2:1
2:1
- : -

FBC Vikings Kopřivnice B - RH PIVING Ostrava 4:5
13. Radim Vavřík, 15. Mojmír Jahoda, 34. Martin Monsport, 36. Tomáš Telčer - 5. Stanislav Chvěja, 5. Tomáš Malý, 11. Tomáš Malý, 20. Lukáš Teichmann, 31. Lukáš Teichmann; rozhodčí: Patrik Mik - Viktor Kubala; vyloučení: 0:3; využití: 0:0; zásahy brankářů: Vít Ohera ? - Patrik Plevák ?; po třetinách: 0:3, 2:1, 2:1;
36:00
35:59
Konec utkáí nepřinesl ovoce pro domácí a padli 5:4 proti Pivings.
35:49
Vyloučen hráč #16 Adam Zmrzlík družstva RH PIVING Ostrava na 2 minuty za držení.
35:20
Telčer dnes zkrátil uklízečce směnu asi o půl hodiny. V Pravém horním rohu Hostů je VYMETENO.
35:05
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice B vstřelil #14 Tomáš Telčer, asistoval #16 Jakub Küffer (4:5).
34:35
Domácí v šesti lidech na place
34:08
Poslední dvě minuty zápasu budou o nervy.
33:38
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice B vstřelil #5 Martin Monsport, asistoval #17 Daniel Šimíček (3:5).
33:35
Monsport využívá úniku a stahuje vedení Hostů.
31:05
Vyloučen hráč #3 Ondřej Honěk družstva RH PIVING Ostrava na 2 minuty za sekání.
31:05
Honěk by mohl být řezník. Ten sekal až dosekal a je vyoučen an dvě minuty.
30:45
Branku družstva RH PIVING Ostrava vstřelil #33 Lukáš Teichmann, asistoval #5 Michal Kuba (2:5).
30:30
Pivings spíše brání. Ale když se vydají do útoku tak to stojí za to.
29:04
Plevák likviduje střelu behkendem a navyšuje si procenta do tabulky.
28:50
V hale to tu hučí jako by tu nebyla ani noha.
27:50
Kuffer nepovedená klička do stredu ihriska. :(
27:30
Domácí začínají presovat.
26:30
Kuffer ustál souboj jeden na jednoho a vyváží míček za obranou polovinu.
26:20
Ohera se ohnal po míčku jak po medu. Měl štěstí že hráč Pivings mířil úplně jinde.
24:15
Krásná střela na házenkářskou bránu od Pivařů.
24:02
Na buly úspěšnější Hosté.
24:01
Hosté začnou třetí část ve čtyřech hráčích.
24:00
24:00
23:59
Druhá třetina už byla ze strany domácích živější ale stále je to takové neslané nemastné.
22:25
Vyloučen hráč #21 Tomáš Malý družstva RH PIVING Ostrava na 2 minuty za nedovolené vrážení.
22:20
Malý se teď zkoušel z trestu vymluvit. Bohužel tady v Kopřivnici to tak není že každý skáče tak jak píská a rozhodčí jej posílá na dvouminutové vyloučení.
21:15
Vavřík trefuje tyč Hostů až se ze střídačky ozvalo:TYČ!
19:45
19:45
Kapitán Pivařů se prosazuje a dostává je do dvoubrankového vedení.
19:45
Hosté si juseli dovést i Bednu na oslavu jejich gólů. Teď jim hrálo l´amours toujours.
18:30
K Vavříkovi se dostal odražený balón a střílel z otočky. Bohužel střela letěla vysoko.
17:30
Telčer zkoušel přihrát před brankáře na Mužného. Ten míček proběhl a Pivings jdou do protiútoku.
15:15
Telčer opět neproměnuje situaci sám před brankářem. Už je skoro jako Vávra...
14:59
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice B vstřelil #19 Mojmír Jahoda, asistoval #20 Michal Nehera (2:3).
14:59
Neskutečné sólo přes půlku hřiště předvedl Jahoda a jeho nemilosrdná střela končí v síti Pivařů.
14:30
Hráč Pivings si to dnes spletl s Golfem. Míček odpálil jako Tiger Woods v nejlepších letech.
13:05
Mužný se te´d pokoušel ukrást hokejku soupeři. Ten si to ovšem nenechal líbit.
12:33
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice B vstřelil #15 Radim Vavřík, asistoval #5 Martin Monsport (1:3).
12:33
Vavřík střílí první branku domácích a stahuje vedení Pivařů.
12:02
Je úspěšný!
12:01
Na buly to zkusí zkušený bývalý hráč A týmu Šimíček.
12:00
12:00
11:59
První třetina nám nabídla bohatou střelbu ze strany domácích bohužel Pavelka zatím stoprocentní.
10:24
Branku družstva RH PIVING Ostrava vstřelil #21 Tomáš Malý, asistoval #5 Michal Kuba (0:3).
10:24
Hosté navyšují své vedení kombinací a jdou do vedení 3:0. Hráči domácích by měli začít hrát více do obrany jak do útoku.
09:00
Piving zatím odolává útokům domácích.
08:15
Telčer teď sám u brankáře ale minul, Fojtík ho to asi špatně naučil.
06:20
Vavřík teď zkoušel něco jako střelu z otočky. Bohužel mu to moc nevyšlo.
06:00
Nádherná střela do víka Vavříka ale Plevák ji likviduje s ladností.
05:40
Hosté teď rychle rozehráli a zaskočili domácí.
04:56
Branku družstva RH PIVING Ostrava vstřelil #21 Tomáš Malý, asistoval #33 Lukáš Teichmann (0:2).
04:56
A dvě po sobě jdoucí akce končí v síti domáích.
04:33
Branku družstva RH PIVING Ostrava vstřelil #35 Stanislav Chvěja, asistoval #3 Ondřej Honěk (0:1).
04:33
Prvním střelcem utkání je chvěja a Hosté jdou do vedení.
03:45
Radim Vavřík střílí do diváků.
03:30
Kapitán domácích byl autorem první pořádné akce Kopřivnických bohužel trefuje tyčku.
02:15
Plevák si dnes poprvé sáhnul na míč.
02:15
Telčer který právě ukončil svou kariéru za A tým Kopřivnických mužů fauluje na půlce hřiště.
01:45
Šimíček dobře rozehrávvá ale Piving si tuto rozehrávku dobře hlídají a míček končí v rohu.
00:45
Neskutečný zákrok Ohery právěprávě zachránil pozici v základní sestavě Kuferovi.
00:10
Rád bych napsal že byl úspěšný ale soupeř byl na buly lepší a vyhrává jej.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Patrik Mik a Viktor Kubala.
00:00
00:00
Line-up hostů RH PIVING Ostrava:
00:00
Line-up domácích FBC Vikings Kopřivnice B:
00:00
Dobré ráno milí čtenáři našeho on-linu. Kapitán Mojmír Jahoda už čeká nedočkavě na úvodní hvizd tohoto utkání.