2:1
- : -
FBS Olomouc

FBS Olomouc - FbŠ Bohemians 7:5
5. Zuzana Hubáčková, 6. Eva Řeháková, 7. Barbora Suchánková, 9. Eva Řeháková, 19. Karolína Šablaturová, 48. Barbora Suchánková, 60. Eva Řeháková - 9. Karolína Mezerová, 25. Karolína Mezerová, 26. Tereza Havlová, 38. Veronika Štajnerová, 52. Adéla Bočanová; rozhodčí: Petr Števček - Radek Števček; vyloučení: 3 + Radek Řehák OS:5 + Tereza Havlová OS; využití: 2:0; diváků: 49; zásahy brankářů: Martina Schoupalová 33 - Karolína Červová 1, Martina Franková 30, Karolína Červová -2; po třetinách: 5:1, 0:3, 2:1;
60:00
Pozápasové rozhovory najdete zde.
60:00
Střely ve 3. části: 10:12
60:00
59:03
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #5 Eva Řeháková bez asistence (7:5).
59:03
Řeháková zvyšuje na 7:5 střelou do prázdné branky.
58:49
Mezerová mijí branku Schoupalové po střele z první.
58:03
Probíhají poslední dvě minuty tohoto velice vyhroceného utkání.
57:09
Hosté již kombinují v šesti hráčkách.
56:27
Hra přerušena díky zranění kapitánky Reimerové, která je nyní v péči zdravotnice.
55:44
Bohemians přehrávají domácí celek.
54:33
Schoupalová si připisuje dobrý zákrok proti střele Veselé.
53:38
Domácí v plném počtu.
51:37
Vyloučen hráč #29 Tamara Hašová družstva FBS Olomouc na 2 minuty za bránění ve hře.
51:18
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #94 Adéla Bočanová, asistoval #4 Kateřina Fousová (6:5).
51:18
Vyloučen hráč #15 Pavla Pejzlová družstva FBS Olomouc na 2 minuty za nesportovní chování.
51:18
Vyloučen asistent trenéra Radek Řehák družstva FBS Olomouc - osobní trest.
50:42
Vyloučen hráč #71 Tereza Havlová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za nesportovní chování.
50:42
Vyloučen hráč #71 Tereza Havlová družstva FbŠ Bohemians - osobní trest.
49:15
Střídání brankáře. Nový brankář #51 Karolína Červová družstva FbŠ Bohemians
49:15
Tentokrát už musí Franková díky bolesti levé ruky střídat a do hry tak pouští svou kolegyni Červovou.
48:51
Bohemians rozjíždí první přesilovou hru v zápase.
48:25
Vyloučen hráč #24 Tereza Reimerová družstva FBS Olomouc na 2 minuty za hrubost.
47:31
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #55 Barbora Suchánková, asistoval #33 Eliška Pešavová (6:4).
47:31
Nyní už se domácí prosazují a Suchánková svou druhou brankou v zápase zvyšuje na 6:4.
47:02
Obrovská šance Hašové, která nepřekonala ležící Frankovou v brance.
46:26
Ex-olomoucká golmanka Franková ve hře pokračuje, věříme, že je v pořádku.
46:25
Franková se v bolestech drží za ruku a díky tomu je hra přerušena.
45:58
Bohemians se výhozem osvobozují.
45:36
Vyloučen hráč #18 Klára Minářová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za bránění ve hře.
45:31
Dobrá střela Zmrzlé, která neprošla za záda Frankové.
43:39
Šablaturová se vytočila a poslala míček na výbornou Frankovou, ale ta je dnes ve formě a míček za svá záda nepustila.
41:10
Třetinu tentokrát lépe začínají hosté, kteří touží po vyrovnání.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 8:15
40:00
38:59
Řeháková práskla balónek před branku, kde čekala Pešavová, která jej nedokázala usměrnit mezi tři tyče.
37:51
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #10 Veronika Štajnerová, asistoval #9 Karolína Mezerová (5:4).
37:51
Štajnerová zamířila velice přesně a nenápadnou střelou překonává Schoupalovou.
37:48
Bohemians jsou v tlaku a drží domácí v zámku.
37:15
Peterková po dobrém návratu našla Řehákovou, ale té balónek ujel.
35:43
Střelu Hubáčkové sbírá Franková, která dlouhým výhozem zahajuje útok hostů.
35:07
Bohemians zkouší dlouhý nához "na Uničov".
32:56
Utkání se přiostřuje a Bohemians přebárají otěže zápasu.
31:29
Suchánková po přerušení vrací míček Bohemians.
30:44
Strnadová vyzkoušela svou střelou z výběhu brankářku Schoupalovou, ale ta byla pozorná a připsala si dobrý zákrok.
28:59
Veselá se drala do zakončení, ale trefila pouze před sebou stojící Brančíkovou.
26:43
Bohemians se dostávají do zápasu a pomaličku začínají domácí tým přehrávat.
25:35
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #71 Tereza Havlová bez asistence (5:3).
25:35
Havlová propálila vše, co jí stálo v cestě a snižuje tak na 3:5 z pohledu Bohemky.
24:02
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #9 Karolína Mezerová, asistoval #23 Natálie Bartošová (5:2).
24:02
Mezerová již podruhé dnes překonává Schoupalovou a hosté tak dotahují na rozdíl tři branek.
23:38
Vaníčková vystihla přihrávku Hubáčkové, ale přes obránkyni Brančíkovou nedokázala projít.
21:47
Olomoucké mají opět se začátkem třetiny navrch a přehrávají hosty.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 18:10
20:00
18:23
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #41 Karolína Šablaturová, asistoval #8 Zuzana Hubáčková (5:1).
18:23
I Franková poprvé kapituluje a domácí nadělují Klokankám bůra.
18:08
Hosté v plném počtu.
17:24
Franková výhozem osvobozuje svůj tým.
16:55
Domácí rozehrávají nyní už pouze klasickou přesilovku.
16:08
Vyloučen hráč #22 Kristýna Dvořáková družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za opakované přestupky.
16:02
Domácí mají ponechanou výhodu.
14:59
Řeháková do bloku.
14:36
Vyloučen hráč #4 Kateřina Fousová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za hrubost.
13:54
Bohemians budou po faulu Řehákové zahrávat od mantinelu "standartku".
12:22
Faltová prošla olomouckou obranou jako nůž máslem, ale zuby si vylámala na dnešní domácí jedničce Schoupalové.
10:58
Soušková chybovala v defenzívě, ale svou chybu dokázala napravit ziskem míčku a následným rozehráním na Řehákovou.
09:07
První zákrok si připisuje golmanka Franková, která rozhodně nechytá v neznámém prostředí.
08:27
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #5 Eva Řeháková, asistoval #47 Michaela Zmrzlá (4:1).
08:27
Střídání brankáře. Nový brankář #25 Martina Franková družstva FbŠ Bohemians
08:27
Domácí hráčky jsou dnes obrovsky produktivní a vedou již 4:1.
08:18
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #9 Karolína Mezerová, asistoval #21 Aneta Faltová (3:1).
07:50
Domácí dnes hrají velice aktivně a nedávají Bohemians téměř žádný prostor.
06:41
Timeout FbŠ Bohemians
06:41
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #55 Barbora Suchánková, asistoval #29 Tamara Hašová (3:0).
06:41
Suchánková zamířila velice přesně a posílá svůj tým do vedení 3:0.
06:16
Vyloučen hráč #9 Karolína Mezerová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za hrubost.
05:52
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #5 Eva Řeháková bez asistence (2:0).
05:52
Peterková dobře tečovala nához a posílá míček za záda Červové.
04:56
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #8 Zuzana Hubáčková, asistoval #13 Alexandra Hegingerová (1:0).
04:56
Hegingerová poslala míček do levého horního růžku branky Červové a posílá tak domácí do vedení.
03:31
Suchánková byla nepěkně poslána do mantinelu, ale domácí hráčka je v pořádku a pokračuje se dále ve hře.
02:24
Bohemians zahrávali standartní situaci z velkého brankoviště, ale Klokanky téměř nic nevymyslely a Olomouc opět na balónu.
01:41
Hašová vyslala pumelici z levého kruhu, ale Červová na tuto střela dosáhla a připisuje si dobrý zákrok.
01:21
Dvořáková se drala dopředu, ale přes Reimerovou neprošla.
00:43
Brančíková zkusila střelu z první, ale neúspěšně.
00:24
Po faulu hostů se domácí usazují v útočném pásmu a rozjíždí kombinaci.
00:01
Úvodní buly pro domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Števček a Radek Števček.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians: brankář: Karolína Červová; hráči v poli: Eliška Císařová, Kateřina Fousová, Lucie Veselá, Adéla Bočanová, Klára Minářová
00:00
Line-up domácích FBS Olomouc: brankář: Martina Schoupalová; hráči v poli: Barbora Soušková, Michaela Zmrzlá, Kateřina Peterková, Eva Řeháková, Eliška Pešavová
00:00
Vážení diváci, vítám vás z olomoucké sportovní haly Čajkáréna u online textového přenosu zápasu 21. kola Extraligy žen mezi kluby FBS Olomouc a FbŠ Bohemians.