1:3
1:2
- : -

FB Hurrican Karlovy Vary WHITE - FbC Plzeň white 2:5
9. Tomáš Jetleb, 24. Kryštof Jaroslav Nöbauer - 3. Matěj Kopal, 5. Tomáš Turek, 11. Jiří Jandík, 16. Štěpán Nosek, 24. Alex Milata; rozhodčí: Matouš Eret - Tomáš Kuneš; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Martin Volek 9 - Matyáš Nosek 2; po třetinách: 1:3, 1:2;
26:00
Střely ve 2. části: 2:9
26:00
23:32
Branku družstva FbC Plzeň white vstřelil #11 Alex Milata, asistoval #22 Vojtěch Kudrnovský (2:5).
23:24
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary WHITE vstřelil #47 Kryštof Jaroslav Nöbauer bez asistence (2:4).
18:09
Vyloučen hráč #40 David Rohm družstva FB Hurrican Karlovy Vary WHITE na 2 minuty za sekání.
15:55
Branku družstva FbC Plzeň white vstřelil #17 Štěpán Nosek, asistoval #38 Šimon Kaas (1:4).
13:00
13:00
Střely v 1. části: 2:5
13:00
10:45
Vyloučen hráč #4 Tomáš Jetleb družstva FB Hurrican Karlovy Vary WHITE na 2 minuty za špatné střídání.
10:00
Branku družstva FbC Plzeň white vstřelil #43 Jiří Jandík, asistoval #71 Pavel Souček (1:3).
08:39
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary WHITE vstřelil #4 Tomáš Jetleb z trestného střílení (1:2).
04:47
Branku družstva FbC Plzeň white vstřelil #18 Tomáš Turek, asistoval #71 Pavel Souček (0:2).
02:01
Branku družstva FbC Plzeň white vstřelil #74 Matěj Kopal, asistoval #18 Tomáš Turek (0:1).