2:1
2:2
- : -

Florbal Team Sokol Nebušice - Florbal TJ Kobylisy B 6:5pn
3. Milan Černil, 24. Juraj Lupač, 29. Michal Smutný, 33. Milan Černil, 43. Lukáš Kášek, N Juraj Lupač - 3. Dalibor Michálek, 13. Ondřej Neužil, 18. Ondřej Neužil, 32. Miroslav Kutil, 34. Miroslav Kutil; rozhodčí: Dalibor Repček - Adam Tietz; vyloučení: 4:2; využití: 0:1; zásahy brankářů: Jan Fišer ? - Jiří Kraml ?; po třetinách: 1:2, 2:1, 2:2;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal TJ Kobylisy B hráč #10 Lukáš Kobliha , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Team Sokol Nebušice hráč #44 Lukáš Kášek , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal TJ Kobylisy B hráč #21 David Mühlbach a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Team Sokol Nebušice hráč #96 Juraj Lupač a vstřelil rozhodující gól (6:5).

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal TJ Kobylisy B hráč #27 Miroslav Kutil , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Team Sokol Nebušice hráč #7 Michal Smutný a vstřelil gól.
42:31
Branku družstva Florbal Team Sokol Nebušice vstřelil #44 Lukáš Kášek, asistoval #7 Michal Smutný (5:5).
34:12
Vyloučen hráč #98 Jiří Pavliš družstva Florbal Team Sokol Nebušice na 2 minuty za sekání.
33:48
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy B vstřelil #27 Miroslav Kutil, asistoval #88 Ondřej Neužil (4:5).
32:19
Branku družstva Florbal Team Sokol Nebušice vstřelil #12 Milan Černil, asistoval #96 Juraj Lupač (4:4).
31:42
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy B vstřelil #27 Miroslav Kutil, asistoval #21 David Mühlbach (3:4).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 5:12
30:00
28:49
Branku družstva Florbal Team Sokol Nebušice vstřelil #7 Michal Smutný, asistoval #12 Milan Černil (3:3).
23:31
Branku družstva Florbal Team Sokol Nebušice vstřelil #96 Juraj Lupač bez asistence (2:3).
22:30
Vyloučen hráč #17 Ondřej Krejčíř družstva Florbal Team Sokol Nebušice na 2 minuty za hrubost.
21:34
Vyloučen hráč #10 Jan Krejčí družstva Florbal Team Sokol Nebušice na 2 minuty za sekání.
17:59
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy B vstřelil #88 Ondřej Neužil, asistoval #25 Ondřej Filip (1:3).
16:18
Vyloučen hráč #12 Milan Černil družstva Florbal Team Sokol Nebušice na 2 minuty za hrubost.
15:00
15:00
Střely v 1. části: 7:9
15:00
12:45
Vyloučen hráč #5 Jiří Kračman družstva Florbal TJ Kobylisy B na 2 minuty za vražení zády.
12:07
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy B vstřelil #88 Ondřej Neužil, asistoval #27 Miroslav Kutil (1:2).
05:30
Vyloučen hráč #20 Dalibor Michálek družstva Florbal TJ Kobylisy B na 2 minuty za sekání.
02:27
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy B vstřelil #20 Dalibor Michálek, asistoval #21 David Mühlbach (1:1).
02:18
Branku družstva Florbal Team Sokol Nebušice vstřelil #12 Milan Černil, asistoval #7 Michal Smutný (1:0).