1:4
2:1
- : -

FbC Hradec Králové B - TJ Sokol Jaroměř 5:5
3. Aleksandr Petečela, 11. Tomáš Karlík, 18. Filip Rathouský, 39. Dominik Jareš, 40. Přemek Hanzlík - 18. Patrik Adámek, 20. Erik Mikas, 22. Patrik Adámek, 29. Tobias Jung, 37. Jiří Hrobský; rozhodčí: Jakub Frýzl - Ondřej Jiránek; vyloučení: 3:2; využití: 0:0; diváků: 43; zásahy brankářů: Michal Malý ? - Vojtěch Fof ?; po třetinách: 2:0, 1:4, 2:1;
Komentář hostů Kyška Jiří (Trenér):
Kvalitní vyrovnané utkání se spoustou šancí na obou stranách. Otočili jsme zápas a za stavu 5:3 jsme ztratili tempo a závěru zápasu jsme se báli o výsledek. Díky soupeři za kvalitní utkání.
45:00
44:59
Střely - 19:21
39:53
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #7 Přemek Hanzlík, asistoval #42 Filip Rathouský (5:5).
38:39
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #77 Dominik Jareš, asistoval #11 Aleksandr Petečela (4:5).
36:11
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #16 Jiří Hrobský, asistoval #18 Patrik Adámek (3:5).
33:12
Vyloučen hráč #7 Přemek Hanzlík družstva FbC Hradec Králové B na 2 minuty za blokování hokejky.
30:00
30:00
29:56
Vyloučen hráč #77 Dominik Jareš družstva FbC Hradec Králové B na 2 minuty za sekání.
28:29
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #77 Tobias Jung, asistoval #8 Miroslav Nepraš (3:4).
21:30
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #18 Patrik Adámek, asistoval #99 Vojtěch Fof (3:3).
20:52
Vyloučen hráč #11 Erik Mikas družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za hra rukou.
20:12
Vyloučen hráč #31 Richard Kutík družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za špatné střídání.
19:01
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #11 Erik Mikas, asistoval #77 Tobias Jung (3:2).
17:47
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #42 Filip Rathouský, asistoval #13 Elliot Festa (3:1).
17:24
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #18 Patrik Adámek bez asistence (2:1).
15:00
15:00
10:05
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #92 Tomáš Karlík, asistoval #77 Dominik Jareš (2:0).
03:19
Vyloučen hráč #44 Jakub Vašata družstva FbC Hradec Králové B na 2 minuty za sekání.
02:00
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #11 Aleksandr Petečela, asistoval #92 Tomáš Karlík (1:0).