0:4
1:3
- : -

FBC Letka Toman Finance Group - Sokol Brno I EMKOCase Gullivers 2:10
16. Dominik Hubl, 44. Václav Jurdzin - 11. Adam Bouška, 13. Tomáš Foret, 15. Adam Bouška, 32. Jakub Matula, 35. Václav Černoch, 36. Adam Bouška, 39. Jan Videman, 42. Alex Dokládal, 48. Jan Videman, 54. Martin Ulman; rozhodčí: Pavel Kačer - Ondřej Vašíček; vyloučení: 3:2; využití: 0:2; diváků: 85; zásahy brankářů: Tomáš Petr 14 - Matyáš Krupa 12; po třetinách: 1:3, 0:4, 1:3;
60:00
Střely ve 3. části: 5:4
60:00
58:00
Novák (Brno) zkoušel překvapit Petra rozehrávkou z rohu, Petr však byl dobře postavený. Poslední 2 minuty hry
56:33
Ještě rozehrávka z rohu pro Letku, Jurdzin vrací na Westa, ten vystřelil, ale příjde mi, že už nemají sílu
56:06
Kahánek se ještě snažil ohrozit branku, ale netrefil backhandem
55:21
Ke všemu se ještě zranil domácí borec Hranický z dálky to vypadalo na kotník, tak snad to nebude nic vážného
54:10
Dnešní zmar je dokončen vlastním desátým gólem..
53:28
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #12 Martin Ulman bez asistence (2:10).
53:07
Letka se sice snaží, ale marně. Kdy už se dostanou ke střele, tak Brno drží golman, který sice dnes moc práce nemá
47:51
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #33 Jan Videman, asistoval #12 Martin Ulman (2:9).
47:44
Domácí hrají přesilovku, tak teď si aspoň konečně vytvoří nějaký větší tlak na míčku, tedy snad. Jurdzin mohl navýšit skóre, ale netrefil backhandem a Brno v plném počtu
46:33
Vojáček(Letka) mířil až moc dobře, protože trefil tyčku
45:33
Vyloučen hráč #75 Radek Novotný družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za sekání.
44:13
Brno hraje v pohodě, jako po celou dobu na míčku, klidně si obránci vymění míček mezi sebou i 10x.
43:04
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #73 Václav Jurdzin, asistoval #21 Radim Kahánek (2:8).
42:55
Obrana Letky dneska nefunguje
41:58
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #55 Alex Dokládal, asistoval #15 Jakub Matula (1:8).
41:00
Vzhůru do třetí části a bojím se, že i do celého utkání. Hrozivá nula svítila na konci druhé třetiny v kolonce střel domácích
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 0:8
40:00
38:11
38:00
Chyba Děčka kdy dával pouze do volného prostoru, tam však nebyl nikdo z domácích. Naštěstí hosté nevyužili tuto hrubici
36:44
Myslím, že toto už si Brno pohlídá. A navíc za celou dobu Letka nemá střelu na bránu v druhé třetině.
35:41
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #11 Adam Bouška, asistoval #23 Václav Černoch (1:6).
35:40
Domácím se začíná lehce bordit jejich hra. Protože dostali další trest
35:02
Vyloučen hráč #41 Martin Děček družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za hrubost.
34:17
Timeout FBC Letka Toman Finance Group
34:17
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #23 Václav Černoch, asistoval #89 Tomáš Foret (1:5).
33:24
Vyloučen hráč #7 Tomáš Hanzlík družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za sekání.
33:22
Matula to udělal zkušeně, Černoch mu poslal takový skákavý balónek před bránu a Matula krásně ze vzduchu trefil a navyšuje skóre svého týmu. Objektivně Letka se opravdu ve předu nikdy dlouho neohřeje, nemají nějaký soustavný tlak, tím pádem obránci Brna jsou odpočinuti.
31:44
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #15 Jakub Matula, asistoval #23 Václav Černoch (1:4).
30:56
První minutu domácí zvládli, Gulls si zatím trpělivě přihrává mezi obránci a čeká na ten správný moment. Do hry už naskakuje třetí lajna a vypadá to, že domácí by tento moment mohli zvládnout, to by je mohlo nakopnout
29:33
A po této akci, kdy Mahla netrefil navíc následuje tresta a tím tedy výhoda jednoho muže pro Brno
28:54
Vyloučen hráč #36 Jiří Šincl družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za sekání.
28:44
Mahla měl obrovskou příležisto, kdy netrefil polovinu odkyrté brány, tak toto může hodně mrzet domácí
26:44
Černoch pálil z prostřed hřiště, ale nazamířil dobře, rána netrefila ani bránu,  ovšem toho by měli obránci Letky pohlídat , protože dostal mnoho prostoru
24:33
Domácí Letka zkouší vysoko napada rozehrávku Gulls, zatím to však nevede k nějaké ztrátě míčku a popřípadě chybě.
23:22
Hranický zkusil střelu, ale ta neměla potřebné parametry a na míčku opět Brno. Dokládal na Černého - ten dává do rohu, tam je Matula a zkouší obelstít domácí obránce. Ti se z toho vymanili a Letka pokouší projít podél mantinelu, ale dostali se jen do rohu
21:00
Jurdzin tvrdě akatoval Černého, ten přeletěl přes mantinel, ale domácí borec se omluvil za tento tvrdý střet a pokračuje se dále. Míček proletěl podél brankoviště domácí brány a Petr se jhen ohledl za tímto míčkem Letka by potřebovala být spíše na druhé straně hřiště.
20:01
Vzhůru do druhé části, snad domácí budou více nsa míčku, protože v první části mi přišlo, že si ho moc neužili. Úvodní buly vyhrál tým hostí
20:00
20:00
Střely v 1. části: 8:12
20:00
19:59
Černoch ještě zavařil na posledních 10 vteřin hry, ale domácí tento tlak přečkali. Ovšem do druhé třetiny budou muset něco vymyslet
19:00
Letka sice se snaží hrát do těla, ale brněnské hráče to moc nerozhodí a pokračují ve svojí hře. Novák dostal přes šíři hřiště nabito a zkusil tvrdou střelou prověřit golmana Petra, avšak do této rány se položil jeden z obránců Letky
17:33
Brno nikam nespěchá a nechává Letku běhat bez balónku. Obránci si to vklidu dávají mazi sebou a čekají na nějaký pohyb svých útočníků.
16:11
Hubl snižuje na rozdíl dvou branek. Ale i tak na míčku jsou mnohem nebezpečnější hosté, skoro to ani nevypadá na nich, že včera odehráli utkání
15:00
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #10 Dominik Hubl, asistoval #52 Petr West (1:3).
14:09
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #11 Adam Bouška bez asistence (0:3).
14:00
Foret měl možnost buď přiihrávky nebo střely, vybral si střelu a udělal dobře, zvedl hlavu podíval, zamířil a vstřelil gól na levou stranu Petrovy brány
12:52
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #89 Tomáš Foret, asistoval #33 Jan Videman (0:2).
11:30
Brno stejně jako včera se ujímá vedení. Rozehrávka z rohu pro Brno, ale těžit z této akce mohou domácí, protože Hubl vybojoval Míček a pádil směr Matášova brána
10:27
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #11 Adam Bouška, asistoval #15 Jakub Matula (0:1).
10:22
Hanzlík sice dostal přihrávku od Tomana, ale moc vysoko
09:33
První přesilovka pro domácí tým. Z dálky zkoušel Zach, rána však letěla mimo bránu.
09:33
Bohužel v přesilovce sice Letka byla na polovině soupeře, ale Brno toto oslabení zvládlo. Takže se pokračuje v pěti lidech
07:38
Vyloučen hráč #6 Michal Šmíd družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za bránění ve hře.
07:33
Mahla hledal volného Vojáčka na druhé straně, tam ovšem vsstoupil do hry Ulman a bylo po akci Letky
06:33
Brno je určitě více na míčku. Domácí si zatím nevypracovali vážnější šanci po šesti minutách hry. Momentálně to zkoušel Zach, ale daleko se nedostal a na míčku opět Brno
04:00
Dokládal na Matulu ten mu vrací do rohu, tam toho moc nevymyslí. Do akce se zkoušel prosadit i Černoch, ale domácí obrana tohoto nebezpečného hráče pohlídala. Ovšem výborný zákrok předvedl Petr z další akce Brna. Videman mířil pod ruku golmana.
02:00
Suchomel sám před domácím golmanem Petrem, ale naštěstí pro Letku Suchomel nezakončil.
01:00
Hubl zkoušel projít mezi tři hráče Brna, ale ti ho nakonec zastavili. Na větší šanci čekáme.
00:01
Uvidíme kolik sil komu zbylo po včerejším velmi fyzicky náročném utkání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Kačer a Ondřej Vašíček.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokol Brno I EMKOCase Gullivers: brankář: Matyáš Krupa; hráči v poli: Adam Bouška, Alex Dokládal, Václav Černoch, Radek Novotný, Jakub Matula
00:00
Line-up domácích FBC Letka Toman Finance Group: brankář: Tomáš Petr; hráči v poli: Martin Děček, Tomáš Zach, Lukáš Toman, Jiří Šrámek, Tomáš Hanzlík
00:00
Hezké odpoledne z ostravské Dubina arény. Dnes se může rozhodnout o postupujícím do další části hry. Včera při večerním utkáním Brno zvládlo svůj úkol a vyhrálo na své půdě 3:2 v prodloužení.