3:4
6:4
- : -

TD-IS IBK Holice - KM automatik FBK Jičín 11:9
3. Viktor Pražák, 9. Matěj Krám, 16. Jaroslav Tošovský, 17. Radek Nešetřil, 28. Jakub Říha, 32. Radek Nešetřil, 33. Radek Nešetřil, 36. Lukáš Roček, 40. Jaroslav Tošovský, 43. David Tylšar, 45. Radek Nešetřil - 12. Antonín Zikmund, 17. Vít Černý, 23. Vít Černý, 25. Vít Černý, 28. Antonín Zikmund, 31. Lukáš Patzelt, 32. Vojtěch Sobotka, 32. Adam Chalupa, 36. Antonín Zikmund; rozhodčí: Martin Řehák - Antonín Živný; vyloučení: 4:6; využití: 1:1; zásahy brankářů: David Valenta 20 - Matěj Slavík 21; po třetinách: 2:1, 3:4, 6:4;
45:00
Střely ve 3. části: 12:9
45:00
44:59
Branku družstva TD-IS IBK Holice vstřelil #38 Radek Nešetřil, asistoval #34 Jaroslav Tošovský (11:9).
44:59
krásná souhra hráče 34 a 38 potvrzuje výhru Holic.
43:17
Vyloučen hráč #88 Michal Kopecký družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za sekání.
42:48
Branku družstva TD-IS IBK Holice vstřelil #80 David Tylšar, asistoval #30 Jakub Říha (10:9).
42:48
hráč číslo 80 dává krásnou šibenici a dává holicím zasloužené vedení.
39:51
Branku družstva TD-IS IBK Holice vstřelil #34 Jaroslav Tošovský, asistoval #36 Matěj Krám (9:9).
39:51
Vyloučen hráč #34 Jaroslav Tošovský družstva TD-IS IBK Holice na 2 minuty za nesportovní chování.
37:12
Vyloučen hráč #80 David Tylšar družstva TD-IS IBK Holice na 2 minuty za sekání.
35:34
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #7 Antonín Zikmund z trestného střílení (8:9).
35:01
Timeout KM automatik FBK Jičín
35:01
Branku družstva TD-IS IBK Holice vstřelil #5 Lukáš Roček, asistoval #66 Viktor Pražák (8:8).
34:21
Vyloučen hráč #18 Adam Sucharda družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za sekání.
32:16
Branku družstva TD-IS IBK Holice vstřelil #38 Radek Nešetřil, asistoval #66 Viktor Pražák (7:8).
31:34
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #9 Adam Chalupa, asistoval #18 Adam Sucharda (6:8).
31:27
Branku družstva TD-IS IBK Holice vstřelil #38 Radek Nešetřil, asistoval #80 David Tylšar (6:7).
31:08
Timeout TD-IS IBK Holice
31:08
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #19 Vojtěch Sobotka, asistoval #9 Adam Chalupa (5:7).
30:28
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #8 Lukáš Patzelt, asistoval #7 Antonín Zikmund (5:6).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 10:16
30:00
27:20
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #7 Antonín Zikmund, asistoval #49 Matyáš Filip (5:5).
27:04
Branku družstva TD-IS IBK Holice vstřelil #30 Jakub Říha, asistoval #36 Matěj Krám (5:4).
26:33
Vyloučen hráč #80 David Tylšar družstva TD-IS IBK Holice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
24:54
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #31 Vít Černý, asistoval #7 Antonín Zikmund (4:4).
22:49
Vyloučen hráč #49 Matyáš Filip družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za sekání.
22:29
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #31 Vít Černý bez asistence (4:3).
18:57
Vyloučen hráč #18 Adam Sucharda družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za nedovolené vrážení.
16:28
16:13
Branku družstva TD-IS IBK Holice vstřelil #38 Radek Nešetřil, asistoval #30 Jakub Říha (4:1).
15:53
Branku družstva TD-IS IBK Holice vstřelil #34 Jaroslav Tošovský, asistoval #66 Viktor Pražák (3:1).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 10:4
15:00
11:27
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #7 Antonín Zikmund bez asistence (2:1).
10:52
Vyloučen hráč #9 Adam Chalupa družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za sekání.
08:35
Branku družstva TD-IS IBK Holice vstřelil #36 Matěj Krám, asistoval #30 Jakub Říha (2:0).
05:44
Vyloučen hráč #66 Viktor Pražák družstva TD-IS IBK Holice na 2 minuty za sekání.
04:28
Vyloučen hráč #88 Michal Kopecký družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za hra na zemi.
02:45
Branku družstva TD-IS IBK Holice vstřelil #66 Viktor Pražák, asistoval #38 Radek Nešetřil (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Řehák a Antonín Živný.
00:00
00:00
Line-up hostů KM automatik FBK Jičín:
00:00
Line-up domácích TD-IS IBK Holice: brankář: David Valenta; hráči v poli: Michal Fliger, Jaroslav Tošovský, Vojtěch Maroši, Matěj Krám, Viktor Pražák