1:4
4:4
- : -

FbC Hradec Králové - PANTHERS OTROKOVICE 5:12
33. Martin Cupal, 45. Vítek Ryba, 58. Vítek Ryba, 58. Vojtěch Vošický, 60. Vítek Ryba - 3. Petr Kopecký, 4. Petr Marghold, 10. Martin Hadaš, 13. Josef Štourač, 24. Michal Kříž, 28. Martin Hadaš, 34. Tomáš Brázdil, 36. Petr Marghold, 54. Josef Štourač, 55. Martin Hadaš, 57. Petr Marghold, 58. Michal Procházka; rozhodčí: Pavel Houserek - Vladimír Lešák; vyloučení: 4:7; využití: 2:2; diváků: 40; zásahy brankářů: Filip Školník 13 - Miroslav Steiger 26; po třetinách: 0:4, 1:4, 4:4;
Komentář domácích Heger David (Trenér):
Budujeme, zkoušíme na výsledek nehledíme.A vlastně o nic nejde že.
Děkuji hráčům za utkání. Soupeři za školu. Zase víme na čem pracovat takže pozitivum.
Komentář hostů Bibr Lukáš (Vedoucí):
Divoké utkání, které z naší strany bylo poctivě odehrané. Bohužel závěr zápasu z naší strany nebyl povedený a ztráta koncentrace nás mohla mrzet. Také velké množství oslabení stojí zbytečně moc sil, které na konci zápasů chybí. Díky perfektnímu výkonu brankáře si odvážíme tři body, za které jsme rádi. Děkujeme soupeři za zápas.
60:00
Střely ve 3. části: 13:7
60:00
59:56
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #82 Vítek Ryba, asistoval #42 Filip Školník (5:12).
58:00
Tempo je velmi vysoké a Hradec se nevzdává a furt jezdí
57:39
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #45 Michal Procházka, asistoval #42 Tomáš Brázdil (4:12).
57:25
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #2 Vojtěch Vošický, asistoval #12 Šimon Bezpalec (4:11).
57:02
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #82 Vítek Ryba, asistoval #71 David Štaier (3:11).
56:10
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #2 Petr Marghold bez asistence (2:11).
54:52
Další výborný zákrok Školníka
54:00
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #84 Martin Hadaš, asistoval #7 Josef Štourač (2:10).
53:21
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #7 Josef Štourač, asistoval #80 Petr Kopecký (2:9).
50:06
Velká šance Kloučka, trefuje však pouze golmana, který to tak tak chytil
44:33
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #82 Vítek Ryba, asistoval #80 Lukáš Klouček (2:8).
43:11
Vyloučen hráč #2 Petr Marghold družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za sekání.
42:40
Vyloučen hráč #87 Michal Kříž družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za sekání.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 8:10
40:00
36:39
Vyloučen hráč #23 Jakub Lejček družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za sekání.
35:33
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #2 Petr Marghold, asistoval #7 Josef Štourač (1:8).
34:00
33:33
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #42 Tomáš Brázdil, asistoval #45 Michal Procházka (1:7).
32:45
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #74 Martin Cupal, asistoval #33 Radek Zezulka (1:6).
32:45
A máme tu první branku Hradce, kterou skóruje Martin Cupal krásně pod víko
31:00
Vyloučen hráč #34 Jakub Břečka družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za sekání.
28:25
Vyloučen hráč #98 Prokop Hanzlík družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za blokování hokejky.
27:36
Nebezpečná střela Lukáše Kloučka bohužel pouze zacinkala
27:23
25:59
Hosté v plném počtu. Hradec si sice vytvořil dobré šance, ale nedaří se mu je proměňovat
23:59
23:07
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #87 Michal Kříž, asistoval #80 Petr Kopecký (0:5).
23:07
Otrokovice opět využívají přesilovku a trefují další gól
21:54
Vyloučen hráč #71 David Štaier družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za sekání.
17:03
Vyloučen hráč #82 Vítek Ryba družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za sekání.
17:00
Hradec zatím nevyužívá přesilovku a nedaří se mu střelit gól
15:06
Vyloučen hráč #84 Martin Hadaš družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za sekání.
14:28
Vyloučen hráč #87 Michal Kříž družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za vysoká hokejka.
12:44
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #7 Josef Štourač, asistoval #2 Petr Marghold (0:4).
12:44
Štourač si připisuje další bod střelou k tyčce do protipřesunu, téměř nechytatelné
10:42
Steiger teď podržel Otrokovickou branku a výborně vyšťouchnul míček předtím, než spadnul do branky
09:03
09:03
Josef Štourač teď nádherně prokličkoval mezi třemi hráči a nahrál míček do prázdné, ten to měl pak už snadné a branku trefil
07:37
David Štaier si teďka vytvořil nebezpečnou střelu, bohužel však netrefila svůj cíl
03:53
03:53
Otrkovice využívají přesilovky a rychle zvyšují na 2:0
03:51
Vyloučen hráč #89 Jakub Wolf družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za sekání.
02:53
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #80 Petr Kopecký, asistoval #7 Josef Štourač (0:1).
02:53
Máme tu první branku, kterou vstřeluje hráč s číslem 80, Petr Kopecký
02:00
Oba tými už již měly nějaké příležitosti ke skórování, avšak skóre se nemění
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Houserek a Vladimír Lešák.
00:00
00:00
Line-up hostů PANTHERS OTROKOVICE: brankář: Miroslav Steiger; hráči v poli: Petr Kopecký, Josef Štourač, Petr Marghold, Martin Hadaš, Michal Kříž
00:00
Line-up domácích FbC Hradec Králové : brankář: Filip Školník; hráči v poli: Michal Rolín, Max Kuštan, Patrik Strejcius, Radek Zezulka, Martin Cupal