0:0
1:0
- : -

BLACK ANGELS - Navláčil PANTHERS OTROKOVICE 4:1
4. Jakub Boček, 11. Jakub Hromada, 20. Matouš Burian, 53. Jakub Hromada - 5. Samuel Kelemen; rozhodčí: Přemysl Bališ - Peter Varga; vyloučení: 3:3; využití: 1:0; diváků: 82; zásahy brankářů: Ondřej Matiášek 11 - Adam Kohút 9; po třetinách: 3:1, 0:0, 1:0;
59:58
Domácí odehráli takticky poslední minuty tohoto zápasu.
57:01
Po květnaté střele od Buriana, domácí budou hrát z rohu.
55:56
Vyloučen hráč #33 Jiří Halama družstva Navláčil PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za bránění ve hře.
52:30
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #55 Jakub Hromada, asistoval #71 Jakub Boček (4:1).
52:30
Jakub Boček našel úplně volného Hromadu před brankou, který si kličkou poradil s Kohútem.
52:04
I na druhé straně byla nebezpečná střela, která těsn minula branku.
51:16
Radek Hanák z dobré pozice přestřelil branku.
50:57
Domácí drží míček.
49:31
Domácí měli dvě šanci dát gól v oslabení.
49:13
Vyloučen hráč #71 Jakub Boček družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání.
45:30
Domácí se ve druhé části nedokázali dostat na útočnou polovinu a hosté jsou v plném počtu.
44:30
Hromada se snažil najít Jakuba Bočka u branky, ten ale nedokázal zakončit.
43:30
Vyloučen hráč #7 Tomáš Sovják družstva Navláčil PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za sekání.
43:30
Radek Hanák šel do protútoku a během zakončením byl faulován Sovjákem.
42:25
Domácí díky hře vysokou nohou měli standartku na velkém brankovišti, bohužel ale nedokázali vystřelit na branku.
41:36
Ležatka byl sám na středu hřiště, ale nedokázal prostřelit domácí blok.
40:01
První buly ve třetí třetině vyhráli hosté.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 2:2
40:00
39:59
Domácí se jěště snažili vystřelit na Kohúta.
39:00
38:01
Rozhodčí museli od sebe roztrhnout dva hráče, kteří se do sebe zaklestli u hostující branky.
37:10
Fryš faulován v rohu hřiště.
36:51
Domácí dokázali získat míček a snaží se kombinovat.
35:31
Domácí získali míček. Tomáš Hanák našel na druhé straně Renčína, který ale netrefil míček ideálně.
34:12
Útočné snažení končí poté co florbalka vylétla nad úrověn pasu.
33:57
Radek Hanák zakončoval před brankou jenom do Kohúta. Hosté nepustili Radka do lepšího zakončení.
31:57
Domácí se dokázali vrátit a znemožit Otrokovicím jít do přečíslení.
30:54
Tomáš Hanák získal míček u hostujcí branky a snažil se najít svého bratra Radka.
30:00
Domácí jsou zatím lepší, ale nedokáží se dostat do zakončení.
29:35
Hostující obrana dokázala odpálit míček a Kuba Boček nemohl zakončit do prázdné branky.
28:15
Míček skákal před Kohútovou brankou a Otrokovice měli štěstí, když nikdo z domácích hráčů nedokázal trefit míček.
27:01
Domácí drželi míček a snažili se najít skulinu v hostující obraně.
25:55
Fryš dokázal získat míček a šel do útoku. Bohužel ale nedokzál vyzrát na Kohúta.
24:35
Tomáš Hanák se uvolnil a byl sám na středu hřiště odkud se snažil najít svého bratra.
23:14
Matášek dokázal vyrazit střelu hostů.
21:34
20:01
Domácí vyhrái první buly ve druhé třetině.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 6:7
20:00
19:50
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #17 Matouš Burian, asistoval #71 Jakub Boček (3:1).
19:15
Jakub Boček jeom do hostujícího bloku.
19:00
Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:29
Vyloučen hráč #15 Martin Ležatka družstva Navláčil PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za sekání.
18:14
Domácí už skoro minutu v šesti.
17:14
Neklan udělal kličku soupeři a byl přitom faulován. Domácí mají výhodu.
16:09
Domácí přečkali i druhé oslabení.
15:09
Zbývá minuta z domácího vyloučení.
14:09
Domácí byli faulování před vyloučením a tak rozehráli standartku, ze které dokázali ohrozit Kohúta.
14:02
Vyloučen hráč #17 Matouš Burian družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání.
14:02
Domácí bdou hrát oslabení.
11:57
Burian se snažil z výběhu najít místo v obraně hostů. Bohužel se dostal jenom ke střele z velkého úhlu, kterou dokázal Kohút chytit.
10:09
10:09
Domácí dokázali vstřelit gól během odloženého vyloučení. Boček jěště nedokázal trefit odkrytou branku. Míček se od Kohúta odrazil před branku kde nejlépe zareagoval Hromada.
08:31
Otrokovice měli standartku. Tu domácí zablokovali a Hromada šel do protiútoku, ale od mantinelu trefil jenom Kohúta do ramena.
08:19
Matiášek nohou chytil hostjící kličku.
07:31
Sovják svým tělem zablokoval střelu od Obuškeviče.
06:45
Nepřesnosti na obou stranách.
05:34
Novotný zablokoval střelu hostů.
04:35
Branku družstva Navláčil PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #10 Samuel Kelemen, asistoval #15 Martin Ležatka (1:1).
04:35
Keleman se vytočil do středu hřiště a srovnal.
03:36
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #71 Jakub Boček z trestného střílení (1:0).
03:36
Další nájezd a Kuba beckhandovou kličkou nedal Kohútovi šanci.
02:51
Trestné střílení družstva BLACK ANGELS neproměnil #97 Tomáš Hanák.
02:51
Tomáš Hanák se zamotal do kličky.
02:26
Vyloučen hráč #26 Daniel Ludvík družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za špatné střídání.
02:12
Brankáři na obou stranách si přispali zákrok.

01:16
Hosté zatím drží míček.
00:01
První buly v zápase vyhráli domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Přemysl Bališ a Peter Varga.
00:00
00:00
Line-up hostů Navláčil PANTHERS OTROKOVICE: brankář: Adam Kohút; hráči v poli: Vlastimil Červenka, Jakub Grich, Lukáš Petřík, František Vykopal, Jiří Halama
00:00
Line-up domácích BLACK ANGELS: brankář: Ondřej Matiášek; hráči v poli: Martin Obuškevič, Jakub Boček, Matěj Boček, Jakub Hromada, Filip Neklan