0:1
0:0
FBC Liberec

FBC Liberec - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 2:1pn
38. Prokop Ferdan, N Vojtěch Wiener - 50. Daniel Chatrný; rozhodčí: Jiří Dolanský - Vojtěch Sýkora; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 276; zásahy brankářů: Daniel Mück 9 - Jan Binder 13; po třetinách: 0:0, 1:0, 0:1, 0:0;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava hráč #18 Dominik Klimscha , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Liberec hráč #73 Vojtěch Wiener a vstřelil rozhodující gól (2:1).

Nájezd na branku provedl z družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava hráč #45 Daniel Chatrný , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Liberec hráč #55 Prokop Ferdan a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava hráč #43 Michal Sládek , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Liberec hráč #22 Patrik Rozkovec , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava hráč #50 Lukáš Pešat a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Liberec hráč #5 Jakub Kopecký , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava hráč #46 Šimon Kuczera , ale gól nevstřelil.
70:00
Zahájena trestná střílení.
70:00
Střely na branku celkem Liberec: 14, Ostrava: 10.
70:00
Vyjádření nejlepšího hráče FBC Liberec (Daniel Muck) a trenéra (Petr Salát): Odkaz
Vyjádření nejlepšího hráče FBC ČPP Bystroň Group Ostrava (Michal Sládek) a trenéra (Tomáš Svačinka): Odkaz
68:30
Oba týmy se snaží dát rozhodující branku, šance vidíme na obou stranách, ale zatím bez branky.
65:20
Klucho poslel dělovku na branku ze středu hřiště, ale mimo branku.
64:10
Sládek střílel z levé strany po oběhnutí celé branky, ale mimo.
63:40
Chatrný střílel z otočky, ale mimo branku.
63:00
Prodloužení je zatím z obou stran opatrné.
61:40
Liberec je na míčku a snaží se něco vymyslet.
58:40
Liberec se tlačí do brány a snaží se dát branku.
58:00
Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:43
Ostrava hraje v plném počtu.
56:40
Liberec se tlačí do branky, ale zatím bez střely.
55:43
Vyloučen hráč #55 Pavel Hurta družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za špatné střídání.
55:00
Kopecký střílel z první, ale mimo branku.
52:40
Gál měl šanci na branku, ale domácí brankář chytá.
51:50
Hra se přesouvá z jedné strany na druhou a je velmi rychlá. Šance vidíme na obou stranách.
49:59
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #45 Daniel Chatrný, asistoval #43 Michal Sládek (1:1).
49:10
Chatrný clonil domácího brankáře, ale ten střelu ze středu hřiště viděl a chytá jí do ruky.
47:10
Ferdan střílel prudkou střelu, ale mimo branku.
46:00
Wiener střílel z otočky, ale úplně mimo branku.
45:30
Mikoláš střelel z levé strany, ale mimo.
45:00
Sládek byl sám na pravé straně a mohl střílel do prázdné branky, ale přestřelil.
44:35
Chatrný střílel z otočky, ale netrefil branku.
43:50
Liberec je na míčku a snaží se kontrolovat hru.
42:49
Liberec hraje v plném počtu.
42:00
Ostrava se tlačí do branky, ale zatím bez branky.
40:49
Vyloučen hráč #90 Jan Světlík družstva FBC Liberec na 2 minuty za blokování hokejky.
39:30
Světlík střílel z levé strany z první, ale branku přestřelil.
39:00
Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
37:50
Liberec po vstřelené brance se tlačí do brány a chce přidat další branku.
37:10
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #55 Prokop Ferdan, asistoval #5 Jakub Kopecký (1:0).
36:40
Gál střílel z levé strany, ale branku přestřelil.
35:30
Kuczera střílel z první po krásné přihrávce, ale netrefil branku.
34:50
Ostrava kombinuje na středu hřiště a snaží se něco vymyslet.
33:00
Valeš přihrával Wienerovi, který byl sám před brankou, ale ten tečoval mimo branku.
32:00
Liberec kombinuje na středu hřiště.
30:40
Hurta střílel z úhlu z levé strany, ale domácí brankář vyrazil mimo.
29:50
Janeček zkoušel překvapit střelou hostujícího brankáře, ale ten vyráží tělem.
29:10
Liberec brání velmi dobře a nepustí moc střel na svého brankáře.
27:10
Rozkovec střílel, ale branku přestřelil.
25:40
Kuczera střílel z poloviny hřiště, ale branku přestřelil.
23:35
Soukup prověřil poroznost domácího brankáře střelou z úhlu.
23:00
Světlík střílel z otočky ze středu hřiště, ale hostující brankář se štěstím chytá.
21:50
Liberec kombinuje před brankou hostů, ale bez střely na branku.
18:55
Sládek se snažil o střelu z první, ale ta mu nesedla.
17:20
Ostrava kombinuje na středu hřiště.
15:50
Chatrný střílel z levé strany, ale branku přestřelil.
14:30
Rozkovec se ocitl sám před brankářem, ale trefil pouze jeho tělo.
14:00
Hra se přesouvá z jedné strany na druhou.
11:40
Burýšek střílel z levé strany, ale branku přestřelil.
10:00
Chatrný střílel z levé strany, ale trefil pouze tělo brankáře.
09:11
Trestné střílení družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava neproměnil #43 Michal Sládek.
08:41
Hosté hrají v plném počtu.
08:20
Valeš střílel, ale přestřelil.
07:50
Valeš střílel pruskou střelu, ale hostující brankář jeho střelu chytá.
06:41
Vyloučen hráč #43 Michal Sládek družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za sekání.
06:00
Ferdan střílel z předbrankového prostoru, ale trefil pouze tělo brankáře.
05:40
Gál se snažil najít spoluhráče před brankou domácích, ale přihrávku dostal liberecký hráč.
05:10
Valeš střílel z pravé strany, ale hostující brankář jeho střelu viděl a chytá.
04:00
Gál se snažil přihrávkou najít osamoceného Klimscha, který stál před btrankou domácích, ale míček se k němu nedostal.
02:25
Kopecký střílel ze středu hřiště, ale branku přestřelil.
02:00
Úvodní minuty utkání jsou velmi rychlé, hra se přesouvá z jedné strany na druhou.
00:01
Úvodní buly pro Ostravu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Dolanský a Vojtěch Sýkora.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: brankář: Jan Binder; hráči v poli: Filip Šubert, Šimon Kuczera, Lukáš Pešat, Michal Sládek, Daniel Chatrný
00:00
Line-up domácích FBC Liberec: brankář: Daniel Mück; hráči v poli: Matěj Klucho, Jakub Pařízek, Jan Světlík, Prokop Ferdan, Jakub Kopecký