5:1
0:3
- : -

Torpedo Havířov - TJ Sokol Jaroměř 7:5
14. Matěj Černý, 18. Jakub Holeš, 21. Matěj Černý, 30. Matěj Černý, 32. Tomáš Vlach, 34. Matěj Černý, 36. Dominik Křístek - 17. Tomáš Černý, 33. Vojtěch Výborný, 46. Matyáš Velc, 48. Daniel Kroupa, 60. Milan Sucharda; rozhodčí: Pavel Kačer - Ondřej Vašíček; vyloučení: 3:3; využití: 2:1; diváků: 176; zásahy brankářů: Martin Zapletálek 18 - Jiří Veinfurter 19, Dušan Völgyi 15; po třetinách: 2:1, 5:1, 0:3;
60:00
Střely ve 3. části: 11:8
60:00
59:48
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #20 Milan Sucharda, asistoval #15 Matyáš Velc (7:5).
59:48
Kosmetická úprava výsledku v závěru utkání, toto by si již mělo Torpedo pohlídat.
58:40
Čas se krátí a možnost srovnat toto utkání taktéž. Torpedo precizní v defenzivě.
57:45
Matěj Černý dokázal zaběhnout, trefil pouze spojnici.
57:15
Jaroměř drží míček v útočném pásmu, nedaří se jim ohrozit bránu Torpeda.
56:32
Kloza čekal, že mu jeden ze spoluhráčů příjde na pomoc, mezitím byl vytlačen z nebezpečné zóny do rohu hřiště.
55:54
Míček je již několik sekund obklopován hráči v rohu.
55:20
Jaroměř to zkouší v šesti.
55:17
Kraus nedokázal zamířit přesně.
53:57
Völgyi na dvakrát! Mladý brankář zatím drží naděje svého týmu.
53:23
Hofman minul bránu.
53:14
Po delší době si na míček sáhl i Zapletálek, vyrazil tvrdý backhand.
52:31
Kraus vyslal tvrdou střelu na Völgyiho, ten střelu zneškodnil.
52:18
I přes protesty obránců Jaroměře rozehrají hráči Torpeda na polovině soupeře.
51:55
Šochman namazal, Šulc situaci však zachránil.
50:36
Holeš se motá za bránou soupeře v obklíčení z obou stran.
50:03
Škeřík fauloval Krause, ten se postará o rozehrávku.
49:41
Mikulok nedokázal doklepnout míček do Völgyiho brány.
48:54
Zapletálek nedokázal zachytit vysoko letící míček a málem zavařil svému týmu.
48:23
Jaroměř na míčku.
47:55
Holeš svedl tvrdý souboj před bránou Völgyiho. Rozhodčí hru nepřerušuje.
47:07
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #71 Daniel Kroupa, asistoval #15 Matyáš Velc (7:4).
47:07
Jaroměř se pomalu začíná dotahovat na vedoucí Torpedo.
46:47
Velc promarnil dobrou možnost pro zakončení.
45:55
Zapletálek úspěšnější! Zkušený brankář dokázal zabránit situaci 1 na 0 proti Janečkovi.
45:35
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #15 Matyáš Velc, asistoval #11 Michal Janeček (7:3).
45:35
Velc s Janečkem dokázali vykombinovat celou situaci až do prázdné brány. To vše po ztraceném míčku na středu hřiště.
45:14
Míček se většinu času hraje po mantinelech, tedy v prostorech, kde k velkému ohrožení nedojde.
44:28
Mikulok neprostřelil Völgyiho.
43:48
Kutáčkův pokus zablokován.
43:17
Zapletálek teď fantastickým zákrokem překazil všechny snahy Jaroměře.
42:55
Kraus minul bránu.
42:04
Janeček minul odkrytou bránu.
41:30
Křístek nastřelil spojnici, rozhodčí signalizoval buly z rohu.
40:51
Tempo hry je trochu ospalé.
40:31
Torpedo rozehraje z rohu na polovině Jaroměře.
40:01
Torpedo i do třetice získalo míček po odehraném buly.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 16:6
40:00
39:51
Zapletálek fantastickým zákrokem vychytal Tomáše Černého.
39:28
Torpedo se rozhodlo brankáře hostů přivítat pořádným množstvím střel.
38:58
Völgyi teď trochu stylem připomínal Haška. Febera každopádně dvakrát vychytal.
38:05
Černý dokázal vytvořit velice zajímavou situaci, Kutáček tuto možnost nakonec nedokázal proměnit.
37:00
Zapletálek se rozhodl pro dlouhý výhoz, Kraus nedokázal ohrozit bránu Völgyiho.
35:55
Černý nabil Peřkovi, ten vysoko přestřelil.
35:42
Míček se přelévá ze strany na stranu.
35:10
Střídání brankáře. Nový brankář #74 Dušan Völgyi družstva TJ Sokol Jaroměř
35:10
V bráně již Dušan Völgyi, Veinfurter se rozhodl vystřídat.
35:04
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #22 Dominik Křístek, asistoval #11 Richard Kraus (7:2).
35:04
Křístek dostal míček do náběhu a střelou tahem dokázal překonat Veinfurtera.
33:56
Být u pěti branek z šesti? Pro Matěje Černého žádný problém.
33:53
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #24 Matěj Černý, asistoval #73 Kamil Peřka (6:2).
32:33
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #24 Vojtěch Výborný, asistoval #15 Matyáš Velc (5:2).
32:29
Výborný se trefil nechytatelně nad nohu Zapletálka, pro kterého musí být dnešní utkání opravdu psychicky náročné, moc střel na něj dnes nešlo.
32:14
Z rohu na polovině soupeře rozehraje Jaroměř. O rozehrávku se postará Hofman.
31:34
Timeout TJ Sokol Jaroměř
31:34
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #16 Tomáš Vlach, asistoval #24 Matěj Černý (5:1).
31:34
Další proměněná přesilová hra! I u tohoto gólu se podílel Matěj Černý, tentokrát asistencí, autorem branky je Tomáš Vlach!
29:45
Vyloučen hráč #21 Petr Hofman družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za bránění ve hře.
29:45
Hráči si zahrají 4 na 4!
29:24
Zatím ne moc povedená přesilová hra ze strany Jaroměře. O míček již několikrát přišli během pár vteřin.
29:11
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #24 Matěj Černý, asistoval #21 Erik Šochman (4:1).
29:11
Černého one man show! Dnes je opravdu tento hráč při chuti, tentokrát se dokázal prolobovat až do brány Veinfurtera.
28:50
Vyloučen hráč #11 Richard Kraus družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za bránění ve hře.
28:50
Michal Nožička dnes obdržel opravdu hodně hitů, tentokrát mu musí přiběhnout na pomoc i zdravotnice.
27:55
Kloza si vyzkoušel na vlastní kůži souboj s Mikulokem.
27:09
Martin Zapletálek si dnes evidentně dobře promyslel postavení jeho brány. Již třetí tyč ochránila ho i celé Torpedo.
26:39
Škeřík nedokázal zakončit do prázdné brány.
26:13
Vyloučen hráč #63 Martin Šulc družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za sekání.
26:13
Bezprostředně po skončení přesilové hry na jedné straně začně přesilovka druhému týmu. Šulc si již odpykává trest na lavici.
25:26
Peřka měl nabito, i přesto se rozhodl nezakončit.
24:39
Z hranice velkého brankoviště rozehraje Jaroměř.
24:19
Holeš zpoza brány nabídl Vlachovi možnost zakončit, ten trefil pouze boční síť.
24:05
Vyloučen hráč #11 Michal Janeček družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nesportovní chování.
23:32
Kroupa s Kučerou svedli tvrdý souboj a oba se zvedají ze země, hra mezitím pokračuje.
22:02
Šulc namazal, tuto chybu však okamžitě napravil fantastickým obranným zákrokem.
21:45
Černý vyslal na bránu opravdu podivně zrotovanou střelu. Chvíli šel míček úplně mimo, pak však začal jako řízená střela zapadat do brány.
21:11
Domácí se díky nepřesnosti svých přihrávek dostali pod tlak a míček se zakutálel do zámezí. Rozehrávat bude Jaroměř.
20:40
Škeřík sejmul Febera, Šochman se postará o rozehrávku.
20:12
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #24 Matěj Černý, asistoval #16 Tomáš Vlach (3:1).
20:12
Černý ze středu hřiště opět vypustil granát, na který neměl Veinfurter žádný nárok. Torpedo odskakuje do dvoubrankového vedení.
20:01
Úvodní buly druhé třetiny pro tým Torpedo. A díky toho může pokračovat tlak přesilové hry.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 14:9
20:00
19:33
Vilím vzal situaci do svých rukou a pokusil se z výjezdu vystřelit. Minul bránu.
18:56
Vyloučen hráč #95 Filip Krigovský družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za sekání.
18:56
Torpedo si taktéž zahraje první přesilovou hru v dnešním utkání. Teď je jen otázka, jestli dokáží navázat na trend, které nastolila Jaroměř.
18:31
Emlar faulován v rohu. Rozehrávat bude na polovině Torpeda.
17:20
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #17 Jakub Holeš, asistoval #66 Marián Kloza (2:1).
17:20
Jakub Holeš dostal Torpedo opět do vedení!
16:48
Podruhé zvoní tyč za Zapletálkem.
16:25
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #33 Tomáš Černý, asistoval #21 Petr Hofman (1:1).
16:25
Kroupa reklamoval postavení Vilíma při buly a získal volný úder ze středového kruhu.
16:25
Přesilová pětka Jaroměře dokázala skórovat v přesilové hře.
16:01
Situaci 2v0 taktéž promarnili i hráči Torpeda. Feber nedokázal míček nasměrovat na florbalku Krause.
15:34
Vyloučen hráč #24 Matěj Černý družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za blokování hokejky.
15:34
Černý se pokusil nedovoleným zákrokem získat míček zpět pro svůj tým, rozhodčí zvedl ruku.
15:15
Jaroměř se připravila o míček, Kraus může do brejku.
14:07
Holeš našel volného Vilíma před bránou, ten nedokázal prostřelit Veinfurtera.
13:54
13:54
Vlach rozehrál na Černého a ten propálil vše, co mu stálo v cestě.
13:53
Vlach se postará o rozehrávku.
13:29
Kučera opět z poloviny vyslal nepříjemnou střelu, kterou až na poslední chvíli dokázal Veinfurter zaregistrovat a vyrazit jí nohou.
13:07
Velc trefil tyč! Z celkem neviditelné šance se hosté dokázali málem prosadit, chybělo pár centimetrů.
12:03
Situaci 1v3 dokázal správně vyřešit Šulc, který správně vycouval soupeřův krok a znemožnil tak nahrát do prázdné brány. Obrovskou šanci teď domácí dokázali odvrátit.
11:27
Feber z otočky nedokázal trefil bránu Veinfurtera. Na míčku Jaroměř.
10:53
Kučera zkusil z poloviny překvapit, Veinfurter připraven.
10:22
Kutáček dostal míček před Veinfurtera, který ve velkém tlaku dokázal odolat všem pokusům žlutočerných.
09:48
Černý s Křístkem obrali o míček Velce, rozhodčí zapískal faul.
09:19
Škeřík neumožnil Krausovi projít po mantinelu.
08:19
Mrowiec dlouhou křižnou přihrávku dostal až na Vilíma, který pohotově zakončil, netrefil konstrukci.
07:52
Veinfurter Vlachovi odkopl míček z hole, velká možnost pro Torpedo.
07:15
I přesto že za bránou upadl Feber, tak na míčku bude Jaroměř.
06:14
Mrowiec pomohl Zapletálkovi a míček před domácím brankářem zneškodnil.
05:49
Kutáček taktéž okusil tvrdost dnešního utkání.
05:20
Velc se pokoušel zadovkou poslat svého spoluhráče do brejku, míček skončil v zámezí. Rozehrávat bude Jaroměř z rohu na polovině domácích.
04:57
Velice tvrdý úvod pro hosty. Již několikátý souboj potvrzuje, že tato série bude bolestivá.
04:32
Veinfurter musel zasahovat dvakrát, první střelu Kutáčka a poté dobrý výjezd Černého.
03:45
Výborný se postará o volný úder.
03:01
Mrowiec vypíchl míček jednomu z hráčů Jaroměře. Následně se pokusil zakončit Vilím, Veinfurter pozorný.
02:19
Hejzlar se pokusil zakončit, Zapletálek nemusel zasahovat, míček je stále ve hře.
01:56
Z volného úderu mohl zahrozit Černý, minul bránu.
01:39
Šulc nepropasíroval míček po mantinelu, Jaroměř na míčku.
01:04
Šulc svedl souboj s Velcem, po nedovoleném zákroku rozehraje Torpedo.
00:21
Vlach se pokusil najít Kutáčka, i přes nepřesnou přihrávku situaci ukončil zakončením, které jen těsně minulo bránu Veinfurtera.
00:01
Úvodní buly play-down série pro tým Torpedo.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Kačer a Ondřej Vašíček.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Jaroměř: brankář: Jiří Veinfurter; hráči v poli: Filip Krigovský, Daniel Škeřík, Petr Hofman, Milan Sucharda, Dominik Emlar
00:00
Line-up domácích Torpedo Havířov: brankář: Martin Zapletálek; hráči v poli: Erik Šochman, Tomáš Vlach, Kamil Peřka, Matěj Černý, Martin Kutáček