2:1
2:3
- : -

TJ Sokol Královské Vinohrady - SOKOLI Pardubice 5:4
12. Jan Procházka, 28. Viktor Kopecký, 30. Ivan Pergler, 44. Lukáš Gregor, 51. Viktor Kopecký - 23. Adam Šmíd, 41. Lukáš Prix, 43. David Žáček, 51. Adam Šmíd; rozhodčí: Jiří Dolanský - Vojtěch Sýkora; vyloučení: 1:2; využití: 2:0; diváků: 115; zásahy brankářů: Petr Musil 11 - Martin Haleš 18; po třetinách: 1:0, 2:1, 2:3;
60:00
60:00
Střely ve 3. části: 5:7
60:00
59:59
A je to jasné, Vinohrady vyhrávají 5:4. V bojích play-down tak vedou nad Pardicemi 2:1 na serie.
59:50
Gold získává balonek a vyhazuje obloučkem za půlku.
57:50
Balon pro Pardubice a Haleš odbíhá z brány na střídačku, hosté to zkouší v šesti.
57:20
I Pardubice vědí, že se hraje o hodně, vybírají si oddechový čas, pravděpodobně zkusí hru v šesti.
57:14
Timeout SOKOLI Pardubice
55:01
Vinohrady na blonku a kontrolují hru, každé zaváhání a chyba je teď může stát hodně.
50:46
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #47 Adam Šmíd, asistoval #48 Lukáš Prix (5:4).
50:45
Pardubice rozehrávají před velkým brankovištěm, Šmíd velkou parádičkou posílá balonek za záda Musila.
50:26
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #17 Viktor Kopecký, asistoval #64 Zbyněk Stuchlík (5:3).
49:36
Hezká akce, Gold ze středu hřiště posouvá na volného Hájka, který střílí, tuto střelu Haleš viděl.
43:40
Po nevydařeném začátku přesilové hry se nakonec domácí prosazují a opět odskakují do vedení.
43:38
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #27 Lukáš Gregor, asistoval #64 Zbyněk Stuchlík (4:3).
42:43
Toto se domácm nepovedlo, Pardubice ve vlastní oslabení vybojovali balonek a střílí gol, vyrovnávají stav na 3:3.
42:41
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #83 David Žáček, asistoval #11 Přemek Pakosta (3:3).
42:07
Vyloučen hráč #22 Jan Nezval družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za hrubost.
42:00
Střela do tyčky hráč #65 Ondřej Stuchlík družstva TJ Sokol Královské Vinohrady .
40:55
Hned na úvod třetí třetiny Parbubice dotahují a upravují skore na 3:2.
40:54
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #48 Lukáš Prix, asistoval #47 Adam Šmíd (3:2).
40:39
Střela do tyčky hráč #83 David Žáček družstva SOKOLI Pardubice .
38:00
Dnešní utkání sleduje 115 diváků, děkujeme.
37:30
Šmídova nepříjmená střela, končí pouze v dobře postaveném bloku Hartmana.
34:58
Dobrý nához Čudy před Halešovu bránu, který  ale Kopecký nedorazil.
33:44
Hostí nejsou s dosvadním stavem utkání spokojeni.
29:33
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #84 Ivan Pergler bez asistence (3:1).
27:30
Naopak Vinohrady přesilovku využívají a mění skore na 2:1.
27:05
25:58
Vyloučen hráč #82 Michael Smola družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
25:40
Pardubice početní výhodu nevyužívají, Vinorady hrají opět v pěti.
23:27
Vyloučen hráč #47 Štěpán Čuda družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za blokování hokejky.
23:26
První početní výhodu si zahrají hosté po zbytečném faulu Čudy, který odchází na trestnou.
22:50
Stav vyrovnává Šmíd, zataženou sřelou
22:38
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #47 Adam Šmíd, asistoval #18 Lukáš Kučera (1:1).
22:01
O. Stuchlík zachytává výhoz Haleše a posouvá na Z. Stuchlíka.
20:01
Začíná druhá třetina do které Vinohrady vstupují s jedno brankovým náskokem.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 12:2
20:00
19:49
Gold v šanci, trefuje golmana hostí jenom do hrudi.
17:38
Hezká kombinace domácích na jejím konci Kopecký, který těsně míjí balonek.
14:59
Musil opět skvěle zasahuje.
13:19
Další pokud Pardubis, který blokuje Pinkas.
12:36
První gol utkání o který se postaral Procházka střelou od mantinelu.
11:53
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #99 Jan Procházka, asistoval #24 Petr Hartman (1:0).
10:43
Pardubice stříli opět do bloku.
08:49
Dobrý blok Hartmana zabránil nahrávce na úplně volného Buriana před bránou.
06:34
Tuhle střelu Pardubického hráče Musil viděl, chytá, a vyhazuje na Ježka.
05:05
Nahrávku Pardubic před bránu zblokoval Pergler.
03:00
Pinkasova střela od beku míří do bloku.
02:49
Stuhlík se žene dopředu, ale jeho nahrávka na Fialu byla zblokovaná.
01:09
Pardubice na rozehravce a připravují akci.
00:03
Hned po buly tady máme první výhodu a Pardubice mají standartku na středu hriště.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Dolanský a Vojtěch Sýkora.
00:00
00:00
Line-up hostů SOKOLI Pardubice: brankář: Martin Haleš; hráči v poli: Lukáš Prix, Přemek Pakosta, Patrik Petr, Lukáš Kučera, Adam Šmíd
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Královské Vinohrady: brankář: Petr Musil; hráči v poli: Štěpán Čuda, Ondřej Stuchlík, Zbyněk Stuchlík, Jan Fiala, Viktor Kopecký