1:7
0:2
- : -

TJ Sokol Královské Vinohrady - SOKOLI Pardubice 5:10
7. Ondřej Stuchlík, 11. Lukáš Gregor, 12. Ivan Pergler, 17. Ivan Pergler, 40. Lukáš Gregor - 13. Lukáš Kučera, 27. Vojtěch Kaluža, 30. Adam Šmíd, 31. Martin Zozulák, 33. Lukáš Prix, 34. Adam Šmíd, 34. Martin Zozulák, 35. Martin Zozulák, 58. Lukáš Kučera, 58. Martin Zozulák; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 2 + Viktor Kopecký 5:3 + Lukáš Kučera OS; využití: 2:5; diváků: 123; zásahy brankářů: Petr Musil 16 - Martin Haleš 15; po třetinách: 4:1, 1:7, 0:2;
57:20
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #15 Martin Zozulák bez asistence (5:10).
57:20
Stuchlík na mantinelu ztrácí balón a Zozulák se z půlky nemýlí
57:11
Vinohrady opět v šesti
57:07
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #18 Lukáš Kučera, asistoval #47 Adam Šmíd (5:9).
56:08
Trojice Fiala, Procházka a Kopecký teď zvládla spálit 4 tutové šance ve dvou sekundách. Pardubice obětavě blokují
55:30
Stuchlík našel volného Kopeckého přes celé hřiště, ten netrefuje bránu
54:32
Po dvou zákrocích na oba bratry Stuchlíky mají SKV míček. Začínají rovnou v šesti.
54:31
Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady
54:00
Vinohradům se krátí čas. Zbývá posledních 6 minut a stále prohrávají o 3 góly
52:50
Pergler pro SKV vybojoval standartku na středu hřiště, Procházka ale trefuje jen zeď
50:05
Gregor v osobním souboji s Halešem. Nevícá se přiliš často, aby se brankář zapojoval do osobních soubojů v brankovišti.
49:11
Pergler teď zůstal zapomenutý na středu hřiště, kam se k němu zatoulal míček. Trefuje však jen tyč
49:09
Střela do tyčky hráč #84 Ivan Pergler družstva TJ Sokol Královské Vinohrady .
46:46
Hra je stále opatrná bez větších šancí na obou stranách. Oba týmy spíše jen drží balón a ztrácí ho ve středním pásmu
43:10
Klápa prověřil Haleše pod ruku, ten byl ale připravený
42:01
Úvodní dvě minuty této třetiny jsou z obou stran opatrné jako by skóre bylo vyrovnané
40:01
Do třetí třetiny vstoupí Pardubice ještě bez Kučery, který si odpykává osobní trest
40:00
40:00
Ve druhé třetině jsme viděli především nedisciplinovanost. Během trestu Kopeckého dali Pardubice 7 gólů a ujali se tak vedení.
40:00
Střely ve 2. části: 3:15
40:00
39:59
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #27 Lukáš Gregor, asistoval #64 Zbyněk Stuchlík (5:8).
39:59
Gregor na poslední chvíli proměňuje přesilovku Vinohrad
39:33
Vyloučen hráč #58 Jan Savický družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za hrubost.
39:00
Pardubice nespěchají s rozehrávkou
37:31
Procházka z dálky prověřuje Pardubickou obranu, střelu mu ale chytl spoluhráč.
36:20
Pro Vinohrady velmi nepodařené střídání přerušuje až hvizd rozhodčího. SKV bude rozehrávat od vlastní brány
36:00
Pakosta v samosttaném úniku na domácí bránu. Neproměnil
34:28
Domácí konečně v plném počtu. Uvidíme, jak se ze zbytkem třetiny poperou, Pardubice z početní převahy vytěžili, co se dalo.
34:26
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #15 Martin Zozulák, asistoval #47 Adam Šmíd (4:8).
33:52
33:28
Ještě minuta oslabení pro domácí
33:15
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #47 Adam Šmíd, asistoval #58 Jan Savický (4:6).
33:15
Toto bude dlouhé olsabení. Pardubice znovu proměňují
32:21
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #48 Lukáš Prix, asistoval #15 Martin Zozulák (4:5).
32:21
A hosté výhodu využívají.

31:46
Oslabení je tady. Vinohrady mají ještě necelé 3 minuty
30:40
Hra nahoru dolů a nedovolené zákroky přináší další gól pro Pardubice. Těžké chvilky pro zapisovatele a zřejmě ještě těžší pro domácí Vinohrady, které tím ztrácí vedení. Hra navíc pokračuje stále 4 na 4 a Vinohrady budou stále ještě hrát oslabení
30:35
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #15 Martin Zozulák z trestného střílení (4:4).
30:35
Nájezd Pardubice
29:40
Pardubice přesilovou hru hned proměňují, ale při oslavě gólu se Kučera provinil nesportovním chováním a hra tedy bude pokračovat 4 na 4.
29:37
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #47 Adam Šmíd, asistoval #48 Lukáš Prix (4:3).
29:37
Vyloučen hráč #18 Lukáš Kučera družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za nesportovní chování.
29:37
Vyloučen hráč #18 Lukáš Kučera družstva SOKOLI Pardubice - osobní trest.
29:28
Vyloučen hráč #17 Viktor Kopecký družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 5 minut za hrubost.
29:28
Kopecký v rohu dohrál obránce Pardubic a jde si odpočinout. Toto bude těžkých 5 minut pro domácí
28:26
Pardubická střídačka propuká v řev. Těžko říct, jestli slaví vyhraný souboj, nebo se zlobí na rozhodčí
26:08
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #6 Vojtěch Kaluža, asistoval #22 Jan Nezval (4:2).
26:08
Pardubice střela z první od poloviny, Musil ve zmatku před bránou balónek neviděl
25:35
Domácí v pěti. Největší šance Pardubic byly hned na začátku přesilové hry od Šmída a Prixy.
24:32
Více jak polovinu oslabení mají domácí za sebou
23:21
Vyloučen hráč #11 Oliver Gold družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za bránění ve hře.
22:58
Domácí kanonýr Kopecký v šanci na středu hřiště, ale střílí úplně mimo. To mohl dát.
22:10
Teď však chvíli tlak domácích. Pergler naše Klápu před brankou, ten ale netrefuje
21:20
Druhá třetina se zatím nese v podobném duchu jako ta první - Pardubice více na balónu, Vinohrady v blocích
20:00
20:00
V první třetině se na balónku projevili spíše hosté z Pardubic, ale většina jejich střeleckých pokusů šla spíše nad branku nebo do bloků domácích. Zatím jediný gól Pardubic padl po několikátém pokusu Kučery v jednom střídání, naopak Vinohrady zatím dobře proměňují breaky.
20:00
Střely v 1. části: 8:6
20:00
18:40
Pakosta v neuvěřitelné šanci, ale domácí Musil se skvěle přesunul a nechal se trefit
17:20
Kopecký nádherně našel Fialu před bránou, ale Pardbický Haleš tam na poslední chvíli dal nohu
16:22
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #84 Ivan Pergler, asistoval #89 Vojtěch Klápa (4:1).
16:22
Pergler nejprve zkusil střelu naprosto mimo bránu, ale napodruhé už se trefil
15:27
Šmíd hledal dlouhou nahrávkou Kučeru na zadní tyči, ten však balón ze vzduchu netrefuje a Vinohrady si mohou oddychnout
14:24
Ze všech přítomných na hale gól Pardubic povzbudil zřejmě jen Vinohradskou mládež, která o to víc fandí
12:56
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #18 Lukáš Kučera, asistoval #48 Lukáš Prix (3:1).
12:56
Tento break ale Kučerovi už vyšel
12:42
Kučera zkouší kolem tyčky, Musil připravený.
12:35
Střela do tyčky hráč #18 Lukáš Kučera družstva SOKOLI Pardubice .
11:15
11:15
Takovou smršť gólů asi nikdo nečekal. Pergler v samostatném úniku navyšuje skóre.
10:18
Vinohrady odbránili oslabení a v pěti se ihned vrhli do protiútoku. Ten zastavil Pardubický obránce až nedovoleným zákrokem na hranici velkého brankoviště. Gregor pak zákrok v nájezdu potrestal.
10:17
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #27 Lukáš Gregor z trestného střílení (2:0).
10:17
A domácí mají nájezd
09:50
Střela do tyčky hráč #47 Adam Šmíd družstva SOKOLI Pardubice .
09:50
Šmíd ze středu hriště velmi nebezpečnou střelou prověřil Musila
09:04
Pergler získává cenné vteřiny pro domácí
08:09
Vyloučen hráč #26 Jan Pinkas družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za bránění ve hře.
07:35
Nebezpečná střela Prixe od půlky končí až v bloku domácí obrany na malém brankovišti.
06:49
Tato střela ale do bloku nešla. Kopecký našel krosem Stuchlíka a ten otvírá dnešní skóre.
06:48
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #65 Ondřej Stuchlík, asistoval #17 Viktor Kopecký (1:0).
06:30
SKV střílí hodně, vše jde ale do bloků
05:41
Vyloučen hráč #48 Lukáš Prix družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za bránění ve hře.
05:39
První vyloučení, na trestnou půjde hráč hostí
04:44
Po Stuchlíkově chybě na středu v ohromné šanci Teichman, střela šla ale nad
03:22
Na obou stranách hřiště vidíme tvrdé souboje. Po jednom z nich zůstává na zemi ležet domácí Ježek. Naštěstí se po chvíli zvedá a hra může pokračovat bez zásahu zdravotníka.