0:0
1:2
1:0

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - FBC Letka Toman Finance Group 3:2p
9. David Novák, 47. Jakub Matula, 62. Adam Bouška - 50. Radim Kahánek, 53. Petr West; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 154; zásahy brankářů: Matyáš Krupa 14 - Tomáš Petr 21; po třetinách: 1:0, 0:0, 1:2, 1:0;
Komentář domácích Carda Vítězslav (Trenér):
Rozhovory s trenéry a nejlepšími hráči najdete zde.
Komentář hostů Gajda Petr (Trenér):
Rozhovory s trenéry a nejlepšími hráči najdete zde.
70:00
Střely v prodloužení: 1:0
61:57
61:57
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #11 Adam Bouška, asistoval #15 Jakub Matula (3:2).
52:47
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #52 Petr West, asistoval #73 Václav Jurdzin (2:2).
52:47
Krupa se natahoval, co jen mohl, ale ten volný prostor byl prostě moc velký.
52:00
Krupa teď drží akcie Gulls, burza se zatím nehroutí.
50:17
Černoch netrefuje prázdnou bránu...
49:11
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #21 Radim Kahánek, asistoval #22 Jan Vojáček (2:1).
49:11
Nepokrytý Kahánek doráží vyraženou střelu a snižuje.
48:06
Vyloučen hráč #23 Václav Černoch družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za blokování hokejky.
48:06
Černoch hasil požár plamenometem...
46:48
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #15 Jakub Matula, asistoval #23 Václav Černoch (2:0).
46:48
Černoch poslal žabkou do brejku Matulu, který tváří v tvář Petrovi zvyšuje na 2:0!
46:26
Teď pro změnu pěkně smrděl brejk Letky. Sraženo i na druhé straně.
45:31
Nechvátalovo sólo končí jak jinek, než střelou bekendem. Zblokováno nad.
43:12
Jen to zahučelo. Foretův výběh do středu končí střelou do zámezí.
37:01
Další obrovskou šanci domácích měl Zbořil, ale hostující Petr byl mohl být svatořečen.
34:40
Ulmanovi dnes prostě není přáno.
34:01
Bílek z druhé vlny a golman hostí si připisuje další zákrok.
33:29
Krupa nemá moc práce, ale když už, tak je výborný.
32:34
Stávají se nám z toho taktické šachy.
30:20
Šmíd sice poslal míček do sítě, jeho hůl však byla příliš vysoko na to, aby byl sudí zpravomocněn jeho trefu uznat.
29:58
Dobrá Novotného rána šla sice doprostřed, i tak však nadělala víc než starost. Gól se nekoná.
27:30
Další tutovka Ulmana končí na hřbitově.
27:00
Víc štěstí než rozumu měl teď domácí Pollak, který neuvěřitelně namazal, nicméně hráč hostí uklouznul.
23:45
Ve velké šanci se najednou vyskytl hostující Estonec Mahla. Pouze do Krupy.
23:32
Z domácích formací zatím nejhorším dojmem působí ta první.
21:34
Ulman si v 1000% počkal, až se mu golman přesune a pak ho trefil. To je škoda.
20:00
20:00

VIDEO PŘENOS

Připomínám, že video přenos běží pod odkazem zde. Z pro nás neznámé příčiny link skrz tlačítko v online přenosu směřuje špatným směrem.
20:00
Střely v 1. části: 10:4
20:00
19:54
Obrovská šance Matuly, který však opět neproměnil.
19:39
Hosté nehrají přesilovku vůbec špatně, ale bez gólu.
17:53
Vyloučen hráč #11 Adam Bouška družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za opakované přestupky.
16:29
Šincl v zatím asi největší šanci Letky těsně míjí.
14:50
Černoch ze schrumáže volejem vedle.
13:00
Po delší době horko před Krupou. Přišel Zbořil, načepoval zmrzlinu a je to v pohodě.
11:21
Zatím sledujeme výborný výkon domácí třetí formace, která si vypracovala další slibný brejk. Bílek do pupku.
09:54
Další šance pro Videmana, který by však svojí nepříliš razantní střelou vyplašil nějakého veterána.
08:21
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #71 David Novák, asistoval #21 Jiří Suchomel (1:0).
08:21
Další z der v hostující obraně sice neztrestal Suchomel, Novák však již silou vůle propasíroval míček za čáru a Gulls vedou.
07:20
Videman srolován jak auto torpédoborcem.
06:05
Situaci 2 na 1 Bouška s Matulou teda nehorázně prokaučovali.
04:52
První vážná šance. Matula se probil skrz 3, na střelu však neměl moc prostoru a stav se nemění.
03:00
"Pecka děcka!" burcije trenér hostí své svěřence. To se nám líbí takové emoce!
01:45
První střelu zápasu má na svědomí domácí Bílek. Tesně vedle.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Kamil Sojka a Tomáš Sojka.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Letka Toman Finance Group: brankář: Tomáš Petr; hráči v poli: Martin Děček, Tomáš Zach, Jiří Šrámek, Tomáš Hanzlík, Lukáš Toman
00:00
Line-up domácích Sokol Brno I EMKOCase Gullivers: brankář: Matyáš Krupa; hráči v poli: Radek Novotný, Jakub Matula, Adam Bouška, Alex Dokládal, Václav Černoch