2:2
2:0
- : -

Prague Tigers Nehvizdy - BLACK ANGELS 7:6
6. Petra Šebestová, 12. Dominika Steinbachová, 16. Laura Elena Voštiarová, 33. Petra Šebestová, 34. Laura Elena Voštiarová, 46. Eliška Mrázková, 54. Nikola Hamerníková - 12. Adriana Fricová, 15. Anna Staňková, 15. Anna Vinklerová, 20. Vendula Kolkusová, 33. Eliška Nová, 35. Adéla Kuchařová; rozhodčí: Šimon Kořínek - Jaroslav Verner; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 85; zásahy brankářů: Martina Pilšáková 19 - Hana Kuchařová 23; po třetinách: 3:4, 2:2, 2:0;
Komentář domácích Gattnar Vít (Asistent trenéra):
Dnes derby se vším všudy. Byla radost vidět fanoušky na ženském florbale. Kvalita naší hry dnes nebyla nějak valná. O víkendu uzavřeme základní část a jdeme vstříc vrcholu play off.
59:02
Steinbachová drží míček na polovině soupeře.
58:40
Hraje se 6 na 4.
58:00
A zajímavou přesilovku před koncem zápasu mají k dispoci i hosté.
57:49
Vyloučen hráč #49 Eliška Mrázková družstva Prague Tigers Nehvizdy na 2 minuty za bránění ve hře.
57:32
Domácím se přesilovka příliš nepovedla.
55:31
Vyloučen hráč #64 Ester Janušková družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání.
55:31
Sekera Januškové na Dvořákovou potrestána 2 min.
54:49
Mrázková střelou z otočky trefuje tyčku.
53:33
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #10 Nikola Hamerníková, asistoval #33 Dominika Steinbachová (7:6).
53:33
Hamerníková se z obrany přesunula do útoku a otáčí stav zápasu ve prospěch domácích.
53:01
Hra je teď plná nepřesností a faulů, balónek poskakuje na hokejkách.
49:48
Zelená teď hodně nebezpečně manipulovala před vlastní brankou.
45:49
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #49 Eliška Mrázková bez asistence (6:6).
45:49
Opět máme vyrovnáno. Míček se štěstím doskákal za brankovou čáru.
45:34
Culková se teď těžce zvedá ze země, snad bude v pořádku.
44:11
Bursová trefuje míček ze vzduchu, bohužel ale mimo. Hamerníková pak z výběhu jen do bloku.
42:31
Janušková teď obkroužila domácí polovinu, střílí ale jen do bloku.
40:01
Míříme do poslední třetiny, první buly vyhrávají domácí.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 12:8
40:00
39:17
Druhá polovina třetiny přinesla šance na obou stranách, gólmanky se rozhodně nenudí.
34:44
Trestné střílení družstva Prague Tigers Nehvizdy neproměnil #49 Eliška Mrázková.
34:20
Gólová smršť, za faul na Dvořákovou v samostatném úniku navíc uvidíme nájezd.
34:18
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #71 Adéla Kuchařová, asistoval #76 Vendula Kolkusová (5:6).
33:54
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #7 Laura Elena Voštiarová, asistoval #99 Petra Šusterová (5:5).
32:27
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #46 Petra Šebestová, asistoval #49 Eliška Mrázková (4:5).
32:27
Během chvíle tu máme góly na obou stranách.
32:15
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #46 Eliška Nová, asistoval #64 Ester Janušková (3:5).
30:50
Tempo hry oproti divoké první třetině značně zvolnilo, na obou  stranách je navíc sposta nepřesností.
29:56
BA teď hezky kombinují na domácí polovině, Janušková ale trefuje jen domácí obranu.
28:25
Úsměvná situace, hru přerušuje kapesník na hrací ploše...
27:27
Povedené akci domácích teď chyběl jenom gól.
24:55
Eliška Horáková hezky vytáhla balónek a našla na druhé straně hřiště Mrázkovou, ta ale střílí jen do souopeřky.
22:54
Dvořáková vybojovala míček u mantinelu a těsně míjí vzdálenější roh branky.
20:45
Dořáková teď v souboji málem skončila na tribuně mezi diváky. Na to, že je středa večer, jich tu není vůbec málo.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 10:14
20:00
19:29
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #76 Vendula Kolkusová, asistoval #71 Adéla Kuchařová (3:4).
19:29
O chvíli později se do šibenice trefuje Kolkusová, hosté půjdou do šaten s jednogólovým náskokem.
18:28
BA teď zahazují obrovskou šanci, po ztrátě Šebestové dostali příležitost 2 na 0.
15:37
15:01
Dvořáková si teď nerozuměla z Viktorovou a byla z toho další šance hostů.
14:50
BA teď doslova během pár vteřin otáčí stav utkání.
14:31
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #82 Anna Vinklerová, asistoval #71 Adéla Kuchařová (2:3).
14:15
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #17 Anna Staňková bez asistence (2:2).
14:15
Domácí vysoko napadali, nešťastná ztráta na středu hřiště znamená vyrovnání.
11:59
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #43 Adriana Fricová, asistoval #64 Ester Janušková (2:1).
11:59
Blesková odpověď hostů, Fricová využívá přečíslení 3 na 2.
11:09
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #33 Dominika Steinbachová, asistoval #99 Petra Šusterová (2:0).
11:09
Steinbachová nahazuje před branku a Šusterová ze vzduchu zakončuje.
10:23
Hosté málem využili zmatků před brankou domácích, napoprvé Maťka chytá, napodruhé mimo.
09:00
Viktorová vybojovala míček u mantinelu, Šusterové ale střela nesedla.
07:32
Hraje se nahoru dolů. Zápasu zatím nechybí šance na obou stranách.
05:53
05:00
Hamerníková poslala hezkou krosovku na Šusterovou, hostující gólmanka ale chytá.
03:28
Domácí hráčky napadají a drží soupeře na jeho polovině.
01:30
V prvbí šanci hostující BA, Pilšáková ale bez problémů chytá.
00:01
Úvodní buly vyhrávají domácí Prague Tigers.

00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Šimon Kořínek a Jaroslav Verner.
00:00
00:00
Line-up hostů BLACK ANGELS: brankář: Hana Kuchařová; hráči v poli: Anna Staňková, Eliška Nová, Lída Chovancová, Adriana Fricová, Ester Janušková
00:00
Line-up domácích Prague Tigers Nehvizdy: brankář: Martina Pilšáková; hráči v poli: Kristýna Zelená, Petra Šebestová, Martina Lamblová, Eliška Mrázková, Eliška Horáková