0:2
1:4
- : -

FBK Piráti Sokol Chrudim - Florbal Primátor Náchod B 1:7
32. Jakub Kofroň - 11. Daniel Kříž, 18. Lukáš Jirásek, 26. Marek Svoboda, 33. Jonáš Mikšovský, 34. Daniel Kříž, 42. Jakub Divišek, 44. Jonáš Mikšovský; rozhodčí: Jitka Romančáková - Lucie Romančáková; vyloučení: 2 + Tomáš Jelínek 5:0; využití: 0:3; zásahy brankářů: Luboš Vojáček 20 - Vlastimil Skalický 6; po třetinách: 0:1, 0:2, 1:4;
Komentář domácích Jelínek Tomáš (Vedoucí):
První dvě třetiny jsme byli vyrovnaným soupeřem. Od začátku té třetí už nás začali hráči Náchoda přehrávat, navíc naše šance ztroskotaly na jejich brankáři. Ještě jednou posílám omluvu za zákrok ke konci utkání. Díky i rozhodčím.
Komentář hostů Kaválek Aleš (Vedoucí):
Zápas od nás ze začátku první třetiny dost ospalí a snaha hrát profesorský florbal. Jinak zápas celý zápas v naši režiji byli jsme více na balonu a hra připomínala spíše naši přesilovou hru. Děkuji spoluhráčům za 6 bodu soupeřům pořadatelům a přeji všem šťasnou cestu domu.
45:00
Střely ve 3. části: 2:11
45:00
43:50
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #65 Jonáš Mikšovský, asistoval #58 Marek Svoboda (1:7).
43:35
Mikšovský J. právě netrefil prázdnou bránu.
41:48
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #16 Jakub Divišek, asistoval #58 Marek Svoboda (1:6).
40:29
Vyloučen hráč #22 Tomáš Jelínek družstva FBK Piráti Sokol Chrudim na 5 minut za hrubost.
36:58
Náchod si hlídá vedení.
33:42
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #12 Daniel Kříž, asistoval #24 Lukáš Rázl (1:5).
33:42
Kříž to teď krásně vymyslel a končí gólem.
32:42
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #65 Jonáš Mikšovský, asistoval #56 Matěj Mikšovský (1:4).
32:42
Přihrávka do prázdné brány končí gólem.
31:08
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil #7 Jakub Kofroň bez asistence (1:3).
31:08
Špatná rozehrávka Náchoda končí krásnou střelou Kofroňa.
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 2:7
30:00
27:19
Krásná přihrávka do prázdné brány ovšem nekončí gólem. Kříž netrefil zařízení.
26:41
Vyloučen hráč #36 Tomáš Hájek družstva FBK Piráti Sokol Chrudim na 2 minuty za bránění ve hře.
25:59
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #58 Marek Svoboda, asistoval #68 David Cejnar (0:3).
25:59
Teď však krásná střela téměř z půlky končí v brance.
25:44
Náchod zatím v přesilové hře nic nedokázala vymyslet.
25:00
Vyloučen hráč #34 Jan Maier družstva FBK Piráti Sokol Chrudim na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
22:04
Náchod v tomto zápase dominuje.
17:22
Mohli jsme vidět krásnou akci Náchoda, která zkončila na břevně.
17:10
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #26 Lukáš Jirásek, asistoval #76 Dan Kazda (0:2).
17:10
Střela z úhlu na přední tyč končí v brance.
15:00
15:00
Střely v 1. části: 3:9
15:00
14:09
Chrudimský hráč teď byl sám před brankou Náchoda, ale Náchodský brankář byl připraven.
10:49
Náchod je zatím jasně lepším celkem.
10:03
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #12 Daniel Kříž, asistoval #58 Marek Svoboda (0:1).
07:01
Chrudim teď dlouho byla pod tlakem, ale dokázala se ubránit.
06:08
Krásná krosvka po které však hráč Náchoda netrefil prázdnou bránku.
04:47
Chrudimský hráč nahadil míček na branku kde byl připraven hráč na tečování, ten ovšem netrefil branku.
02:48
Chrudim držela Náchod v tlaku ale nedokázala si vytvořit šanci.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jitka Romančáková a Lucie Romančáková.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Primátor Náchod B:
00:00
Line-up domácích FBK Piráti Sokol Chrudim: brankář: Luboš Vojáček; hráči v poli: Lukáš Pavuk, Martin Pešava, Daniel Brtnický, Jakub Kofroň, Petr Kučera