2:2
3:3
- : -

FD Teplice - Krupka - TJ Lokomotiva Louny-MAGENTA 5:5
11. Vojtěch Traksl, 12. Jaroslav Seko, 19. Ladislav Kůra, 21. Mathias Ayoubi, 23. Jáchym Patzl - 2. Jakub Parkman, 8. Jan Herink, 19. Matouš Patta, 19. Daniel Zelený, 21. Daniel Zelený; rozhodčí: Daniel Kratochvíl - Lukáš Mucha; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Robin Kopecký 6 - Jiří Nipauer 5, Matěj Petrlík 4; po třetinách: 2:2, 3:3;
24:00
Střely ve 2. části: 7:4
24:00
22:48
Branku družstva FD Teplice - Krupka vstřelil #63 Jáchym Patzl bez asistence (5:5).
22:29
Timeout TJ Lokomotiva Louny-MAGENTA
20:24
Branku družstva FD Teplice - Krupka vstřelil #79 Mathias Ayoubi, asistoval #12 Matyáš Rohn (4:5).
20:00
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny-MAGENTA vstřelil #17 Daniel Zelený, asistoval #8 Jakub Parkman (3:5).
18:59
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny-MAGENTA vstřelil #17 Daniel Zelený bez asistence (3:4).
18:49
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny-MAGENTA vstřelil #18 Matouš Patta, asistoval #92 Miroslav Krupička (3:3).
18:48
Vyloučen hráč #8 Jakub Parkman družstva TJ Lokomotiva Louny-MAGENTA na 2 minuty za sekání.
18:18
Branku družstva FD Teplice - Krupka vstřelil #81 Ladislav Kůra bez asistence (3:2).
12:00
Střídání brankáře. Nový brankář #95 Matěj Petrlík družstva TJ Lokomotiva Louny-MAGENTA
12:00
12:00
Střely v 1. části: 7:7
12:00
11:42
Branku družstva FD Teplice - Krupka vstřelil #13 Jaroslav Seko bez asistence (2:2).
10:30
Branku družstva FD Teplice - Krupka vstřelil #26 Vojtěch Traksl, asistoval #46 Ondřej Krištof (1:2).
07:22
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny-MAGENTA vstřelil #16 Jan Herink, asistoval #8 Jakub Parkman (0:2).
01:45
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny-MAGENTA vstřelil #8 Jakub Parkman, asistoval #40 Jiří Nipauer (0:1).