2:0
3:1
- : -

Warriors Nový Jičín FBK Sršni C - FBC Vikings Kopřivnice B 5:3
16. Milan Koloničný, 20. Dominik Eichner, 28. Petr Kittel, 28. Jiří Šimek, 33. Adam Burýšek - 12. Mojmír Jahoda, 12. Martin Monsport, 29. Martin Monsport; rozhodčí: Pavel Janáček - Tomáš Ryba; vyloučení: 1:2; využití: 1:1; zásahy brankářů: Martin Janečka ? - Vít Ohera ?; po třetinách: 0:2, 2:0, 3:1;
36:00
35:59
Zápas je u konce. Nutno říci že oba týmy nechaly na palubovce oprvu vše. Kdyby se vyhlašovali nejlepší hráči utkání tak je to Janečka a Ohera. Oba předvedli skvělé výkony. Děkujeme hráčům za opravdu krásné florbalové zážitky. Štefánek se s vámi loučí a zase někdy napočtenou.
35:45
Domácí už s výsledkem asi moc nenadělají poslední zoufalý nához dopředu.
35:05
Poslední minuta zápasu atmosféra by se dala ujídat vidličkou kterou mám na papání salátu.
35:00
Jahoda se snažil využít své zkušenosti které nabral během jeho účasti v A týmu. Bohužel je nevyužil. Asi se málo vyhrál.
33:50
Janečka opět čistí před svou svatyní.
33:31
Zbývají necelé tři minuty do koce záasu a začíná se to vyostřovat.
33:15
Petra Svobodová spekuluje o remízce. No pokud kluci kopnou do vrtule tak by to tak mohlo klidně dopadnout.
32:46
Branku družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni C vstřelil #34 Adam Burýšek, asistoval #27 Dominik Eichner (5:3).
32:46
A z triun se opět ozývají mladí vikingové aby podpořili své idoly. Bohužel asi ne dost míček končí v brance Ohery.
31:50
Cochlar teď vyškolil Koloničného v rohu otočkou.
31:40
Koloničný se opřel do Cochlara a ten odletěl jak kus hadru.
31:15
Vikings rozehrávají z obraného pásma.
30:24
Telčer střílí ale Janečka je prostě Jičínský Houdini.
29:30
Nehera zachycuje přihrávku Koloničného před prázdnou branku.
28:45
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice B vstřelil #5 Martin Monsport, asistoval #99 Vít Ohera (4:3).
28:45
Martin Monsport klička a GÓL! Tyvogo to je akcička. nádherná ulička. Brankář ohera si připisuje první áčko.
28:03
Telčer zastavuje únik Eichnera.
27:34
Nehera zajistil nájezd pro hostující tým. Gratulujeme.
27:34
Ale Ohera má otevírací hodiny úplně jindy Pane Friedel. Otevírá až po zápase.
27:30
Trestné střílení družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni C neproměnil #11 David Friedel.
27:25
A obrana Vikingů absolutně zaspala Šimek se dostal do volné pozice ze které dává gól. stav je čtyři dva.
27:21
Branku družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni C vstřelil #99 Jiří Šimek, asistoval #27 Dominik Eichner (4:2).
27:08
Branku družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni C vstřelil #69 Petr Kittel, asistoval #23 Daniel Prašivka (3:2).
27:08
Warriors jdou do vedení. Musím se omluvit Kittelovi že jsem řekl že nic netrefí. Teď se trefil a posílá Jičín do vedení.
26:38
Matúš trefuje tyč Janečky. Vypadá to že je to střelec.
26:30
Kuffer uklidnil hru tím že se schoval za bránu.
25:30
Burýšek zkoušel prohodit neheru ale na to je Nehera až moc zkušený.
24:40
Nehera zkouší nějaké finty jak ve Švédsku. Dlouhé vysoké balóny a tak podobně. Ale zatím všechno končí na holích soupeře.
24:01
Po úvodním buly je míč na holích Kopřivnických a hned oté se Mužný vydává dopředu aby překonal Janečku. Bohužel na to byl krátký.
24:00
24:00
23:59
Druhá třetina přinesla srovnání warrioru na dva dva. Bylo to nahoru dolů a opravdu bylo na co koukat.
23:00
Hlavní pořadatel tady řve na sudí. Asi zkouší něco s výrokem udělat. Ale marně.
22:20
Matúš blokuje střelu Kittela.
21:40
Jahoda zkouší projít přes Koloničného ale na to nemá váhové parametry.
21:35
Kostelecký se vztek nad výrokem sudího. Až se otřásly okna.
21:15
Šimek zase zkouší z dálky. Nevyšlo. Asi by to měl přestat zkoušet.
20:35
Prašivka to zkoušel. Ale přes Veterána z Áčka Tomáše Telčera se jen tak někdo nedostane. Fojtík z něj udělal neskutečného obránce.
20:15
Ohera chytá Kittela.
19:45
Janečka vytáhl úžasný zákrok. Zatím drží kopřivnické na uzdě.
19:14
Branku družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni C vstřelil #27 Dominik Eichner, asistoval #11 David Friedel (2:2).
19:14
Friedel nádhernou přihrávkou nachází Eichnera který zaončuje do prázdné branky a srovnává.
18:40
Kuffer střílí na pořdatelský stolík. Málem mě trefil vám řeknu. Byla to řádná ŠLUPKA.
18:25
Matúš to stále zkouší. Toto nemá obdoby. Absolutně skvěe se prodral skrze dva hráče. Dokázal využít svých kvalit aby toho docílil.
17:15
Matúš zkouší napravit své vyloučení ale Janečka zamítnul.
16:55
Kittel si zanadával že nic netrefí. No má pravdu zatím nic nedal.
16:39
Šimek zkouší z dálky. Nicméně to gólem jako v minulém zápase nekončí...
15:39
Branku družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni C vstřelil #18 Milan Koloničný, asistoval #69 Petr Kittel (1:2).
15:39
Koloničný využívá přesilovku a sudí mi už kráčí nahlásit asistenci.
15:15
Ohera opět zachytal. HVĚZDA!!!
13:57
Řekl cituji: Jde to
13:56
Teď nebezpečnou přihrávkou ohrozil Branku Ohery Koloničný. Následně Matúš si jde sednout a pokecat o tom jak jde život.
13:50
Vyloučen hráč #10 Zdeněk Matúš družstva FBC Vikings Kopřivnice B na 2 minuty za sekání.
13:30
Dlouhý pas na Burýška který přetáčí hruna druhou stranu.
12:30
Ohera nádherně vychytal Vývodu. Spectacular.
12:01
Buly je v roli Kopřivnicých.
12:00
12:00
11:59
Překvapení první třetiny je stav utkání. Ale asistence Nehery mě opravdu zvedla ze židle že jsem si musel i tlesknout.
11:54
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice B vstřelil #5 Martin Monsport, asistoval #20 Michal Nehera (0:2).
11:54
A Monsport je neomylný. Asi trénoval včera v Tonyho Baru v Příboře. Opravdový skvost dne. No a přihrával prý Nehera ale to je vedlejší.
11:35
Jahoda je neomylný a střílí první branku utkání. Div si nevzal balónek n památku když to byl tak krásný gól.
11:14
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice B vstřelil #19 Mojmír Jahoda, asistoval #14 Tomáš Telčer (0:1).
10:35
Z tribuny se ozývají fanoušci domácího celku. A to vám říkám, to je opravdu SÍLA.
10:15
Slováček teď sekal a musí si s námi posedět na pořadatelském stolečku a prohodit pár slovíček.
09:57
Vyloučen hráč #8 Jan Slováček družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni C na 2 minuty za sekání.
09:30
Brňovják se snažil protlačit míček přes Vavříka. Ten je bohužel nepropustný jako vodotěsný telefon.
07:00
Vyloučen hráč #20 Michal Nehera družstva FBC Vikings Kopřivnice B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
07:00
Nehera je teď vyloučen. Před zápasem mi bylo sděleno že jsem prý bystrý jak tupá tužka v penále. No to ovšem neplatí u rozhodčího.
06:30
Warriors zatím moc neukázali a zatím jsou spíše zavření u sebe na své polovině.
05:50
Cochlar číhal na balónek ale nějak mu proklouzl pod čepelí. Možná v ní má díru.
05:03
Šimek nemilosrdně přišpendlil Mužného k mantinelu.
04:45
Ale teď zkušeně Adam Burýšek podržel míč u mantinelu a vrací na Friedela.
03:45
Slováče táhnul míček jako cigáro v posledním tažení. Vypadalo to zvláštně.
03:32
Telčer pohrozil Janečkovi. Ale ten mu ukázal proč je jednička Warriors.
02:30
Telčer jak za mlada obral o míček bývalého hráče ČPP.
02:20
Mladý Kuffer rozehrál na hokejku Kittela .
00:30
Janečka vytáhl zákrok proti Šimíčkovi. A vikings ukázali že můžou ohrozit lídrovu branku.
00:15
Nehera udělal něco na styl Tigera Woodse za mlada. Úplně to odpálil.
00:01
Úvodní buly zápasu patří Koloničnému. Ale Jahoda nakopl vrtuli a hned míč získal zpět.