1:4
0:4
- : -

KM automatik FBK Jičín - FBC Liberec B 3:13
7. Tomáš Valkoun, 20. Tomáš Houška, 40. David Hanuš - 6. Martin Blecha, 8. Marek Žagan, 15. Sebastián Galbavý, 16. Jan Havrda, 20. Marek Žagan, 25. Lukáš Růžička, 30. Bohuslav Ferdan, 38. Marek Žagan, 40. Lukáš Kořínek, 41. Marek Žagan, 45. Lukáš Kořínek, 47. Martin Blecha, 57. Sebastián Galbavý; rozhodčí: Ondřej Vašátko - Miroslav Vejvoda; vyloučení: 5:4; využití: 1:2; zásahy brankářů: Jan Kraus 27 - Jakub Mauer 16; po třetinách: 2:5, 1:4, 0:4;
Komentář domácích Schreier Michal (Trenér):
Co napsat... Bohužel nám dnes Liberec ukázal jak hrát florbal... Děkujeme všem divákům za přízeň v celé sezoně.
Komentář hostů Svoboda Miroslav (Asistent trenéra):
Dnes můžeme být spokojený. Až na pár výjimek se nám dařilo kontrolovat hru a šli jsme si za vítězstvím. Jediné co nás trápí je velký počet vyloučení. Soupeři děkujeme za utkání a i když to výsledkově nemusí vypadat, tak nás docela potrápili.
60:00
Střely ve 3. části: 7:11
60:00
57:00
Vyloučen hráč #12 David Hanuš družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za sekání.
56:06
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #12 Sebastián Galbavý, asistoval #69 Filip Radostný (3:13).
53:01
Vyloučen hráč #37 Daniel Taneček družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za sekání.
46:23
Komentátor má jenom jedny nervy, takže se s vámi tímto loučím s přáním, aby se blízkalo na lepší časy, tak rychle jako se na hřiště přiostřívá.
46:22
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #24 Martin Blecha, asistoval #4 Bohuslav Ferdan (3:12).
46:12
Vyloučen hráč #19 Richard Iltis družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za hrubost.
44:42
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #67 Lukáš Kořínek, asistoval #68 Ondřej Bím (3:11).
40:51
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #95 Marek Žagan, asistoval #67 Lukáš Kořínek (3:10).
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 6:12
40:00
39:55
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #12 David Hanuš, asistoval #10 Bohumil Plíšek (3:9).
39:17
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #67 Lukáš Kořínek, asistoval #4 Bohuslav Ferdan (2:9).
38:33
Vyloučen hráč #40 Dominik Šollar družstva FBC Liberec B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
37:24
33:29
Jičín přečkal horké chvilky v oslabení a opět se tlačí do branky Liberce.
31:29
Vyloučen hráč #8 Tomáš Valkoun družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za bránění ve hře.
31:13
Jsme svědky dalšího velkého tlaku Liberce.
29:15
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #4 Bohuslav Ferdan, asistoval #67 Lukáš Kořínek (2:7).
29:15
Liberec se prosazuje po rychlém brejku po zablokované střele domácích.
28:03
Obrovský tlak Jičína v přesilovce bohužel zatím zůstává nevyužit.
26:40
Vyloučen hráč #4 Bohuslav Ferdan družstva FBC Liberec B na 2 minuty za sekání.
24:50
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #99 Lukáš Růžička bez asistence (2:6).
24:50
Při hostech stojí v dnešním zápase i štěstí, Růžička přidává další branku po náhodném odrazu od brankáře Jičína.
23:47
Žagan prošel středem obrany Jičína. Ztroskotal až na gólmanovi domácích.
22:47
Hosté v plném počtu. Další nevyužitá přesilka Jičína.
20:47
Vyloučen hráč #68 Ondřej Bím družstva FBC Liberec B na 2 minuty za bránění ve hře.
19:42
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #2 Tomáš Houška, asistoval #8 Tomáš Valkoun (2:5).
19:42
Za Jičín snižuje krásnou střelou Houška.
19:22
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #95 Marek Žagan, asistoval #24 Martin Blecha (1:5).
18:45
Jičín se oklepal ze slepých gólů a snaží se do konce třetiny zkorigovat výsledek.
17:50
Po delší době registrujeme šanci Jičína, v dobré pozici se na levém mantinelu ocitl aktivní Valkoun.
16:30
Hosté nyní kontrolují hru a tlačí se čím dál častěji do zakončení.
15:27
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #89 Jan Havrda, asistoval #23 Jakub Pecháček (1:4).
15:27
Liberec dvoumi slepenými góly zvyšuje svoje vedení na 3 branky.
14:47
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #12 Sebastián Galbavý, asistoval #24 Martin Blecha (1:3).
13:18
12:26
Brankář domácích drží svými zákroky Jičín na dostřel.
10:45
Jičín svoji první přesilovku i přes všechny náznaky šancí nevyužil.
09:09
Úžasní domácí fanoušci ženou Jičín za vyrovnáním.
08:45
Vyloučen hráč #64 František Příhoda družstva FBC Liberec B na 2 minuty za blokování hokejky.
07:11
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #95 Marek Žagan, asistoval #4 Bohuslav Ferdan (1:2).
07:11
Liberec si bere svůj náskok zpět. Trestuhodně zůstal na levém mantinetu volný zakončující Žagan.
06:44
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #8 Tomáš Valkoun, asistoval #2 Tomáš Houška (1:1).
06:44
Po nádherném pasu Tomáše Houšky přes celé brankoviště se pro prosazuje jeho jmenovec Tomáš Valkoun střelou do prázdné brány.
05:45
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #24 Martin Blecha, asistoval #95 Marek Žagan (0:1).
05:45
Tlak hostí po několika nepřesných střelách vyústil v branků Liberce, prosazuje se Blecha.
04:23
Zatím sledujeme vyrovnané utkání se spoustou nepřesností na obou stranách.
02:13
Registrujeme šanci i na druhé straně, když po rychlé rozehrávce Jičína pálil z dobré pozice Valkoun
00:23
Hosté v první šanci utkání přestřelují prázdnou branku.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Vašátko a Miroslav Vejvoda.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Liberec B: brankář: Jakub Mauer; hráči v poli: Ondřej Bím, Lukáš Kořínek, Bohuslav Ferdan, Martin Blecha, Marek Žagan
00:00
Line-up domácích KM automatik FBK Jičín: brankář: Jan Kraus; hráči v poli: Vojtěch Haken, Tomáš Ouhrabka, Marcel Jeřábek, Richard Iltis, David Hanuš