0:0
1:3
- : -

FBC Letka Toman Finance Group - TJ Slovan Havířov 1:5
27. Martin Döhner - 10. Jakub Onderka, 12. Tomáš Hodulík, 32. Vít Lestyan, 35. Tomáš Hodulík, 36. Vít Lestyan; rozhodčí: Zdeněk Bartoš - René Nieslanik; vyloučení: 0:3; využití: 0:0; zásahy brankářů: Kristián Křepel ? - David Hloušek ?; po třetinách: 0:2, 0:0, 1:3;
36:00
35:42
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #55 Vít Lestyan, asistoval #3 Martin Kajzar (1:5).
34:22
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #91 Tomáš Hodulík, asistoval #30 David Hloušek (1:4).
31:28
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #55 Vít Lestyan bez asistence (1:3).
31:02
Timeout TJ Slovan Havířov
31:01
Timeout FBC Letka Toman Finance Group
31:01
Vyloučen hráč #91 Tomáš Hodulík družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za držení.
26:27
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #23 Martin Döhner, asistoval #5 Matěj Šoltys (1:2).
24:00
24:00
20:45
Vyloučen hráč #13 Ondřej Lyčka družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za blokování hokejky.
15:13
Vyloučen hráč #3 Martin Kajzar družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za špatné střídání.
12:00
12:00
11:43
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #91 Tomáš Hodulík, asistoval #15 Jakub Onderka (0:2).
09:57
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #15 Jakub Onderka bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Zdeněk Bartoš a René Nieslanik.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Slovan Havířov:
00:00
Line-up domácích FBC Letka Toman Finance Group: brankář: Kristián Křepel; hráči v poli: Adriana Pavelková, Matěj Šoltys, David Fojtík, Martin Döhner, Jonáš Borovský