4:2
0:2
- : -

1.MVIL Ostrava - FBC Vikings Kopřivnice 6:5
4. Jan Lacina, 11. Adam Tesárek, 21. Patrik Němec, 27. Radim Valigůra, 30. Patrik Němec, 39. Lukáš Svačinka - 8. Jiří Toman, 34. Ondřej Holaň, 39. Daniel Opatřil, 42. Jakub Kostelník, 44. Daniel Opatřil; rozhodčí: Michal Prouza - Petr Rogowski; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 43; zásahy brankářů: Vojtěch Kořínek 21 - Jakub Strakoš 9, Adam Strouhal 10; po třetinách: 2:1, 4:2, 0:2;
Komentář domácích Kořínek Vojtěch (Trenér):
Dneska jsme to zvládli. Budeme se těšit na play-off kdo si nás vybere. Díky divákům.
Komentář hostů Fojtík Libor (Trenér):
Dnes zápas do kterého vstoupili jakoby o nic nešlo. Což je vlastně pravda. Inkasované goly laciných chybách ze standartek. Slušná třetí třetina kde jsme konečně chytli tempo, ale soupeř si už vítězství pohlídal. Gratulace soupeři k postupu do play off.
59:00
Poslední minuta zápasu a Kopřivnice se snaží vyrovnat.  Střely mají ale Kořínek je jak nedobytný hrad.
58:24
Timeout FBC Vikings Kopřivnice
58:24
Kopřivnice s odkrytou brankou se budou snažit vyrovnat zápas.
57:30
Kořínek si připisuje důležitý zákrok
56:00
Tesárek se vždy snaží najít Lacinu aby zakončil, ale brankař Kopřivnice drží svůj tým
54:35
Vyloučen hráč #7 Robert Socha družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání.
54:35
Štirba vybojoval pro svůj tým důležitou přesilovou hru
54:00
Standartní situace od Kopřivnice skončila střelou do bloku obrany Mvilu.
51:01
Hraje se ve vysokém tempu, hráči Kopřivnice napadají a snaží se jestě otočit vývoj zápasu.
49:58
Svačinka ve výborném napadání
48:39
Hra se začina přiostřovat, hráči jdou do sebe jak dva kohouti při zápase kohoutích zápasech.Bojuje se o každý centimetr na hřišti.
46:58
Lacina takovým hokejovým způsobem sundal hráče Kopřivnice protože ho pořád držel. Vylučovat se nebude
46:16
Časoměřič právě řekl že Valigůra je jak antilopa, protože jeho rychlost je neskutečná jak teď utekl hráčum Kopřivnice.
45:20
Němec dělal že bude nahrávat ale vystřelil. Jeho střela  šla vysoko nad.
44:40
hra po krátké pauze bude opět pokračovat
44:36
Na hřišti můžeme vidět Filipa Dvořáka který vběhl na hřiště aby utřel palubovku.
44:35
Kopřivnice hraje jednoduše, davají si jednoduché přihrávky dostavají se na útočnou polovinu a přidavají další gól. Je trošku vidět že Mvil trošičku zaspal start 3.třetiny
43:47
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #14 Daniel Opatřil, asistoval #13 Lukáš Vávra (6:5).
43:30
Svačinka se snažil fotbalovám způsobem odkopnout balonek, jenom neměl správnou mušku.
42:42
Kopřivnice se snaží být více aktivní, kombinují ale ovoce to nenese.
41:21
Kostelník štastnou střelou překonáva kořínka
41:20
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #5 Jakub Kostelník, asistoval #13 Lukáš Vávra (6:4).
40:50
Valigůra v gólové situaci ale trefuje jenom boční síť.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 9:14
40:00
38:47
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #70 Lukáš Svačinka, asistoval #44 Radim Valigůra (6:3).
38:47
Střídání brankáře. Nový brankář #99 Adam Strouhal družstva FBC Vikings Kopřivnice
38:47
Dámy a pánové, otevřte si doma šampus, protože Lukáš Svačinka protrhuje svojí smůlu a zapisuje se konečně mezi střelce. Dobrá práce Sváčo
38:16
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #14 Daniel Opatřil, asistoval #21 Jan Baďura (5:3).
38:06
Kopřivnice krásnou kombinační hrou se dostali až k brance ale gol nedavají
36:53
Valigůra se snažil poslat přihravku na Lacinu. Ta byla ovšem nepřesná
35:00
Štirba dostává dobré přihravky k zakončení, jenom mu trošku chybí štěstí.
33:54
Hráči se nemužou domluvit od kterého šel míček a tak bude buly.
33:14
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #10 Ondřej Holaň, asistoval #4 Ondřej Kubátko (5:2).
32:19
Kořínek drží svůj tým od další ikasované bránky
31:11
Vyloučen hráč #31 Vojtěch Valigůra družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za špatné střídání.
31:04
Kopřivnice dostane přesilovou hru
29:23
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #79 Patrik Němec, asistoval #7 David Štirba (5:1).
29:23
Štirba vykouzlil přihrávku pro Němce, a ten trefuje.
28:57
Svačinka jen co přijde na hřistě tak už formuje svoje spoluhráče, aby se Kopřivnice k ničemu nedostala.
28:02
Mvil má momentálně více gólových šanci než Kopřivnice.
26:08
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #44 Radim Valigůra bez asistence (4:1).
26:08
Valigůra utekl obráncum a přesnou střelou dává gól.
25:56
Tesárek vyslal krásnou přihravku na Štirbu, ten ale trefuje jenom brankáře.
25:20
Svačinka se nechal jednoduše obejít a musí se rychle vrácet zpátky.
23:24
Svačinka ukazuje svoje kvality a obranným zákrokem sebral míček Kopřivnici.
22:20
David Štirba dvakrát v gólové situaci ale vždy se mu nepodařilo přesně trefit míček
20:45
Němec vyslal svoji nekompromisní bombu a prostřeluje brankáře Kopřivnice
20:44
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #79 Patrik Němec, asistoval #9 Jiří Šebesta (3:1).
20:00
20:00
Střely v 1. části: 6:7
20:00
19:55
Svačinka se mohl konečně zapsat mezi střelce ale bránkař vychytal jeho jedovku.
19:45
Mvil v plném počtu
19:00
Kopřivnice se snaží rychle kombinovat při svojí početní výhodě, chybí jim jenom úspěšná střelba.
17:37
Vyloučen hráč #79 Patrik Němec družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za sekání.
16:33
Menší neshoda mezi Němcem a Svačinkou. Svačinka už byl jednou nohou na střídačce a Němec mu poslal přihrávku. Ale stačil se vrátit
15:15
Patrik Němec z první střílí vysoko nad branku.
12:53
Mvil nikde nespěchá, vede a snaží se hrát v klidu.
11:22
Němec hledal spoluhráče ale míček nechal za sebou.
11:07
Standartní situace pro Kopřivnici nic nepřinesla.
10:10
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #10 Adam Tesárek, asistoval #9 Jiří Šebesta (2:1).
10:10
Nejprvé neuznaný gól kopřivnice, ale potom se krásnou kombinační hrou se prosazuje Tesárek.
08:51
Jasný faul na Adama Tesárka, ale rozhodčí vylučovat nebude.
08:28
Kopřivnice má dobrý tlak, chybí jim jenom získat balonek.
07:21
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #6 Jiří Toman, asistoval #13 Lukáš Vávra (1:1).
07:15
Toman srovnává skore zápasu na 1:1
06:10
Šebesta zkoušel překvapit Strakoše, ale ten byl pozorný.
05:45
Kopřivnice zamkla Mvil na jejich půlce ale svoji nepřesnou přihrávkou se vracejí zpět k svojí brance
04:05
Mvil svojim vysokým napadáním komplikuje rozehrávku Kopřivnici
03:15
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #20 Jan Lacina, asistoval #10 Adam Tesárek (1:0).
03:15
Tesárek našel Lacinu, který propálil Strakoše a posíla domací tým do vedení
01:57
Ondřej Chovanec výborně hecuje svoje spoluhráče, kteří bojují na hřišti k lepšímu výkonu