0:0
2:1
- : -

TJ Sokol Jaroměř - FbK Orlicko-Třebovsko 6:2
2. Tobias Jung, 8. Tobias Jung, 9. Otto Völgyi, 12. Patrik Adámek, 32. Jan Jiran, 33. Otto Völgyi - 9. Daniel Ščučka, 45. Jakub Šmíd; rozhodčí: Antonín Živný - Ondřej Jiránek; vyloučení: 4 + Erik Mikas 5:1; využití: 0:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Vojtěch Fof 28 - Jonáš Svoboda 24; po třetinách: 4:1, 0:0, 2:1;
Komentář domácích Kyška Jiří (Trenér):
Zápas jsme rozhodli po pěkných kombinačních akcích v první třetině, ve zbývajících třetinách již byla hra dost neurovnaná. Děkuji soupeři za zápas.
45:00
Střely ve 3. části: 10:10
45:00
44:22
Vyloučen hráč #11 Erik Mikas družstva TJ Sokol Jaroměř na 5 minut za sekání.
44:13
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #25 Jakub Šmíd, asistoval #75 Matěj Matoušek (6:2).
43:55
Vyloučen hráč #77 Tobias Jung družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za sekání.
35:55
Timeout FbK Orlicko-Třebovsko
32:18
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #7 Otto Völgyi, asistoval #8 Miroslav Nepraš (6:1).
31:16
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #15 Jan Jiran, asistoval #11 Erik Mikas (5:1).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 10:10
30:00
23:59
Vyloučen hráč #25 Jakub Šmíd družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za nedovolené vrážení.
21:35
Vyloučen hráč #8 Miroslav Nepraš družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za sekání.
15:24
Vyloučen hráč #16 Jiří Hrobský družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
15:00
15:00
Střely v 1. části: 10:10
15:00
11:18
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #18 Patrik Adámek, asistoval #8 Miroslav Nepraš (4:1).
10:11
Vyloučen hráč #77 Tobias Jung družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za hra na zemi.
08:43
08:16
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #99 Daniel Ščučka, asistoval #89 Radim Urban (2:1).
07:51
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #77 Tobias Jung, asistoval #8 Miroslav Nepraš (2:0).