2:3
5:3
0:0

Torpedo Havířov - TJ Sokol Jaroměř 11:10pn
2. Martin Šulc, 7. Richard Kraus, 7. Marián Kloza, 21. Jakub Vilím, 27. Jakub Vilím, 42. Tomáš Vlach, 54. Richard Kraus, 57. Marián Kloza, 59. Matěj Černý, 60. Adam Feber, N Adam Feber - 1. Petr Hofman, 9. Michal Janeček, 17. Daniel Kroupa, 20. Daniel Kroupa, 30. Milan Sucharda, 35. Tomáš Hejzlar, 38. Jiří Hofman, 43. Daniel Kroupa, 45. Petr Hofman, 52. Matyáš Velc; rozhodčí: Martin Both - Vladimír Černín; vyloučení: 0 + Tomáš Řezáč ČK3 + 5:2; využití: 1:2; diváků: 191; zásahy brankářů: Martin Zapletálek 22 - Dušan Völgyi 42; po třetinách: 3:4, 2:3, 5:3, 0:0;
Komentář domácích Plášek Hynek (Asistent trenéra):
Komentáře po utkání:

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Jaroměř hráč #20 Milan Sucharda , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Torpedo Havířov hráč #26 Ondřej Kučera , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Jaroměř hráč #61 Tomáš Hejzlar a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Torpedo Havířov hráč #88 Adam Feber a vstřelil rozhodující gól (11:10).

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Jaroměř hráč #15 Matyáš Velc , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Torpedo Havířov hráč #69 Martin Kutáček a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Jaroměř hráč #11 Michal Janeček a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Torpedo Havířov hráč #66 Marián Kloza a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Jaroměř hráč #71 Daniel Kroupa , ale gól nevstřelil.
69:09
Torpedo zatím na míčku, poslední minuta prodloužení, nejlepší by teď bylo míček neztratit.
67:48
Torpedo zatím na vlastní polovině, nedaří se jim dostat dopředu.
67:35
Jaroměř opět z rohu soupeře.
66:50
Peřka příklepem minul! Na hranici velkého brankoviště nedokázal míček zkrotit do brány, ale pouze nad.
66:21
Feber vystřelil z poloviny, brankář hostí připraven.
66:05
Völgyi i nyní vyráží dvě šance Torpeda!
65:59
Völgyi maskou vyráží pokus Černého!
65:10
Na míčku opět Jaroměř, tentokrát ale v obranném pásmu.
64:35
Jaroměř postupuje s míčkem dopředu.
64:15
Ani Vilím teď nestřílí ostrými.
63:12
Kutáčkovi střela vůbec nesedla. Rozehrávat bude Jaroměř z vlastní poloviny.
62:37
Hra je najednou o dost opatrnější, ani jeden tým nechce udělat chybu.
62:14
Černý tentokrát nedokázal prostřelit brankáře hostí.
60:01
Buly pro Jaroměř! Diktovat hru by v následujících vteřinách měl právě tento tým.
59:46
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #88 Adam Feber, asistoval #17 Jakub Holeš (10:10).
59:46
Feber vyrovnává! Tento zápas alespoň v tomto momentu se přesouvá do prodloužení, uvidíme co nám poslední vteřiny nabídnou.
59:30
Matějovi Černému míček sjel, i přesto Jaroměř nedokázala vstřelit gól do prázdné brány.
59:05
Jaroměř rozehraje z rohu na straně Torpeda.
58:54
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #24 Matěj Černý, asistoval #73 Kamil Peřka (9:10).
58:54
Drama na závěr třetiny? Uvidíme, jestli Torpedo dokáže vybojovat vysněné prodloužení.
58:31
Völgyi fantastický! dokázal v krizové sitauci podržet svůj tým.
57:15
Timeout Torpedo Havířov
57:15
Torpedo jde do šesti!
56:51
Petr Hofman po cestě na střídačku nezapomněl vyseknout Feberovi hůl. Fair-play gesto.
56:02
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #66 Marián Kloza, asistoval #21 Erik Šochman (8:10).
56:02
Torpedo snižuje! Práce je i přesto čeká těžká, na vstřelení dvou dalších branek jim zbývají čtyři minuty.
55:23
Torpedo celou přesilovku drželi Jaroměř v tlaku, nedokázali však vytěžit to, co potřebují nejvíce.
53:29
Vyloučen hráč #15 Matyáš Velc družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za hra rukou.
53:19
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #11 Richard Kraus, asistoval #16 Tomáš Vlach (7:10).
53:19
Nádherný gól! Vlach dokázal rychle letící míček tečovat před bránu, kde se nejrychleji zorientoval Kraus.
52:19
Jaroměř v dnešním utkání dvouciferná. Torpedu se šance jen zmenšují.
51:40
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #15 Matyáš Velc, asistoval #74 Dušan Völgyi (6:10).
51:31
Velc vypálil z velké vzdálenosti, Zapletálek míček chytil.
50:35
Polovina poslední třetiny za námi, zatím to nevypadá pro Torpedo vůbec dobře.
50:19
Brankář hostí se teď rozhodně nenudí.
49:32
Jaroměř si vytvořila situaci 2 na 0, kterou nedokázala správně vyřešit.
49:01
Peřka nedokázal vystřelit na bránu.
48:01
Matěj Černý donutil Výborného aby míček zahodil.
46:54
Torpedo mělo možnost rozehrávky z bezprostřední vzdálenosti od brány hostí. Nedokázali možnost využít.
46:18
Jaroměř po několikáté rozehrává z rohu. Pokaždé se Velcovi podařilo uniknout.
45:55
Díky špatného Tomáše Černého při buly si Torpedo může rozehrát z vlastního rohu hřiště.
45:20
Matěj Černý nedává svým protihráčům nic zadarmo, je schopen je nahánět i přes celou délku hřiště.
44:59
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #21 Petr Hofman, asistoval #10 Petr Hašek (6:9).
44:59
Jaroměř odskakuje na rozdíl tří branek a pokud s tím Torpedo chce něco udělat, tak už je na čase.
42:54
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #71 Daniel Kroupa, asistoval #15 Matyáš Velc (6:8).
42:54
Kroupa zařizuje opětovný odskok Jaroměře na rozdíl dvou gólů.
41:19
Matěj Černý začal hrát až v této třetině, za minutu a 19 vteřin si dokázal připsat asistenci. Autorem branky je Tomáš Vlach.
41:18
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #16 Tomáš Vlach, asistoval #24 Matěj Černý (6:7).
41:17
Völgyi vychytal dobrý pokus Febera.
40:44
Velc přestřelil Zapletálkovu bránu.
40:05
Matěj Černý se představil Völgyimu ihned po buly.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 16:10
40:00
39:56
Vlach utekl svému soupeři, střelu ale do brány nezkrotil.
39:22
Zapletálkovi pomohlo tentokrát břevno.
38:38
Jaroměř na míčku, Kroupa nevměstnil střelu mezi tři tyče.
37:47
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #88 Jiří Hofman, asistoval #4 Patrik Horčička (5:7).
37:47
Hofman si vybral střelu na přední tyč, na kterou Zapletálek nestačil dosáhnout.
36:35
Velc ztratil míček a vytvořil tak žlutočerným brejk.
34:44
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #61 Tomáš Hejzlar, asistoval #4 Patrik Horčička (5:6).
34:44
I přes dominantní výkon Torpeda v posledních minutách se dostává Jaroměř do vedení, Torpedu totiž chybí produktivita.
34:06
Vlach dokázal obehrát dva hráče, na Völgyiho však nestačil.
33:05
Dva se perou, třetí se směje. Hofman s Krausem bojovali o míček, mezitím přiběhl Křístek a míček si vzal.
31:38
Na střídačkách jde u některých ve výrazu tváře vidět, jak složitá a bolestívá série to je.
30:54
Křístek s Haškem dohrávali souboj v rohu, rozdělil je rozhodčí.
30:14
Situaci 4 na 1 Torpedo nezvládlo proměnit.
29:54
Vilím s Klozou se postarají o rozehrávku z rohu.
29:12
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #20 Milan Sucharda, asistoval #21 Petr Hofman (5:5).
29:12
Jaroměř měla možnost rozehrát z hranice velkého brankoviště. Tato možnost je dostala opět do nerozhodného stavu.
28:32
Nožička sekl Zapletálka do článku prstů.
28:15
Hofman fauloval Kučeru. Torpedo odehraje volný úder.
27:46
Velc se postará o rozehrávku na straně Torpeda.
26:42
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #25 Jakub Vilím, asistoval #23 Denis Kubiczek (5:4).
26:42
Vilím vypálil nechytatelnou střelu, za kterou se gólman hostí mohl jen ohlédnout.
25:45
Zapletálek překazil Velcovu přihrávku na Kroupu, která by nejspíš znamenala gól.
25:11
Oba celky by se měly zamyslet a říct si nahlas jaký sport hrají. Zatím stylem hry to spíše připomíná hodně vyostřený hokejový zápas.
23:50
Kutáček šikovně vypíchl míček, vyslal Peřku do brejku. Přihrávku, kterou Peřka vyslal však nikoho nenašla.
23:13
Tomáš Vlach odstrčil svého soupeře. Rozhodčí signalizovali faul.
22:59
Škeřík nedovoleně tlačil Holeše na mantinel.
22:23
Výborný se Škeříkem se starají o rozehrávku hostí.
21:42
Šulc i přes horrorový pád dokončil celé střídaní a dokonce i ohrozil bránu Jaroměře.
20:33
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #25 Jakub Vilím, asistoval #17 Jakub Holeš (4:4).
20:33
Kloza z rohu na Holeše, ten okamžitě míček poslal do velkého brankoviště, kde jej Vilím usměrnil do brány.
19:13
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #71 Daniel Kroupa, asistoval #26 Daniel Škeřík (3:4).
19:13
I přes dobrý obranný zákrok Ošťádala se míček dokutálel ke Kroupovi, který dorazil míček do kasy.
18:26
Torpedo několikrát zahodilo míček na druhou stranu hřiště a hráči tak získali cenné vteřiny.
17:53
Torpedo se drží. Jaroměř není tzatím ak nebezpečná, jak se ze začátku přesilovky zdálo.
16:08
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #71 Daniel Kroupa, asistoval #21 Petr Hofman (3:3).
15:33
Kritických pět minut, které Torpedo musí přežít, pokud chtějí bojovat i následující třetiny.
14:58
Vyloučen hráč #54 Tomáš Řezáč družstva Torpedo Havířov do konce utkání.
14:58
Vyloučen hráč #54 Tomáš Řezáč družstva Torpedo Havířov na 5 minut za hrubost.
14:58
Řezáč neudržel nervy na uzdě a byl poslán do šatny.
13:52
Velice dobrou možnost neproměnil Kloza, který promáchl.
12:56
Kutáček se Šulcem zavřeli u mantinelu Kubinu, míček zůstal na holí posledního zmiňovaného.
12:19
Torpedo uvěznilo celou lajnu Jaroměře ve středu hřiště.
12:01
Feberovi se nepovedlo najít volného Vlacha před bránou.
11:27
Nožička svedl souboj se Šochmanem, který se svalil k zemi.
10:52
Horčička úspěšně přetočil hru na druhou stranu.
10:30
Zapletálek zachytil míček mezi své nohy.
10:07
Jaroměř zahodila svou šanci střelou do zámezí.
08:45
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #11 Michal Janeček, asistoval #71 Daniel Kroupa (3:2).
08:45
Janeček se zmocnil odraženého míčku a povedlo se mu zakončit přesně. Jaroměř snížila vedení Torpeda.
08:35
Vilím si zahrál na létejícího Čestmíra a proletěl se za mantinely.
08:11
Tomáš Černý vzal celou situaci do svých rukou a minul bránu.
08:07
Tomáš Černý se postará o rozehrávku.
06:59
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #66 Marián Kloza, asistoval #17 Jakub Holeš (3:1).
06:59
Stačilo pouhých 12 vtřeřin a Torpedo navyšuje své vedení o další branku!
06:47
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #11 Richard Kraus, asistoval #26 Ondřej Kučera (2:1).
06:47
Torpedo dokázalo proměnit jejich přesilovou hru a otočit tak průběh celého zápasu!
06:05
Vyloučen hráč #33 Tomáš Černý družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za sekání.
06:05
Tomáš Černý zezadu seknul Šochmana a půjde si odsedět svůj trest.
04:33
Torpedo odehraje volný úder na polovině Jaroměře.
03:30
Šulc se rozhodl jít do výjezdu, střelu zachytil bránicí hráč.
02:53
Zapletálek učebnicovým zákrokem vychytal Nožičku.
01:54
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #63 Martin Šulc, asistoval #54 Tomáš Řezáč (1:1).
01:54
Torpedo dalo během pěti sekund dva góly, jedna branka nebyla uznána, jelikož před vstřelením samotného gólu zapískal rozhodčí faul.
01:28
Zapletálek vykopl pokus od Nožičky.
01:06
O rozehrávku se postará Kučera s Řezáčem.
00:28
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #21 Petr Hofman, asistoval #95 Filip Krigovský (0:1).
00:28
Jaroměř naskočila do úvodu hladově a přioneslo jí to své ovoce. Prosadit se dokázala už po 28vteřinách.
00:01
Úvodní buly dnešního utkání pro tým Jaroměř.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Both a Vladimír Černín.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Jaroměř: brankář: Dušan Völgyi; hráči v poli: Petr Hašek, Filip Krigovský, Milan Sucharda, Tomáš Černý, Petr Hofman
00:00
Line-up domácích Torpedo Havířov: brankář: Martin Zapletálek; hráči v poli: Erik Šochman, Tomáš Vlach, Matěj Černý, Martin Kutáček, Kamil Peřka