2:2
6:1
- : -

ACEMA Sparta Praha UNYP - BLACK ANGELS 10:5
3. Michael Wertheim, 8. Josef Sedláček, 27. Robin Havlina, 40. Jakub Šváb, 45. Radek Drba, 48. Jakub Kárník, 52. Robin Havlina, 52. Vojtěch Krupička, 58. Jakub Čech, 58. Vojtěch Krupička - 7. Štěpán Kostrhún, 17. Jan Michálek, 33. Vilém Doležal, 34. Marek Čejka, 55. Štěpán Kostrhún; rozhodčí: Jakub Vlček - Lukáš Žofka; vyloučení: 4:1; využití: 0:2; diváků: 56; zásahy brankářů: Michal Norek 36 - Jan Blaho 21, Kryštof Pecka 0; po třetinách: 2:2, 2:2, 6:1;
Komentář domácích Vojta Marek (Trenér):
Prosazovat jsme se začali pořádně až ve třetí třetině, kde jsme využili moc pěkná akce. Potřebujeme se více vydat a být více proaktivní po celé zápasy. Včera i dnes jsme to zvládli dohromady pouze poslední třetiny. Děkuji soupeři, fanouškům a pořadatelům.
Komentář hostů Tuček Leoš (Asistent trenéra):
Vyrovnaný zápas jsme bohužel nedokázali získat ve svůj prospěch. Po inkasovaných brankách v úvodu 3. třetiny jsme už nedokázali odpovědět, otevřeli hru a soupeř zasadil rozhodující úder. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00
Střely ve 3. části: 15:8
60:00
59:32
Střídání brankáře. Nový brankář #62 Kryštof Pecka družstva BLACK ANGELS
59:32
Vyloučen hráč #29 Jakub Čech družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za hrubost.
59:32
Hosté si užijí čtvrtou přesilovku do konce utkání.
57:31
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #88 Vojtěch Krupička, asistoval #85 Vojtěch Andrášek (10:5).
57:31
Dva rychlé góly potvrzují dnešní výsledek.
57:11
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #29 Jakub Čech, asistoval #35 Michal Norek (9:5).
56:56
Hosté zkoušejí v šesti.
54:29
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #28 Štěpán Kostrhún, asistoval #87 Marek Čejka (8:5).
54:29
Hosté po druhé v tomto utkání využívají početní výhodu.
54:15
Krupička ve vlastním oslabení viděl nabíhajícího Drbu. Strefil golmana do středu těla.
53:11
Vyloučen hráč #85 Vojtěch Andrášek družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za bránění ve hře.
53:11
Black Angels si zahrají svou třetí přesilovku.
51:38
Timeout BLACK ANGELS
51:38
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #88 Vojtěch Krupička, asistoval #93 Hubert Hais (8:4).
51:38
Hais poslal přesnou přihrávku na Krupičku a ten jednoruč zakončuje do prázdné.
51:11
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #12 Robin Havlina, asistoval #71 Radek Drba (7:4).
51:11
Havlina prokličkoval obranu hostí a trefuje přesně.
49:28
Havlina znovu na Švába, ten tentokrát míří mimo.
47:54
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #10 Jakub Kárník, asistoval #93 Hubert Hais (6:4).
47:54
Kárník dorazil svou vlastní střelu a zvyšuje na 6:4
44:28
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #71 Radek Drba, asistoval #78 Michal Václavík (5:4).
44:28
UNYP Arenou zazněla pátá. Drba po nahrávce Václavíka vymetl všechny pavučiny v bráně Black Angels.
43:04
Hráč Black Angels teď nechtěně atakoval míčkem pořadatelský stolek.
41:08
Wertheim od mantinelu střílí. Blaho maskou vyráží.
40:01
První buly v třetí třetině vyhrává Sparta.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 14:11
40:00
39:51
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #72 Jakub Šváb, asistoval #12 Robin Havlina (4:4).
39:51
Havlina našel Švába před bránou a ten dává gól do šatny.
38:26
Krupička za bránou motá hlavu svým protihráčům.
37:27
Sedláček z půlky střílí nad...
35:16
Havlina ohrozil branku hostí. Domácí z toho bohužel nic nevytěžili.
33:30
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #87 Marek Čejka, asistoval #28 Štěpán Kostrhún (3:4).
33:30
Čejka ze středu otáčí vývoj utkání.
32:44
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #18 Vilém Doležal, asistoval #60 Robin Bělík (3:3).
32:44
Doležal se ocitl sám před Norkem a nemýlí se.
31:53
Krupička bez větších potíží proběhl hřištěm. Ke střele se nakonec nedostal.
29:12
Početní nevýhoda Spartu nijak neomezuje. Drží si balon a ohrožují i branku hostí.
27:40
Vyloučen hráč #41 Marek Pleskač družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za sekání.
27:40
Black Angels si vyzkouší svou druhou přesilovku v tomto utkání.
26:31
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #12 Robin Havlina, asistoval #95 Matyáš Bláha (3:2).
26:31
Havlina po nahrávce Bláhy trefuje přesně.
24:42
Štyler po crossové nahrávce střílí mimo.
23:29
Krupička vyslal nebezpečnou střelu na branku hostí.
21:03
Blaho ukázal krásný zákrok.
20:45
Václavík prokličkoval hřištěm. Golman pozorný.
16:11
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #48 Jan Michálek, asistoval #9 Jakub Kocourek (2:2).
16:11
Míček se teď záhadným způsobem dostal za Norkova záda.
15:20
Black Angels promarnili tutovou šanci 2 na 1.
13:56
Norek se předvedl ukázkovým zákrokem.
13:28
Čech před brankou hostí získal míček. Střela mu sjela.
12:05
Kapitán domácích Krupička poslal přesnou přihrávku na Mervarta, který z první trefuje masku hostujícího golmana.
10:36
Wertheim vyslal z půlky projektil na golmana blacků. Ani po dorážce branka nepadla.
10:09
Hra se přelévá ze strany na stranu.
07:28
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #53 Josef Sedláček, asistoval #26 Michael Wertheim (2:1).
07:28
Domácímu týmu se vyrovnaný stav nelíbil. Sedláček vrací Spartě vedení.
06:40
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #28 Štěpán Kostrhún, asistoval #61 Ondřej Diepolt (1:1).
06:40
Přesilovka moc dlouho netrvala. Hosté vyrovnávají.
06:15
Vyloučen hráč #29 Jakub Čech družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za sekání.
06:15
Hned co doskočil z trestné lavice vyloučený hráč, půjde na trestnou lavici hráč domácího týmu.
05:35
Čech trefil po chvilce klidné početní výhody postranní síťku. Tým se radoval zbytečně.
04:57
Black Angels zatím nepustili Spartu do šance. Drží si balonek na svých čepelích.
04:04
Vyloučen hráč #88 Adam Štyler družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání.
04:04
Uvidíme první přesilovku dnešního utkání. Zahrají si ji domácí.
02:16
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #26 Michael Wertheim bez asistence (1:0).
02:16
Wertheim po individuální akci dává první gól dnešního utkání.
02:05
Pleskač na mantinelu získal míček, po nedovoleném zákroku, mu ale vyletěla hokejka z ruky.
00:49
Hostující tým v nebezpečné akci 2 na 1, Norek zatím drží čisté konto
00:01
Úvodní buly patří Spartě.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Vlček a Lukáš Žofka.
00:00
00:00
Line-up hostů BLACK ANGELS: brankář: Jan Blaho; hráči v poli: Jakub Kocourek, Adam Štyler, Lukáš Sůva, Hugo Konečný, Matyáš Metoděj Krahulec
00:00
Line-up domácích ACEMA Sparta Praha UNYP: brankář: Michal Norek; hráči v poli: Michal Václavík, Michael Wertheim, Radek Drba, Josef Sedláček, Vojtěch Andrášek