2:4
7:2
- : -

Panthers Praha - Florbal TJ Kobylisy 10:8
10. Martin Mattes, 21. Jakub Žiška, 40. Vojtěch Zdrubecký, 45. David Polcar, 48. Lukáš Vejlupek, 49. Jakub Žiška, 53. Lukáš Vejlupek, 55. Lukáš Vejlupek, 58. Jakub Žiška, 60. Tomáš Kačer - 11. Vít Komorný, 15. Jan Hrdlička, 29. Lukáš Kobliha, 31. Ondřej Filip, 31. Tomáš Procházka, 37. Vít Komorný, 43. Jan Hrdlička, 59. Lukáš Kobliha; rozhodčí: Václav John - Lukáš Starý; vyloučení: 2:3; využití: 1:0; diváků: 58; zásahy brankářů: Jan Borák 8, Julius Šabler 12 - Ondřej Kudrnáč 24; po třetinách: 1:2, 2:4, 7:2;
Komentář domácích Mattes Miloslav (Trenér):
Dnes musíme poděkovat vedení a realizačnímu týmu za příložitost, kterou jsme dostali. V sestavě se mohli objevit takové legendy, jako jsou předseda Gigolo a generální sekretář Štěp. I já musím poděkovat za tuto příložitost nastoupit v takovéto soutěži po boku svého syna. Třešničkou večera byl neskutečný obrat a celkové vítězství o dvě branky. Zaroveň musíme poděkovat i celému mužskému týmu, který nás vydatně podporoval a hnal k vítězství. V neposlední řadě přejeme hodně štěstí novopečenému otci Polcimu. Díky i soupeři. Byl to úžasný víkend!!!
Komentář hostů Jeřábek Marek (Asistent trenéra):
Po dvou dobře zvládnutých třetinách jsme soupeře pustili zpátky do zápasu a to nás stálo body. Děkujeme soupeři, rozhodčím a divákům za zápas a přejeme domácím hodně štěstí v play off.
60:00
Střely ve 3. části: 11:8
60:00
59:43
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #34 Tomáš Kačer, asistoval #20 Jakub Žiška (10:8).
58:45
Timeout Florbal TJ Kobylisy
58:45
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #10 Lukáš Kobliha, asistoval #16 Jan Hrdlička (9:8).
57:26
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #20 Jakub Žiška, asistoval #27 Antonín Ježek (9:7).
57:26
Zdání může klamat - domácí přidávají gól v oslabení.
56:48
Vyloučen hráč #96 Štěpán Weber družstva Panthers Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení.
56:48
Tohle může být pro domácí zlomové.
56:10
Sysel teď předvedl životní sprint.
54:45
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #79 Lukáš Vejlupek, asistoval #97 Martin Mattes (8:7).
54:45
Vejlupek uzavírá hattrick a posílá domácí Panthers do vedení.
53:31
Nehezkou "sekeru" schytala hůl Jana Tůmy.
52:53
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #79 Lukáš Vejlupek, asistoval #27 Antonín Ježek (7:7).
52:53
Vejlupek nekompromisní střelou srovnává stav utkání.
52:00
Ježek trefuje břevno.
51:01
Weber si teďka perfektně přihrál o soupeřovu sálovou obuv.
50:06
Výtečný blok Matěje Ďuriny.
49:18
Vejlupek našel geniální střelou Mattese mladšího, ten bohužel nedokázal svou střelu usměrnit.
48:51
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #20 Jakub Žiška, asistoval #29 Vojtěch Zdrubecký (6:7).
48:51
Třetí střela znamení i třetí gól pro domácí tým.
48:24
Famózní blok Žišky.
47:24
Domácí po parádní kombinaci snižují náskok Kobylis.
47:21
44:20
Výtečný blok od Sysla.
44:14
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #52 David Polcar, asistoval #78 Matěj Ďurina (4:7).
42:24
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #16 Jan Hrdlička, asistoval #10 Lukáš Kobliha (3:7).
40:35
Žiška teď páradně blokoval přihrávku a vyrazil vpřed, bohužel brankář Kundrnáč byl pozorný.
39:53
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #29 Vojtěch Zdrubecký, asistoval #33 Jan Tůma (3:6).
39:53
A domácí snižují náskok - Zdrubecký po majestátní přihráce od Tůmy přidává třetí gól Panthers.
38:10
Vejlupek se rozhodl to hrát na sebe, i když měl po své pravé straně volného Webera.
36:16
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #52 Vít Komorný, asistoval #16 Jan Hrdlička (2:6).
35:40
Výtečně teď dokázal Ježek proběhnout přes celé hřiště a ještě se dostat ke střele.
33:27
Kropík pálí mimo.
32:19
Ďurina teď pěknou backhandovou střelou ohrozil branku Kobylis.
30:58
Žiška teď pálí - Kudrnáč chytá maskou.
30:35
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #98 Tomáš Procházka, asistoval #91 Adam Kropík (2:5).
30:25
Bendík nedokázal přijmout přihrávku od Sysla.
30:01
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #25 Ondřej Filip, asistoval #16 Jan Hrdlička (2:4).
29:00
Střídání brankáře. Nový brankář #4 Julius Šabler družstva Panthers Praha
28:47
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #10 Lukáš Kobliha, asistoval #47 Lukáš Panenka (2:3).
28:47
Kobylisy se dostávají do vedení.
28:28
Rozehrávka domácích před pořadatelským stolkem.
26:55
Mattes mladší zkoušel Kudrnáčovu pozornost - ten ale vše viděl a s klidem střelu eliminoval.
26:12
Teď mu to opět smolně ujelo z čepele.
25:48
Weber teď parádní střelou tahem prověřil brankáře hostí.
25:38
Vyloučen hráč #5 Jiří Kračman družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za blokování hokejky.
25:38
Další přesilová hra pro domácí tým.
25:28
Výtečně teď Vejlupek prošel kolem tyčky mezi dvěma hráči.
24:11
Mattes starší si zřejmě spletl barvu dresů, protože to vypadalo, že chce ukázat Ďurinovi sílu pupku.
22:48
Weber teď v souboji muž proti muži předvedl, že není žádné párátko a odstrčit se jen tak nenechá.
21:53
Zblokovaná střela Mattese mladšího.
21:35
Neskutečný zákrok Boráka.
20:53
20:53
Ale tentokrát už ano! Druhý gól domácích.
20:30
Tůma teď našel Žišku, tomu se ale nepodařilo zakončit.
20:01
Úvodní buly druhé části vyhrávají hosté.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 12:11
20:00
19:10
Ďurina se teď podle mého skromného pocitu zachoval nesportovně, ale rozhodčím to nevadí a hrajeme dál.
18:43
Vyloučen hráč #56 Tomáš Mánek družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
17:16
Vyloučen hráč #25 Ondřej Filip družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za sekání.
17:16
Po tomto nechutném zákroku nás čeka další přesilová hra Panthers Praha.
16:31
Dobrou střelu tahem předvedl Weber.
14:47
14:47
Na tuhle střelu byl Borák krátký.
14:24
Z domácí střídačky se ozvala slova jako "mám pocit,že proti nám nasazují tu lepší lajnu" ale rychle přišla odpoveď ve stylu "mno tak vona je každá lajna oproti naší lepší".
11:50
Weber teď předvedl lehčí fatálek na půlce, spíše mu smolně sjel míček z čepele, to ale nevadí - hraje se dál.
11:20
Výtečně teď Mattes, nutné podotknout že mladší, přeběhl celou polovinu a hledal Polcara, tomu se bohužel nepovedla střela.
10:00
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #52 Vít Komorný, asistoval #80 Jakub Daníček (1:1).
10:00
A je tady vyrovnávací branka, Kobylisy eliminují vedení domácích Panthers Praha.
09:20
Výtečně teď dokázal Jan Sysel vybojovat míček a přitom pokoupat dva hráče Kobylis.
09:05
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #97 Martin Mattes, asistoval #27 Antonín Ježek (1:0).
09:05
Ale toto byla parádička dámy a pánové, Ježek promyšlenou krosovou přihrávkou našel Mattese a ten střelou na bližší tyčku otevára skóre dnešního utkání.
08:22
Vyloučen hráč #80 Jakub Daníček družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za bránění ve hře.
08:22
První vyloučení v zápase - domácí si zahrají přesilovou hru.
08:10
Nutno podoknout, že i Kobylisy vyvíjejí tlak a mají hezké šance.
07:30
Výtečně se teď Kačer dokázal vymotat z nepříznivé situace za brankou Kobylis.
06:44
Bendík dokázal i přes obrovský tlak podržet balónek.
06:10
Střela Tomáše Mánka byla vyražena až za mantinel.
05:50
Zdrubecký pálí - Kudrnáč vyráží helmou.
04:30
Zdrubecký obětavě zblokoval střelu Kobylis.
03:30
Tůma zpětnou backhandovou přihrávkou našel Bendíka, ten ale bohužel nedokázal dostal balónek za tři tyče branky Kobylis.
02:30
Borák krátkým výhozem na Mattese.
01:20
Zdrubeckého střela končí v bloku.
00:40
Střela Filipa Ondřeje končí v boční síti.
00:10
A nepřesnou přihrávkou ztrácejí míček.
00:01
Zahajovací buly dnešního zápasu vyhrává domácí tým.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav John a Lukáš Starý.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal TJ Kobylisy: brankář: Ondřej Kudrnáč; hráči v poli: Ondřej Filip, Lukáš Kobliha, Lukáš Panenka, Jan Hrdlička, Jiří Kračman
00:00
Line-up domácích Panthers Praha: brankář: Jan Borák; hráči v poli: Miloslav Mattes, Štěpán Weber, Jan Tůma, Ondřej Bendík, Jan Sysel
00:00
Dámy a pánové, vítám Vás u posleldního kola Národní ligy mužů. Již podle line-upu můžeme vidět, že domácí Panthers Praha jdou do toho zápasu ve velmi zvláštní sestavě. Nejspíše to bude tím, že mají do playoff stabilní pozici. Věřím, že starší a zkušenější členové dnešní sestavy ukáží na hřišti klasický florbal na který jsme už řadu let zvyklí. Doplní je mladí a nadějní "junioři". Uvidíme, zda na hřišti zvítězí zkušenost nebo mládí. Věřím, že dnešní utkání nabídne spoustu sportovních, ale i emočních okamžiků.
00:00
Již při rozcvičce a následném rozchytání brankáře můžeme vidět nepatrnou únavu na některých hráčích. V dresu pro nejlepšího hráče utkání můžeme vidět předsedu klubu Jana Tůmu, je vidět, že je dnes opravdu ve skvělé formě. Začínáme již za 5 minut. Buďte s námi u toho!