2:2
4:1
- : -

FbK Orlicko-Třebovsko - Hippos Žďár n/S. 8:6
16. David Čížek, 18. Petr Stolín, 29. Jan Machatý, 37. Tomáš Dryml, 43. Petr Minář, 44. Patrik Jurco, 56. Patrik Jurco, 60. Vojtěch Šmíd - 5. Lukáš Zeisel, 7. Petr Tlustoš, 20. Jan Lukeš, 21. Jan Lukeš, 29. Petr Tlustoš, 42. Jiří Kraus; rozhodčí: Nguyen Duc Trung - Filip Ryant; vyloučení: 2:1; využití: 1:0; diváků: 48; zásahy brankářů: Marek Koukal 16 - Tomáš Růžička 29; po třetinách: 2:3, 2:2, 4:1;
Komentář domácích Typl Jiří (Asistent trenéra):
Velmi náročný zápas, po včerejšku jsme odehráli 41 minut odevzdaně, pomalu, bez chuti a přihlížejíc hře soupeře. Posledních 19 jsme přidali a už přihlížel pouze soupeř. Díky úžasným divákům, pořadatelům, soupeři a dnes snad i rozhodčím.
59:59
Děkujeme divákům a divačkám, fanouškům a fanynkám. Oslava bude velká!
59:59
komentář treméra hostí Filipa Dvořáka: To, kam to delší dobu směřuje, se dnes stalo skutečností. My jsme dnes nabídli nejstarší pětku soutěže jinak nic moc. Florbalové kvality chybí, kondice není. Jediným plusem dnešního utkání je krásná hala. Děkujeme soupeři.
59:12
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #61 Vojtěch Šmíd bez asistence (8:6).
57:30
Rvačka, COŽE? To jsme tu u nás na vesnici ještě neměli.
55:57
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #28 Patrik Jurco, asistoval #39 Jakub Hrdlička (7:6).
55:57
No sakra! Tak dobrá souhra Hrdličky a Jurca.
55:30
Necelých 5 minut a utkání pokračuje v remíze.
54:52
Doufáme že stejně jako my, tak i vy fandíte u těchto obrazoevk.
49:26
Vypadá to, že Hroch si spletl střídačku.
47:41
Na hale dochází čistý vzduch.
46:44
Zdá se, že někoho tu dráždí žlutá barva.

43:04
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #28 Patrik Jurco, asistoval #77 Tomáš Dryml (6:6).
42:06
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #7 Petr Minář, asistoval #33 Dominik Zlesák (5:6).
41:56
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #35 Jiří Kraus, asistoval #15 Tomáš Hrubý (4:6).
40:01
Začátek poslední třetiny a zdá se že jedinýí kdo se na hřišti usmívají jsou rozhodčí.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 9:10
40:00
37:54
Holubovu střelu si zamluvil golman hrochů.
36:11
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #77 Tomáš Dryml, asistoval #28 Patrik Jurco (4:5).
36:11
Stahujeme skóre, budeme stahovat i gatě?
34:45
Vyloučen hráč #23 Petr Stolín družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za sekání.
34:45
Nu což, Stolín nám tady aspoň u stolku vytáhne třeba králíka z klobouku za ty 2 minuty.
34:45
Hlavně ať z něj nedělá sekanou jak na hřišti.
34:30
Na tribuně je to čím dál větší kotel.
33:38
Balonek domácím dnes vůbec nelepí.
32:53
Kapoun se snaží zmást soupeře a kope si s míčkem jak s hakysákem.
28:51
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #96 Petr Tlustoš, asistoval #91 Vojtěch Haman (3:5).
28:21
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #93 Jan Machatý, asistoval #14 David Čížek (3:4).
25:22
Zdravíme Žďár a žádáme jej aby krapet ubrali.
22:18
Vyloučen hráč #61 Vojtěch Šmíd družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za nedovolené vrážení.
22:18
Šmíd teď přišel bavit pořadatelský stolek a sedl si hned vedle na trestnou.
20:52
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #3 Jan Lukeš bez asistence (2:4).
20:00
20:00
Střely v 1. části: 14:9
20:00
19:43
Hráč ze Žďáru si zahrál na fotbalistu, ale nic mu nebylo.
19:29
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #3 Jan Lukeš, asistoval #15 Tomáš Hrubý (2:3).
17:10
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #23 Petr Stolín, asistoval #28 Patrik Jurco (2:2).
17:10
Skóre dorovnáno, ale hroši nám nedají nic zadarmo.
16:52
Do hřiště nám sice padají banery, ale pořád lepší jak střecha.
15:05
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #14 David Čížek, asistoval #61 Vojtěch Šmíd (1:2).
15:05
OT posílá hrocha zpět do výběhu.
14:21
Golman, Jakub Hrdlička, teď v bráně ukázal, co učí své rybičky a předvedl teď skvělý únik balonku před sítí.
13:08
Vyloučen hráč #89 Ondřej Dvořák družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za držení.
12:22
Fanklub OT je čím dál hlasitější! Snad o ten buben nepřijdeme.
06:48
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #96 Petr Tlustoš, asistoval #21 Filip Dvořák (0:2).
06:45
Hráč domácích Dominik Zlesák opět láme větvičku.
04:57
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #34 Lukáš Zeisel, asistoval #15 Tomáš Hrubý (0:1).
01:58
Ze začátku utkání jsou na balonku více hosté.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Nguyen Duc Trung a Filip Ryant.
00:00
00:00
Line-up hostů Hippos Žďár n/S.: brankář: Tomáš Růžička; hráči v poli: Filip Dvořák, Vít Petříček, Ondřej Dvořák, Vojtěch Haman, Petr Tlustoš
00:00
Line-up domácích FbK Orlicko-Třebovsko: brankář: David Richter; hráči v poli: Tomáš Dryml, Jan Horák, Štěpán Kapoun, Vojtěch Šmíd, Tomáš Martinásek