2:1
4:3
- : -

Předvýběr.CZ Florbal MB White - Prague Tigers 6:4
5. Daniel Stuchlík, 13. Jáchym Ondráček, 14. Marek Dlask, 19. Matyáš Dvořák, 20. Denis Josef Horák, 26. Jáchym Ondráček - 12. Martin Vašek, 15. David Houška, 15. Tomáš Filipský, 17. Filip Chmátal; rozhodčí: Tomáš Hájíček - Filip Škaroupka; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Josef Lochman ? - David Schovánek ?; po třetinách: 2:1, 4:3;
26:00
25:25
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White vstřelil #88 Jáchym Ondráček z trestného střílení (6:4).
24:56
Timeout Předvýběr.CZ Florbal MB White
23:58
Timeout Prague Tigers
23:58
Vyloučen hráč #47 Dan Silbernagl družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White na 2 minuty za sekání.
20:52
Vyloučen hráč #22 Jiří Stránský družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White na 2 minuty za sekání.
19:28
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White vstřelil #13 Denis Josef Horák, asistoval #48 Christian Bagdaň (5:4).
18:05
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White vstřelil #2 Matyáš Dvořák, asistoval #25 Jakub Vokráčko (4:4).
16:03
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #2 Filip Chmátal bez asistence (3:4).
14:47
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #57 Tomáš Filipský, asistoval #7 Martin Vašek (3:3).
14:16
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #91 David Houška, asistoval #99 Tomáš Pluhař (3:2).
13:21
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White vstřelil #21 Marek Dlask, asistoval #88 Jáchym Ondráček (3:1).
13:00
13:00
12:04
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White vstřelil #88 Jáchym Ondráček, asistoval #22 Jiří Stránský (2:1).
11:44
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #7 Martin Vašek, asistoval #64 Vojtěch Pavelec (1:1).
04:41
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White vstřelil #70 Daniel Stuchlík, asistoval #13 Denis Josef Horák (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Hájíček a Filip Škaroupka.
00:00
00:00
Line-up hostů Prague Tigers:
00:00
Line-up domácích Předvýběr.CZ Florbal MB White: brankář: Josef Lochman; hráči v poli: Jiří Stránský, Marek Rösler, Zuzana Štípková, Jáchym Ondráček, Marek Dlask