7:2
6:2
- : -

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FbŠ Bohemians 15:5
2. Andrea Břeská, 9. Sabina Siňorová, 21. Andrea Břeská, 26. Klára Pabiánová, 29. Denisa Bubeníková, 31. Eva Křtěnová, 31. Denisa Bubeníková, 33. Lucie Baldreichová, 38. Barbora Fáčková, 42. Nikola Skoková, 54. Lucie Bohumínská, 56. Barbora Fáčková, 56. Barbora Fáčková, 58. Kristýna Jirásková, 60. Barbora Klinerová - 2. Tereza Spoustová, 21. Kateřina Ciblová, 33. Kateřina Ciblová, 54. Anežka Smočková, 57. Pavlína Soukupová; rozhodčí: Šimon Kořínek - Filip Novák; vyloučení: 1:5; využití: 3:0; diváků: 62; zásahy brankářů: Michaela Galušková 20 - Štěpánka Růžičková 25; po třetinách: 2:1, 7:2, 6:2;
Komentář domácích Neuman Ondřej (Trenér):
"Dnes je asi správný moment pochválit tým - nejen za dnešní zasloužené a poctivě odehrané vítězné utkání, které jsme vyhráli s přehledem, kontrolovaně s velkou kvalitou. Byli jsme velice přesní, organizovaní a efektivní a rovněž jsme se mnohem lépe rozhodovali při řešení přechodů obrana / útok. Ale pochvala a poděkování je dnes především za celou nelehkou základní část v sezoně, u které nebyla jistota, zda jí vůbec odehrajeme celou a za jakých okolností. Jsme v polovině cesty, ale právě za tu skončenou část patří holkám a také jejich rodičům, okolí a všem, kdo je podporují a pomáhají jim a tím i nám, velké díky. Zaslouženě a velice kvalitně jsme prošli základní část, zvítězili v ní a strašně moc se naučili. Teď začíná další fáze, do níž vstoupíme s pokorou a připraveni a věřím, že i na jejím konci budeme moci být spokojeni!"
Komentář hostů Cabejšek Daniel (Trenér):
Kvalitní zápas kde jsme stačili na soupeře první třetinu, poté bohužel vinou úzkého kádru jsme čím dál tím více tahali za kratší konec. Možná až krutá porážka, ale to se nedá nic dělat a my musíme pracovat dál a připravit se na tu nejdůležitější část sezony. Vím, že na to holky mají a to věřím, že se v playoff ukáže.
60:00
Střely ve 3. části: 13:10
60:00
59:28
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #13 Barbora Klinerová, asistoval #39 Dominika Horáčková (15:5).
59:28
32 vteřin do konce se po dorážce vlastní střely prosazuje Barbora Klinerová, která hraje soutěžní zápas po 9 měsících!
59:07
Vzápětí střílí Ciblová.
59:00
Skoková našla krosovkou Fáčkovou.
58:28
Chodov forčekuje i za rozhodnutého stavu.
57:46
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #31 Kristýna Jirásková, asistoval #25 Lucie Baldreichová (14:5).
57:28
Vyloučen hráč #34 Tereza Spoustová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání.
56:45
4 dorážky nedokázaly proměnit Křtěnová se Skokovou, v zápětí útočí chvíli Bohemians.
56:07
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #93 Pavlína Soukupová, asistoval #36 Markéta Seidlerová (13:5).
55:24
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #29 Barbora Fáčková, asistoval #58 Nikola Skoková (13:4).
55:24
Fáčková kompletuje hattrick. Skoková ji našla osamocenou na malém brankovišti.
55:12
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #29 Barbora Fáčková, asistoval #64 Michaela Moravcová (12:4).
54:45
Luklynská vystihla rozehrávku Chodova a našla perfektně Soukupovou, ta však
54:27
Vyloučen hráč #36 Markéta Seidlerová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání.
54:20
Chodov bude hrát další přesilovku, opět faulovala Seilderová.
53:22
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #48 Anežka Smočková bez asistence (11:4).
53:22
Na gól Bohumínské Bohemka rychle odpovídá z hole Smočkové.
53:00
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #11 Lucie Bohumínská, asistoval #39 Dominika Horáčková (11:3).
51:17
Seifertová ze středu hřiště vedle.
50:05
Skoková před brankou doráží vedle.
49:08
Jirásková propadá, Ciblová šla sama na branku, šanci však neproměňuje.
48:18
Vyloučen hráč #91 Lidija Luklynska družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání.
47:50
Rozhodčí viděli nedovolený zákrok hostujícího týmu a Chodov má tak možnost odloženého vyloučení.
46:20
Bohemka v přesilovce tlačila, talk ukončuje Baldreichová když nedává tutovku v oslabení pro přihrávce Břeské.
45:34
Vyloučen hráč #90 Sabina Siňorová družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
41:32
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #58 Nikola Skoková, asistoval #98 Eva Křtěnová (10:3).
41:32
Střelu Křtěnové doráží Skoková.
40:32
Jirásková šla sama na branku, mohla hledat Baldreichovou, ale rozhodla se vystřelit. Gólmanka hostů chytá.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 16:8
40:00
38:57
Baldreichová trefuje obě tyčky. Ani tak to však není gól.
37:07
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #29 Barbora Fáčková, asistoval #44 Sofie Skalíková (9:3).
37:07
Sofi Skalíková výborně zpracovala přihrávku, pak našla volnou Fáčkovou, která se nemýlila.
36:29
36:24
Moravcová posílá střelu do brankoviště, Jirásková však balon dorazit nedokázala.
34:48
Fáčková nachází úplně volnou Skokovou, tu však vychytala gólmanka hostů.
33:17
Střelu Smočkové do vinklu Galušková vyráží.
32:51
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #25 Lucie Baldreichová, asistoval #48 Andrea Břeská (8:3).
32:14
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #94 Kateřina Ciblová, asistoval #36 Markéta Seidlerová (7:3).
32:14
Seidlerová nachází Ciblovou, ta znovu prostřeluje Galuškovou.
31:17
Soukupová obrala Sofi Skalíkovou, trefuje však boční síť.
30:16
Timeout FbŠ Bohemians
30:16
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #77 Denisa Bubeníková, asistoval #90 Sabina Siňorová (7:2).
30:16
Bubeníková zúročuje i druhé střídání, když se podruhé trefuje. Po krásném pasu Siňorové zvyšuje na 7:2.
30:07
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #98 Eva Křtěnová, asistoval #58 Nikola Skoková (6:2).
28:48
Bubeníková se objevuje na hřišti a rovnou se gólově prosazuje. Na hřišti si tak moc nepobyla, ale to jí jiště nyní nevadí.
28:47
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #77 Denisa Bubeníková, asistoval #39 Dominika Horáčková (5:2).
27:25
Křtěnová vystihla rozehrávku Seidlerové, Chodov z toho však nedokázal nic vytěžit.
25:31
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #56 Klára Pabiánová, asistoval #98 Eva Křtěnová (4:2).
25:07
Chodovu se přesilovka moc nedaří a hraje Seidlerová z Bohemians na jeho polovině.
23:43
Na hřišti se objevuje Veronika Fialková.
23:30
Vyloučen hráč #94 Kateřina Ciblová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání.
20:50
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #94 Kateřina Ciblová, asistoval #34 Tereza Spoustová (3:2).
20:50
Bohemians rychle odpovídají, konkrétně Ciblová kolem tyče po přesném pasu Spoustové.
20:15
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #48 Andrea Břeská, asistoval #31 Kristýna Jirásková (3:1).
20:15
Po přihrávce Jiráskové se trefuje Břeská.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 11:7
20:00
19:10
Klepalová vystihla rozehrávku Sofi Skalíkové, naštěstí pro domácí situaci nevyužila.
18:40
Kluklynská běžela sama na branku, Galuškov ji vystínila. Celá situace končí rozehrávkou domácích.
17:06
Střelu Luklynské vyráží domácí hráčky vysoko nad.
12:38
Chmelařová na malém brankovišti netrefuje.
12:08
Křtěnová ze středu hřiště, gólmanka hostů pozorná.
10:31
Jirásková ze středu hřiště ve vyložené příležitosti pouze do golmanky.
09:25
Spoustová v obří šanci netrefuje bránu domácích.
08:21
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #90 Sabina Siňorová, asistoval #55 Emilie Skalíková (2:1).
06:44
Baldreichová se podle pokynů trenéra domácích Ondřeje Neumana natlačila do středu a vystřelila.
06:23
Bohumínská nadvakrát nedokázala překonat gólmanku hostů.
05:34
Spoustová od mantinelu do břevna.
01:59
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #48 Andrea Břeská, asistoval #11 Lucie Bohumínská (1:1).
01:03
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #34 Tereza Spoustová, asistoval #94 Kateřina Ciblová (0:1).
00:01
Úvodní buly zápasu vyhrává Chodov.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Šimon Kořínek a Filip Novák.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians: brankář: Štěpánka Růžičková; hráči v poli: Lidija Luklynska, Bára Šimůnková, Lucie Seifertová, Markéta Seidlerová, Pavlína Soukupová
00:00
Line-up domácích FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Michaela Galušková; hráči v poli: Lucie Bohumínská, Michaela Moravcová, Kristýna Jirásková, Lucie Baldreichová, Andrea Břeská