1:5
2:1
- : -

Banes Florbal Soběslav - Florbal Ústí 6:8
10. Adéla Kubátová, 16. Monika Hrnečková, 20. Jana Straková, 30. Markéta Svobodová, 46. Terezie Jireková, 46. Táňa Pospíšilová - 4. Daniela Tomanová, 18. Ema Mlatečková, 22. Markéta Kociánová, 31. Klára Mečířová, 36. Markéta Kociánová, 37. Daniela Tomanová, 37. Markéta Kociánová, 57. Adéla Kubíková; rozhodčí: Radek Chýna - Jan Koutník; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 38; zásahy brankářů: Pavlína Kozáková 22 - Kateřina Kočová 20; po třetinách: 3:2, 1:5, 2:1;
Komentář domácích Mendl Tomáš (Trenér):
Chtělo by to kapku štěstí. Dnes zase jedno povedenější utkání, které jsme nedotáhli do vítězného konce. I přesto si tým zaslouží pochvalu, že to nezabalil a makal do konce. Tyhle zápasy nás skvěle připraví na playoff. Děkuji  soupeři za  utkání a přeji štěstí do dalších bojů.
Komentář hostů Wildhaber Michal (Trenér):
Dnes diametrálně odlišné utkání. Prověřilo především naši psychickou oddolnost a ukázalo, že naše kondiční připravenost má zlepšující se tendenci. Díky všem za povedený víkend a příští týden opět doma na značkách.
60:00
Střely ve 3. části: 7:8
60:00
59:59
Napínavé utkání končí neúspěchem. Přesto holky předvedly skvělý vyrovnaný zápas a nemají se za co stydět
58:50
Soběslav odvolává gólmanku
58:47
Timeout Banes Florbal Soběslav
56:44
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #27 Adéla Kubíková, asistoval #85 Kateřina Šímová (6:8).
56:44
Špatně pobraná standartka končí v naší síti
56:32
Domácí mají velké množství střeleckých pokusů, většina je však zblokována nebo míjí bránu
55:00
Soběslav vytáhla pressing a ústeckým hráčkám to vůbec nechutná
52:21
Zákrok na Hrnečkovou rozhodčí neposoudili jako dvouminutový přestupek. Hala i trenéři se zlobí
48:19
Obrovský tlak domácích, soupeřky neví co s tím
45:46
Takhle se nám to líbí. Nejprve Jireková vstřelila branku z výtoče kolem obrany a hned na to přišel rýchlý gól po buly
45:45
Timeout Florbal Ústí
45:45
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #77 Táňa Pospíšilová, asistoval #22 Adéla Kubátová (6:7).
45:41
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #81 Terezie Jireková, asistoval #18 Petra Kabešová (5:7).
39:59
Druhá třetina byla opět vyrovnaná a zprvu domácí těžily více z nebezpečných šancí. Bohužel poté se náš pěkně rozestavený domeček z karet naprosto sesypal.
36:43
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #7 Markéta Kociánová, asistoval #32 Petra Bratschaedlová (4:7).
36:43
Hattrick si připisuje Markéta Kociánová, bohužel pro domácí to znamená velmi nepříjemný vývoj utkání ke konci druhé třetiny.
36:13
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #48 Daniela Tomanová, asistoval #17 Lucie Mrázová (4:6).
36:13
Dorážka ze vzduchu a je tu druhý rychlý gól :(
35:51
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #7 Markéta Kociánová bez asistence (4:5).
35:51
Hráčka Ústí číslo 7 bohužel utekla domácím a dáva gól
35:00
Utkání sleduje 38 diváků, kdo dnes přišel neudělal chybu.
31:00
Střela Vojtové se bohužel odráží od břevna
30:22
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #33 Klára Mečířová, asistoval #7 Markéta Kociánová (4:4).
30:22
Tohle si obrana nepohlídala. Holky nechaly soupeřce až moc prostoru na střelu.
29:28
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #11 Markéta Svobodová, asistoval #8 Monika Hrnečková (4:3).
29:28
Další brake a tentokrát úspěšný. Svobodová poslala míček po zemi pod brankářku z Ústí
29:11
Brake domácích bohužel bez úspěšné koncovky
25:40
Soběslav opět oslabení přežila bez větších problémů
23:28
Vyloučen hráč #9 Lucie Vacková družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za sekání.
22:50
Do druhé třetiny nevstoupila Soběslav zrovna dobře a jejich projev je řekněme nervózní
21:26
20:00
20:00
Střely v 1. části: 10:10
20:00
19:59
Konec třetiny se více vydařil domácím. Po nádherné crossové přihrávce od Stachové prostřelila Straková golmanku soupeřek. Jinak sledujeme naozaj velmi vyrovnané utkání, o čemž svědčí i počet střel na obou stranách
19:45
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #63 Jana Straková, asistoval #20 Valentýna Stachová (3:2).
17:15
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #18 Ema Mlatečková bez asistence (2:2).
17:15
Kozlíkové po zákroku vypadl míček za záda a soupeřka ho jen jednoduše dorazila
16:00
Hráčka Ústí se ani nestihla zapojit do hry, když Soběslav 3 vteřiny po skončení trestu dalo gól
15:59
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #8 Monika Hrnečková, asistoval #63 Jana Straková (2:1).
14:00
Soběslav má v posledních zápasech skvělou obranu při oslabení a nyní nám hráčky mohou předvést i přesilovku.
13:56
Vyloučen hráč #61 Kamila Egermaierová družstva Florbal Ústí na 2 minuty za nedovolené vrážení.
12:43
Vyloučen hráč #22 Adéla Kubátová družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za sekání.
12:24
Brake hostí končí úplně nepovedenou střelou
09:50
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #22 Adéla Kubátová bez asistence (1:1).
09:50
Domácí v posledních minutách tlačí a po několika střeleckých pokusech jeden konečně zaplul do brány
04:00
Trénér domácích Mendl dává jako vždy velmi nahlas pokyny holkám na hřišti
03:45
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #48 Daniela Tomanová, asistoval #38 Barbora Gabrielová (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radek Chýna a Jan Koutník.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Ústí: brankář: Kateřina Kočová; hráči v poli: Kateřina Šímová, Klára Mečířová, Petra Bratschaedlová, Barbora Gabrielová, Daniela Tomanová
00:00
Line-up domácích Banes Florbal Soběslav: brankář: Pavlína Kozáková; hráči v poli: Petra Kabešová, Valentýna Stachová, Táňa Pospíšilová, Lucie Vacková, Barbora Sladovníková