:48
Dobosz Matěj teď vychytal nevychytatelné!
22:27
Slavia zkouší vše co může, ale domácí jsou rychlejší a chodí skvěle do bloků
21:33
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #48 Marek Chroustovský bez asistence (3:2).
18:08
Vyloučen hráč #63 Jan Dobosz družstva Florbal Ústí na 2 minuty za vražení zády.
17:07
Ústí to snad víc jde v oslabení než v pěti. Hrají rychle a chytře. Secký předvádí výtečný výkon a parádně chodí do bloků
16:11
Chroustovský s Vondruškou i v oslabení výborně sehráli útok
14:58
Rozhodčí Pekárek byl nemilosrdný a Friedl dostává rovnou tři tresty a Ústí hraje ve čtyřech
14:12
Vyloučen hráč #21 Vít Friedl družstva Florbal Ústí na 2 minuty za nesportovní chování.
14:12
Vyloučen hráč #21 Vít Friedl družstva Florbal Ústí na 2 minuty za držení.
14:12
Vyloučen hráč #21 Vít Friedl družstva Florbal Ústí - osobní trest.
13:38
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #67 Jakub Šedivý bez asistence (2:2).
11:57
Mazanec si skvěle oblikličkoval své soupeře a dostal se do skvělé střelcké pozice, ale dlouho čekal, tak mu míček vzal Dobosz
09:50
Máme tu hru 4 na 4 a už máme dvě zlomené hokejky
08:37
Vyloučen hráč #95 Martin Horn družstva Florbal Ústí na 2 minuty za hrubost.
08:37
Vyloučen hráč #44 Matyáš Moller družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za hrubost.
08:11
Čížek skvěle odehrál na své polovině balón a poté odběhl před domácí branku a čekal na přihrávku, která mu přišla vyzkoušel střelbu
05:51
Rychlé dva góly musí Plzeň hodně mrzet, ale Chroustovský byl úplně sám před bránou a střílel do prazdné. Ukázkový gól
05:25
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #48 Marek Chroustovský, asistoval #93 Marek Kadlec (2:1).
04:50
Domácím se vydařila jejich hra, nyní se míčku ujímá hostující tým
04:15
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #65 Jan Sattler, asistoval #13 Šimon Secký (1:1).
03:48
Domácí se poprvé dostali s míčkem na útočnou polovinu a zkoušejí něco vymyslet
02:13
Matějka šel do souboje se Šedivým, Matějka se toho vůbec nebál a šel tvrdě tělem. Tůma mu přišel na výpomoc, ale míček už byl na straně Ústí
01:36
Od Ústí chybí jakákoliv komunikace, je tu ticho jako v hrobě
01:00
Než jsem něco stihla napsat, tak Plzeň ukázala skvělou taktickou hru
00:56
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #82 Lukáš Netrh, asistoval #67 Jakub Šedivý (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Scholz a Lukáš Pekárek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ SLAVIA Plzeň: brankář: Patrik Urban; hráči v poli: Jiří Čížek, Matyáš Moller, Michal Fuchs, Marek Fuchs, Adam Löwy
00:00
Line-up domácích Florbal Ústí: brankář: Matěj Dobosz; hráči v poli: Vít Friedl, Filip Šedivý, Šimon Secký, Jan Dobosz, Jan Sattler