4:6
2:5
- : -

FBC Vipers Most - SK BIVOJ LITVÍNOV 6:16
19. Radek Babák, 20. Jaroslav König, 29. Jan Jupa, 30. Patrik Krejčí, 38. Radek Babák, 39. Daniel Ryk - 3. Jan Vokáč, 5. Erik Kocur, 7. Jakub Zeman, 9. Jan Vokáč, 13. Michal Libecait, 16. Jakub Zeman, 20. Jan Vokáč, 21. Michal Libecait, 21. Michal Libecait, 24. Martin Dvořák, 29. Michal Libecait, 35. Michal Libecait, 36. Jan Vokáč, 38. Jan Vokáč, 40. Martin Dvořák, 42. Jan Vokáč; rozhodčí: Petr Neumaier - Lukáš Kešner; vyloučení: 2:3 + Erik Kocur OS; využití: 1:0; zásahy brankářů: Ondřej Soldátek 23 - Lukáš Vostárek 15; po třetinách: 0:5, 4:6, 2:5;
45:00
Střely ve 3. části: 8:13
45:00
44:08
Vyloučen hráč #87 Jakub Šteinz družstva FBC Vipers Most na 2 minuty za sekání.
42:52
Vyloučen hráč #4 Daniel Ryk družstva FBC Vipers Most na 2 minuty za sekání.
41:40
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #4 Jan Vokáč bez asistence (6:16).
39:10
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #68 Martin Dvořák, asistoval #23 David Tomko (6:15).
38:22
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil #4 Daniel Ryk bez asistence (6:14).
38:13
Vyloučen hráč #20 Erik Kocur družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za nesportovní chování.
38:13
Vyloučen hráč #20 Erik Kocur družstva SK BIVOJ LITVÍNOV - osobní trest.
37:36
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #4 Jan Vokáč, asistoval #78 Jan Jupa (5:14).
37:00
Timeout FBC Vipers Most
37:00
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil #75 Radek Babák bez asistence (5:13).
35:29
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #4 Jan Vokáč, asistoval #20 Erik Kocur (4:13).
34:39
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #21 Michal Libecait, asistoval #80 Matěj Hruštinec (4:12).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 8:15
30:00
29:28
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil #60 Patrik Krejčí bez asistence (4:11).
28:29
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #21 Michal Libecait, asistoval #68 Martin Dvořák (3:11).
28:12
Vlastní branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #78 Jan Jupa (3:10).
25:26
Vyloučen hráč #4 Jan Vokáč družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za sekání.
23:12
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #68 Martin Dvořák, asistoval #48 Jakub Zeman (2:10).
20:50
20:33
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #21 Michal Libecait bez asistence (2:8).
19:22
19:03
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil #35 Jaroslav König bez asistence (2:6).
18:27
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil #75 Radek Babák, asistoval #88 Patrik Hanousek (1:6).
15:57
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #48 Jakub Zeman, asistoval #68 Martin Dvořák (0:6).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 5:11
15:00
12:07
11:01
Trestné střílení družstva FBC Vipers Most neproměnil #4 Daniel Ryk.
08:12
06:19
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #48 Jakub Zeman, asistoval #23 David Tomko (0:3).
04:16
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #20 Erik Kocur, asistoval #78 Jan Jupa (0:2).
03:03
Vyloučen hráč #23 David Tomko družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za špatné střídání.
02:14
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #4 Jan Vokáč bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Neumaier a Lukáš Kešner.
00:00
00:00
Line-up hostů SK BIVOJ LITVÍNOV: brankář: Lukáš Vostárek; hráči v poli: Jakub Zeman, Martin Dvořák, Jan Jupa, Matěj Hruštinec, Michal Libecait
00:00
Line-up domácích FBC Vipers Most: brankář: Ondřej Soldátek; hráči v poli: Radek Babák, Tomáš Braum, Jaroslav König, Patrik Hanousek