0:3
1:0
- : -

FBŠ Gorily Plzeň - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 1:5
33. Tadeáš Tobiáš - 8. Antonín Votava, 14. Marek Navrátil, 18. Antonín Votava, 25. Antonín Votava, 30. Marek Navrátil; rozhodčí: David Hertz - Patrik Trejbal; vyloučení: 5:3; využití: 1:1; diváků: 43; zásahy brankářů: Filip Šrámek ? - Jan Tobiáš Petřina ?; po třetinách: 0:2, 0:3, 1:0;
45:00
Střely ve 3. části: 3:7
45:00
44:48
Vyloučen hráč #17 Jakub Vojíř družstva FBŠ Gorily Plzeň na 2 minuty za hrubost.
40:46
Vyloučen hráč #54 Vlastimil Pinčák družstva FBŠ Gorily Plzeň na 2 minuty za špatné střídání.
35:32
Vyloučen hráč #40 Vojtěch Bartsch družstva FBŠ Gorily Plzeň na 2 minuty za sekání.
32:46
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #42 Tadeáš Tobiáš, asistoval #94 Lukáš Fischer (1:5).
32:21
Vyloučen hráč #8 Matyáš Kýr družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za špatné střídání.
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 7:8
30:00
29:47
Vyloučen hráč #30 Jan Šveňha družstva FBŠ Gorily Plzeň na 2 minuty za sekání.
29:16
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #88 Marek Navrátil, asistoval #83 Antonín Votava (0:5).
27:54
Vyloučen hráč #53 Matyáš Borek družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
24:47
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #83 Antonín Votava, asistoval #57 Ondřej Štefek (0:4).
23:14
Vyloučen hráč #94 Lukáš Fischer družstva FBŠ Gorily Plzeň na 2 minuty za sekání.
20:31
Vyloučen hráč #66 Robert Petr Koudelka družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
17:27
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #83 Antonín Votava z trestného střílení (0:3).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 4:6
15:00
14:59
Trestné střílení družstva FBŠ Gorily Plzeň neproměnil #27 Marek Grasu.
13:26
07:11
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #83 Antonín Votava, asistoval #53 Matyáš Borek (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Hertz a Patrik Trejbal.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Jan Tobiáš Petřina; hráči v poli: Jan Štefek, Vojtěch Procházka, Ondřej Štefek, Robert Petr Koudelka, Kryštof Šejnost