0:2
0:3
- : -

FBC ORCA KRNOV - Asper Šumperk 0:7
10. Jindřich Kamler, 18. Ondřej Kováč, 26. Ondřej Mrázek, 30. Jindřich Kamler, 48. Jindřich Kamler, 56. Jiří Trávníček, 56. Jan Mannl; rozhodčí: Patrik Mik - Viktor Kubala; vyloučení: 3:2; využití: 0:1; diváků: 44; zásahy brankářů: René Frydrych ? - Martin Malínek ?; po třetinách: 0:2, 0:2, 0:3;
Komentář domácích Lhoťan Štěpán (Trenér):
Mohli jsme zalést a čekat na smrt, ale chtěli jsme se s klukama trochu proběhnout, tak jsme zvolili osobku. Je nás pouze deset, hrajeme pouze s čím máme a na co máme. Děkuji všem hráčům za utkání, bohužel to dneska nevyšlo. Děkujeme taky našim divákům a přejeme soupeři šťastnou cestu domů.
Komentář hostů Matěj Petr (Vedoucí):
V první řadě musím smeknout před domácími, v 10 lidech dlouho odolávali. My jsme byli mírně nervózní, protože jsme si chtěli pojistit play-up a hodně nám odskakovali míčky od hokejek. I na začátku třetí třetiny jsme věděli, že utkání není rozhodnuté. Nakonec jsme to ale zvládli a jsme rádi i za nulu pro Martina Malínka. Na dálku gratulujeme Přerovu k vysoce pravděpodobnému prvnímu místu, nicméně pokud chceme postoupit, musíme porazit kohokoliv. Po šíleném úvodu sezóny musíme být rádi za jakoukoliv postupovou pozici. Děkuji soupři i rozhodčím za utkání a opomenout nemohu ani výpravu našich fanoušků.
60:00
Střely ve 3. části: 5:9
60:00
59:58
Vyloučen hráč #88 Daniel Venouš družstva Asper Šumperk na 2 minuty za blokování hokejky.
59:00
Šumperk i Krnov hrají aktivně do posledních minut.
55:55
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #7 Jan Mannl, asistoval #65 Antonín Harapát (0:7).
55:45
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #18 Jiří Trávníček, asistoval #13 Ondřej Mrázek (0:6).
50:00
Šumperk je více na míčku jak Krnov.
47:57
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #19 Jindřich Kamler, asistoval #18 Jiří Trávníček (0:5).
38:45
Vyloučen hráč #17 David Matušinský družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za hrubost.
33:22
Šumperk ubranil a je zpatky v 5.
31:21
Šumperk ve 4.
31:20
Vyloučen hráč #29 Ondřej Vlček družstva Asper Šumperk na 2 minuty za sekání.
29:34
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #19 Jindřich Kamler, asistoval #4 Michal Šíma (0:4).
28:05
Vyloučen hráč #82 Dominik Fňukal družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
25:08
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #13 Ondřej Mrázek, asistoval #18 Jiří Trávníček (0:3).
23:00
V prvních minutach druhé třeniny vidíme aktivní hru u obou týmu.
17:03
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #71 Ondřej Kováč, asistoval #93 Michael Maus (0:2).
12:21
Krnov ubranil a je zpatky v 5.
10:21
Vyloučen hráč #33 Ondřej Janáč družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za sekání.
10:21
Krnov ve 4.
09:37
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #19 Jindřich Kamler bez asistence (0:1).
00:01
Uvodní buly první třetiny pro Šumperk.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Patrik Mik a Viktor Kubala.
00:00
00:00
Line-up hostů Asper Šumperk: brankář: Martin Malínek; hráči v poli: Jindřich Kamler, Michal Vařeka, Jiří Trávníček, Ondřej Mrázek, Daniel Venouš
00:00
Line-up domácích FBC ORCA KRNOV: brankář: René Frydrych; hráči v poli: Štěpán Lhoťan, Jaromír Filip, David Musil, Dominik Fňukal, Petr Rožnovský
00:00
Dnes v hale Krnov v ramci 21. kola Divize můžu přivítáme hostující tým Asper Šumperk.