2:0
2:2
- : -

TJ Sokol Královské Vinohrady C - FbŠ Bohemians B 9:2
3. Petr Blažej, 3. Petr Blažej, 6. Viktor Vondra, 10. Tadeáš Doucha, 15. Viktor Vondra, 20. Jan Prošek, 27. Tadeáš Doucha, 41. Michal Bajus, 45. Tadeáš Doucha - 39. Jan Harák, 41. Ondřej Plecháč; rozhodčí: Dalibor Repček - Adam Tietz; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jakub Záhora 27 - Matyáš Leszkoven 32; po třetinách: 5:0, 2:0, 2:2;
45:00
Střely ve 3. části: 17:10
45:00
44:13
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil #92 Tadeáš Doucha, asistoval #4 Gustav Ondrejčík (9:2).
40:17
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #8 Ondřej Plecháč, asistoval #4 Petr Červenka (8:2).
40:01
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil #10 Michal Bajus, asistoval #92 Tadeáš Doucha (8:1).
38:51
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #21 Jan Harák, asistoval #71 Kryštof Blažej (7:1).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 15:8
30:00
26:49
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil #92 Tadeáš Doucha, asistoval #48 Aleš Stavjaňa (7:0).
19:16
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil #34 Jan Prošek, asistoval #39 Marek Zelený (6:0).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 9:11
15:00
14:32
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil #8 Viktor Vondra, asistoval #70 Chi Hieu Nguyen (5:0).
13:46
Vyloučen hráč #93 Vojtěch Doucha družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C na 2 minuty za sekání.
09:40
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil #92 Tadeáš Doucha, asistoval #83 Petr Blažej (4:0).
05:01
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil #8 Viktor Vondra, asistoval #47 Jan Otta (3:0).
02:28
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil #83 Petr Blažej bez asistence (2:0).
02:25
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil #83 Petr Blažej, asistoval #99 Oldřich Pilecký (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dalibor Repček a Adam Tietz.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians B: brankář: Matyáš Leszkoven; hráči v poli: Tomáš Vostřel, Michal Křenek, Jan Harák, Martin Boháč, Petr Hromádko
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Královské Vinohrady C: brankář: Jakub Záhora; hráči v poli: Jan Otta, Michal Bajus, Oldřich Pilecký, Viktor Vondra, Chi Hieu Nguyen