3:0
6:0
- : -

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - Florbal Ústí 11:0
2. Jan Štefek, 13. Antonín Votava, 18. Vojtěch Procházka, 21. Marek Navrátil, 28. Vojtěch Procházka, 33. Ondřej Štefek, 36. Ondřej Štefek, 40. Antonín Votava, 41. Ondřej Štefek, 44. Antonín Votava, 44. Marek Navrátil; rozhodčí: David Hertz - Patrik Trejbal; vyloučení: 3:3; využití: 2:0; diváků: 45; zásahy brankářů: Tadeáš Hendlinger ? - Matěj Dobosz ?; po třetinách: 2:0, 3:0, 6:0;
45:00
Střely ve 3. části: 19:3
45:00
43:48
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #88 Marek Navrátil, asistoval #7 Vojtěch Procházka (11:0).
43:37
Vyloučen hráč #4 Adam Filip Hrdlička družstva Florbal Ústí na 2 minuty za hrubost.
43:22
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #83 Antonín Votava, asistoval #53 Matyáš Borek (10:0).
40:33
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #57 Ondřej Štefek, asistoval #73 Adam Sláma (9:0).
39:19
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #83 Antonín Votava, asistoval #88 Marek Navrátil (8:0).
35:54
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #57 Ondřej Štefek, asistoval #83 Antonín Votava (7:0).
35:29
Trestné střílení družstva Florbal Ústí neproměnil #48 Marek Chroustovský.
35:29
Vyloučen hráč #4 Adam Filip Hrdlička družstva Florbal Ústí na 2 minuty za držení.
32:00
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #57 Ondřej Štefek, asistoval #53 Matyáš Borek (6:0).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 13:5
30:00
29:56
Vyloučen hráč #4 Adam Filip Hrdlička družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání.
27:02
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #7 Vojtěch Procházka, asistoval #8 Matyáš Kýr (5:0).
23:19
Vyloučen hráč #8 Matyáš Kýr družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za špatné střídání.
21:08
Vyloučen hráč #19 Vojtěch Kulhavý družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za špatné střídání.
21:08
Vyloučen hráč #25 Matěj Bezpalec družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za bránění ve hře.
20:10
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #88 Marek Navrátil, asistoval #83 Antonín Votava (4:0).
17:50
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #7 Vojtěch Procházka, asistoval #13 Jan Štefek (3:0).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 5:3
15:00
12:10
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #83 Antonín Votava, asistoval #25 Matěj Bezpalec (2:0).
06:51
Trestné střílení družstva Florbal Ústí neproměnil #29 Aleš Vlach.
01:45
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #13 Jan Štefek bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Hertz a Patrik Trejbal.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Ústí:
00:00
Line-up domácích FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Tadeáš Hendlinger; hráči v poli: Jan Štefek, Kryštof Šejnost, Ondřej Štefek, Antonín Votava, Vojtěch Procházka