0:3
2:0
- : -

Wizards SO Praha 10 - ASK Orka Čelákovice 4:5
13. Martin Brhlík, 16. Petr Krob, 42. Martin Rossi, 45. Tomáš Branžovský - 5. Jaroslav Verner, 6. Daniel Korych, 28. Ondřej Špalek, 33. Václav Kramel, 38. Tomáš Beran; rozhodčí: Milan Baloun - Tomáš Sommer; vyloučení: 1:4; využití: 1:1; diváků: 25; zásahy brankářů: Vít Svojše 32 - Vojtěch Žáček 18; po třetinách: 2:2, 0:3, 2:0;
Komentář domácích Kincl Jaroslav (Trenér):
Poslední zápas základní části s vědomím, že jdeme do play-down. Pro nás ale velice důležité utkání o psychické rozpoložení před těžkým závěrem sezony. Prohráli jsme o branku, ale po bojovném výkonu. Věřím, že do play-down vstoupíme se stejným nasazením a soutěž udržíme.
Komentář hostů Bajer Martin (Trenér):
Dnes to bylo upachtěné vítězství, rozhodně jsme nepředváděli hezký florbal. Ale pátá výhra v řadě se počítá. Děkujeme domácím za zápas a přejeme hodně štěstí v play down.
56:48
Sedliský teď ukzával NHL powermove z pravé strany. Brankář Orky jeho pokus zlikvidoval.
55:28
Sedlák hned z trestné ohrozil branku Wizards. Svojše připraven.
53:16
Balónek zatím kontroluje tým Orky.
53:14
Vyloučen hráč #29 Jan Sedlák družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za hrubost.
50:51
Smutný teď trestuhodně míjí prázdnou branku ze středu.
46:14
Smutný naservíroval Krobovi na střed. Ten však střílí po zemi mimo.
44:52
Branku družstva Wizards SO Praha 10 vstřelil #46 Tomáš Branžovský, asistoval #66 Martin Rossi (4:5).
44:52
Branžovský natáhl ze středu hřiště a opřel balónek o horní tyč. Nechytatelná střela.
42:12
Svojše teď vytáhl neskutečný zákrok k levé tyči, který drží Wizards při životě.
41:23
Branku družstva Wizards SO Praha 10 vstřelil #66 Martin Rossi, asistoval #28 David Bouda (3:5).
41:23
Bouda vystřelil do středu brány. Brankář však balónek upustil a Rosii dorazil.
40:27
Velká šance Orky z úniku. Svojše připraven.
40:00
40:00
Máme tu další přesilovku Wizards. Snad se tato využije.
40:00
Střely ve 2. části: 8:13
40:00
39:59
Vyloučen hráč #7 Tomáš Beran družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za sekání.
38:00
Svojše vytahuje důležitý zákrok proti úniku hráče z Orky.
37:11
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #7 Tomáš Beran, asistoval #26 Radovan Kohút (2:5).
37:11
Skákavou nahrávku proměnil Beran náramně a zvyšuje náskok Orky.
32:48
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #89 Václav Kramel bez asistence (2:4).
32:48
Odražený vysoký balón doráží do brány Kramel.
31:36
Hráčí létají přes mantinely a trenérům obou týmů se to nelíbí.
31:19
Hra se fyzicky přiostřuje. Tvrdé souboje na obou stranách.
27:40
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #9 Ondřej Špalek, asistoval #17 Jakub Čáp (2:3).
27:40
Čáp našel crosovou nahrávkou Špalka a ten se nemýlil.
27:15
Vyloučen hráč #38 Martin Brhlík družstva Wizards SO Praha 10 na 2 minuty za sekání.
27:15
Uvidíme první přesilovku Orky po sekání Brhlíka.
24:55
Nejvetší šanci v přesilové hře si vytvořil Smutný, který proběhl celé hřiště po levém mantinelu a vystřelil. Brankář připraven.
23:36
Vyloučen hráč #3 Lukáš Zadák družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za hra na zemi.
23:26
Branžovský znovu v akci. Tentokrát oběhl hřiště z prava doleva a vystřelil do středu brány.
23:05
Brhlík se snažil tečovat střelu Boudy. Bez úspěchu.
20:38
První velká akce akce v druhé třetině na straně Wizards. Sedliský nabídl Smutnému do dobré pozice na středu hřiště. Ten však přestřelil.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 9:7
20:00
17:13
Branžovský pobídl Rossiho a ten svojí šanci promarnil střelou ze středu mimo bránu.
15:24
Branku družstva Wizards SO Praha 10 vstřelil #13 Petr Krob, asistoval #4 Jan Dušek (2:2).
15:24
Dušek posunul po mantinelu Krobovi a ten prostřelil brankáře na zadní tyč.
14:10
Branžovský je při chuti a znovu zkouší střelu old mantinelu. Bohužel znovu mimo.
12:30
Branku družstva Wizards SO Praha 10 vstřelil #38 Martin Brhlík, asistoval #18 Vít Křivonoska (1:2).
12:30
Křivonoska posunul po mantinelu balónek na Brhlíka. Ten poté přeloboval brankáře Orky na zadní tyč.
11:23
Branžovský vyvezl balónek z poza brány a trefil jen helmu brankáře.
09:36
První přesilovková formace si vytvořila jen jednu šanci z půlky.
09:12
Vyloučen hráč #19 Daniel Bárta družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za blokování hokejky.
05:36
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #23 Daniel Korych, asistoval #29 Jan Sedlák (0:2).
05:36
Útom Wizards se obrátil proti nim, když Brandžovský ztratil balónek. Následně Sedlák posunul rychle na Korycha a ten z pravé strany prostřelil Svojšeho.
04:33
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #4 Jaroslav Verner, asistoval #80 Adam Hájek (0:1).
04:33
Hájek nastřelil balón před bránu. Střela se odrazila od Boudy a Verner jen uklízel do odkryté brány.
01:55
Závar před Svojšovou bránou málem vyústil v gól hostů. Svojše na poslední chvílí vypíchl balónek mimo bránu.
01:42
Korych prověřil Svojšeho z levého mantinelu. Ten střelu vyrazil maskou nad.
00:45
První střelu Wizards vyslal Smutný ze středu nad bránu Orky.
00:01
Úvodní buly pro domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Milan Baloun a Tomáš Sommer.
00:00
00:00
Line-up hostů ASK Orka Čelákovice: brankář: Vojtěch Žáček; hráči v poli: Daniel Goll, Jakub Doutnáč, Václav Kramel, Ondřej Tichý, Jakub Čáp
00:00
Line-up domácích Wizards SO Praha 10: brankář: Vít Svojše; hráči v poli: Jan Dušek, Jakub Sedliský, Karel Smutný, Petr Krob, Daniel Kronďák