2:3
2:0
- : -

FbŠ Bohemians C - TEXAS LONGHORNS Sépiáci 5:6
15. Ondřej Uchytil, 18. Matyáš Bílek, 29. Ondřej Uchytil, 32. Vít Hlaváček, 35. Martin Novák - 3. Petr Lávička, 5. Tomáš Pauček, 11. Petr Lávička, 22. David Halamíček, 26. Jan Přívratský, 28. Petr Lávička; rozhodčí: Michal Kolář - Miroslav Tomeš; vyloučení: 0:3; využití: 1:0; zásahy brankářů: Štěpán Martin ? - Marek Máčala ?; po třetinách: 1:3, 2:3, 2:0;
45:00
43:12
Vyloučen hráč #31 Tomáš Pauček družstva TEXAS LONGHORNS Sépiáci na 2 minuty za sekání.
34:48
Vyloučen hráč #61 Zdeněk Dryák družstva TEXAS LONGHORNS Sépiáci na 2 minuty za sekání.
34:10
Branku družstva FbŠ Bohemians C vstřelil #33 Martin Novák, asistoval #29 Martin Janoušek (5:6).
31:21
Branku družstva FbŠ Bohemians C vstřelil #74 Vít Hlaváček, asistoval #20 Matěj Pecha (4:6).
30:00
30:00
28:19
Branku družstva FbŠ Bohemians C vstřelil #41 Ondřej Uchytil, asistoval #92 Matěj Gubien (3:6).
27:04
Branku družstva TEXAS LONGHORNS Sépiáci vstřelil #4 Petr Lávička z trestného střílení (2:6).
25:36
Branku družstva TEXAS LONGHORNS Sépiáci vstřelil #23 Jan Přívratský bez asistence (2:5).
21:32
Branku družstva TEXAS LONGHORNS Sépiáci vstřelil #48 David Halamíček, asistoval #61 Zdeněk Dryák (2:4).
17:16
Branku družstva FbŠ Bohemians C vstřelil #38 Matyáš Bílek, asistoval #41 Ondřej Uchytil (2:3).
15:00
15:00
14:42
13:04
Vyloučen hráč #29 Petr Vobecký družstva TEXAS LONGHORNS Sépiáci na 2 minuty za hra na zemi.
10:49
Branku družstva TEXAS LONGHORNS Sépiáci vstřelil #4 Petr Lávička, asistoval #9 Šimon Baumruk (0:3).
04:13
Branku družstva TEXAS LONGHORNS Sépiáci vstřelil #31 Tomáš Pauček, asistoval #9 Šimon Baumruk (0:2).
02:46
Branku družstva TEXAS LONGHORNS Sépiáci vstřelil #4 Petr Lávička, asistoval #8 Dan Ježil (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Kolář a Miroslav Tomeš.
00:00
00:00
Line-up hostů TEXAS LONGHORNS Sépiáci: brankář: Marek Máčala; hráči v poli: Dan Ježil, Petr Lávička, Tomáš Pauček, Petr Vobecký, Šimon Baumruk