1:0
0:1
0:0

FBC Liberec B - Prague Tigers 3:4pn
13. Lukáš Kořínek, 15. Marek Žagan, 25. Filip Radostný - 19. Šimon Masár, 20. Adam Novák, 58. Tomáš Navrátil, N Jan Nachtmann; rozhodčí: Lukáš Pekárek - Tomáš Chleborád; vyloučení: 3:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Daniel Kupec 20 - Tomáš Hlava 16; po třetinách: 2:2, 1:0, 0:1, 0:0;
Komentář domácích Svoboda Miroslav (Asistent trenéra):
Lepší závěr sezóny jsme si asi nemohli přát. Super zápas, asi nejlepší tuhle sezónu. Jen nás opustilo štěstí na konci, kdy soupeř srovnal a v nájezdech to bylo už buď a nebo. Vítězná třešnička by tomu slušela. Nicméně díky všem za celou sezónu. Je to o lidech a pro lidi. S tím můžeme být spokojený na maximum. Hodně štěstí soupeři do dalších bojů a nám začíná dovolená.
Komentář hostů Večeřa Tomáš (Trenér):
Dneska to bylo trochu na morálek, ale nakonec vezeme domů vítězství. Za všechno může taxikář Jirka, který nás odvezl do místní rozkvetlé Lípy. Kdybychom předvedli tah na branku jako včera večer, tak to nehoníme na poslední chviku. Každopádně zcela objektivně byl soupeř lepší a my mu děkujeme za super utkání. My máme Nachtyho a ten nepřemýšlí a rozhodl, opět. 22/22!!!

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Liberec B hráč #89 Jan Havrda , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Prague Tigers hráč #67 Jan Nachtmann a vstřelil rozhodující gól (3:4).

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Liberec B hráč #40 Dominik Šollar , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Prague Tigers hráč #27 Tomáš Navrátil , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Liberec B hráč #67 Lukáš Kořínek , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Prague Tigers hráč #10 Zbyšek Piták , ale gól nevstřelil.
64:00
Bím vyslal obrovsky silnou střelu ze vzduchu, mířila těsně mimo.
62:46
Prodloužení je mnohem klidnější, oba týmy hrají velmi zodpovědně.
62:28
Hlavu teď při souboji za bránou málem chytili do sítě jako rybu.
61:42
Kupec jakoby mimochodem chytá první pokus prodloužení.
60:50
Za problémy s časomírou se tímto všem zůčastněným pořadatelská služba omlouvá.
60:01
A stejně jako zápas v Praze, i v Liberci se jde do prodloužení, kde se rozhodne o tom, který z týmů si odnese bod navíc.
60:00
60:00
Střely ve 3. části: 6:7
60:00
59:21
Tigers se připravují s míčkem na holích na závěrečný tlak, bude stačit čas?
58:24
Zajímavá pozice pro Liberec, střela ale neměla potřebné parametry.
57:09
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #27 Tomáš Navrátil, asistoval #9 Šimon Fišer (3:3).
57:09
Navrátil vymetl všechny pavučiny v bráně a nádhernou střelou vyrovnává! Ještě to bude drama.
55:46
Wojnar a jeho střela těsně po konci přesilovky, ale opět mimo.
55:26
Pitákova střela mimo.
55:13
Vysoká hůl maří pokusy Tigers, alespoň prozatím.
54:40
Ferdan tečuje mimo.
53:38
Vyloučen hráč #95 Marek Žagan družstva FBC Liberec B na 2 minuty za špatné střídání.
53:02
Kupec výborně chytá!
52:13
Masárova střela vysoko nad Kupce nemusela zlobit.
51:35
Ani jednomu z týmů se nedaří najít prostor pro zakončení, občas ani přejít do útoku. Bojuje se doslova o každý metr hřiště.
49:55
Pohyb obou týmů nekočí, sprint za sprintem, je to brutální tempo.
48:22
Fišer přesprintoval Richtera, na to Tom není úplně zvyklý.
47:55
Hlava skvěle chytá únik domácích!
46:48
Tůma sportovně přiznal teč a rozehrávají domácí, takových momentů je dnešní zápas plný.
46:18
Tigers a jejich rozehra z rohu jsou vyústěním tlaku, který hosté při střídání měli.
45:21
Galbavý vyslal skvělou střelu, schrumáží před Hlavovou bránou ale neprošla.
45:05
Wojnar ve velké šanci přestřelil.
43:54
Teď málem vlastní gól Tigers.
43:20
Oba gólmani předvedli jaké mají výhozy, nutno říct, že tenhle minisouboj skončil remízou, oba byly na jedničku.
42:23
Příhoda se dneska poprvé objevuje na hřišti!
41:23
Žagan se už po třetí postaral o první střelu třetiny, tentokrát ale těsně mimo a Hlava nemusel zasahovat.
40:01
Až třetí dnešní buly vyznělo úspěšně pro Tigers.
35:39
Tigers napadají libereckou rozehru, domácí jsou ale jistí na holích a nepřipustili potíže.
34:07
Tigers už si zase připravují postupný útok. Nikam se neženou a postupně změnšují prostor.
32:52
Blecha starší vyslal raketu na Hlavovu bránu, kterou ale o fous netrefil.
32:13
Vodrážka dnes skvěle čte hru a je vždy tam kde by měl být.
27:55
Stejskal by se tímto sprintem neztratil ani vedle Bolta.
26:55
Vyloučen hráč #95 Marek Žagan družstva FBC Liberec B na 2 minuty za sekání.
26:48
Kupec vysílá Kořínka do úniku, ale gól to nepřineslo.
25:43
Vodrážka bojuje do roztrhání těla a vybojoval tak další rozehru pro domácí.
25:17
Kupec si počkal na odražený míček a nepřipouští lapálie před vlastní kasou.
24:51
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #69 Filip Radostný, asistoval #91 Petr Jahn (3:2).
24:51
Radostný s Jahnem zabojovali před bránou a je z toho další gól domácího týmu.
24:38
Heřmanský se pokusil tečovat střelu, ale nezpracoval.
23:10
Havrda krásně dorazil vysoko odražený míček, ale Hlava byl opět připraven.
22:29
Pěkná souhra Galbavého se Šollarem končí střelou mimo Hlavovu bránu.
21:37
Piták skvěle zablokoval Radostného střelu a radost mu rozhodně neudělal.
21:13
Radostný teď po urputném boji o každý metr vybojoval rozehru.
19:57
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #14 Adam Novák, asistoval #91 Šimon Masár (2:2).
19:57
Havrdovy bohužel sjel výhoz z hole a Novák trestá těsně před koncem.
19:23
Kořínkova nepříjemná střela, Hlava ji vytáhl, ale málem se mu snesla do branky.
18:08
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #91 Šimon Masár, asistoval #46 Vilém Kavan (2:1).
18:08
Masár snižuje dobrou střelou do víka brány.
17:44
Slibná pozice pro standardní situaci Liberce.
17:00
Vyloučen hráč #40 Dominik Šollar družstva FBC Liberec B na 2 minuty za hrubost.
17:00
Vyloučen hráč #89 Jan Wojnar družstva Prague Tigers na 2 minuty za nesportovní chování.
17:00
Dvojité vyloučení a na hřišti je hned více prostoru.
15:31
Hlava vytáhl jeden ze zákroků z jiného světa, Stejskalova dorážka k levé tyči byla (za běžné situace) nechytatelná.
14:51
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #95 Marek Žagan, asistoval #4 Bohuslav Ferdan (2:0).
14:51
Žagan doráží poskakující míček a domácí jsou ve vedení o dva góly.
14:12
Piták na středu čeká na vhodnou chvíli k začátku útoku Tigers.
13:09
Růžička zahasil situaci na středu a raději vyhodil míček mimo. Jestli to byl úmysl nebo ne už je ale ve hvězdách.
12:37
Blecha mladší vybombil střelu těsně nad.
12:19
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #67 Lukáš Kořínek, asistoval #95 Marek Žagan (1:0).
12:19
Náhor Havrdy přes celé hřiště Žagan tečoval na volného Kořínka, která střelou po zemi posílá Liberec do vedení.
11:43
Tempo hry je v červených číslech a oba týmy makají ze všech sil.
10:31
Kavan proskočil tři hráče na střed ale minul.
10:00
Ferdan vysílá dobrou střelu těsně mimo Hlavovu bránu.
09:23
Mantinely se rozletěly, ale kýžený dvouminutový trest pro domácí to není.
08:00
Pěkný přechod Tigers do útoku Bím uhasil.
06:40
Ferdan na středu dobře zabránil brejku Tigers.
06:12
Rozmíšku před bránou uklidňuje rozhodčí, Kupec měl plné ruce práce s dorážkami ze všech směrů.
05:53
Liberec zatím dobře pozičně brání.
05:51
Blecha mladší střílí mimo.
04:55
Vrácená výhoda a hosté rozehrávají z poloviny.
03:57
Liberec se sice usadil na útočné polovině, ale zatím to k ničemu nevede.
03:32
Kořínek před prázdnou bránou nezpracoval míček.
02:54
První střela hostů z rohu přichází při oslabení.
02:48
Vyloučen hráč #9 Šimon Fišer družstva Prague Tigers na 2 minuty za sekání.
01:38
Pokus mezi nohama od mladšího z bratrů Blechových, Hlava nemusel zasahovat.
00:20
První střela ze strany domácího týmu míří mimo tři tyče.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Pekárek a Tomáš Chleborád.
00:00
00:00
Line-up hostů Prague Tigers: brankář: Tomáš Hlava; hráči v poli: Miloslav Stránský, Jan Nachtmann, Vojtěch Řádek, Radim Tůma, Martin Boušek
00:00
Line-up domácích FBC Liberec B: brankář: Daniel Kupec; hráči v poli: Lukáš Kořínek, Jan Blecha, Bohuslav Ferdan, Jan Havrda, Marek Žagan