3:0
3:5
- : -

FBC LETOHRAD Orel Orlice - FBC Mohelnice 7:6
9. Jan Skalický, 24. Matouš Faltus, 27. František Majvald, 35. David Derka, 51. Matouš Faltus, 52. Matouš Poláček, 59. Maxim Kubelka - 5. Petr Graclík, 48. Josef Veselík, 50. Tomáš Pudil, 53. David Nejezchleba, 56. Tomáš Pudil, 58. Lukáš Zach; rozhodčí: Martin Trnka - Lucie Hejnová; vyloučení: 4:2; využití: 1:3; diváků: 13; zásahy brankářů: Roman Doleček 22 - Jan Hampl 8; po třetinách: 1:1, 3:0, 3:5;
Komentář domácích Adamec Petr (Trenér):
V dnešní oslabené sestavě jsme čekali těžké utkání se soupeřem bojujícím o postup. Naše hra vycházela z bloku s rychlými brejky a až na bláznivou třetí třetinu jsme měli utkání pod kontolou. Děkuji všem hráčům za skvěle odmakaný zápas a speciální díky patří také golmanoj. Přejeme soupeři hodně štěstí v play up.
Komentář hostů Pudil Tomáš (Trenér):
Zápas, do kterého jsme si přinesli jasný cíl, se začal hned od začátku vyvíjet v náš neprospěch, a soupeřovi využité šance díky našim chybám diktovali tempo celého zápasu. Pokaždé jsme museli dotahovat, a i když jsme se do zápasu dokázali vrátit tak jsme si opět naši lacinou chybou nechali zápas vzít. Příští týden hrajeme o vše, držte nám palce. Díky soupeři za zápas
60:00
Střely ve 3. části: 5:11
60:00
59:14
Vyloučen hráč #21 František Majvald družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za bránění ve hře.
58:26
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #29 Maxim Kubelka, asistoval #32 Matouš Poláček (7:6).
57:32
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #45 Lukáš Zach, asistoval #55 Petr Graclík (6:6).
56:06
Vyloučen hráč #6 Jiří Skalický družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za sekání.
55:40
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #46 Tomáš Pudil, asistoval #26 Radek Weidinger (6:5).
52:24
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #7 David Nejezchleba, asistoval #46 Tomáš Pudil (6:4).
51:50
Timeout FBC Mohelnice
51:50
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #32 Matouš Poláček, asistoval #12 Matouš Faltus (6:3).
51:33
Vyloučen hráč #16 Matěj Bizek družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za blokování hokejky.
50:55
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #12 Matouš Faltus, asistoval #29 Maxim Kubelka (5:3).
50:55
Matouš Faltus vstřelil gól mezi nohama
49:49
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #46 Tomáš Pudil, asistoval #37 Filip Heller (4:3).
47:57
Vyloučen hráč #38 Tomáš Faltus družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za bránění ve hře.
47:05
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #27 Josef Veselík, asistoval #98 Jan Hampl (4:2).
45:51
Vyloučen hráč #92 David Derka družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za sekání.
43:50
Vyloučen hráč #37 Filip Heller družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za sekání.
34:03
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #92 David Derka bez asistence (4:1).
30:23
Maxim Kubelka zkusil střelu do levé šibenice, kterou nedal.
29:55
František Majvald měl velikou šanci, kterou neproměnil
26:05
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #21 František Majvald, asistoval #6 Jiří Skalický (3:1).
19:45
Hra se začala zrychlovat, protože oba týmy začali hrát agresivně.
15:31
David Derka měl právě šanci, kterou měl proměnit.
08:29
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #8 Jan Skalický, asistoval #38 Tomáš Faltus (1:1).
04:57
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #55 Petr Graclík, asistoval #46 Tomáš Pudil (0:1).
01:00
V první minutě se hraje jen u hostů.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Trnka a Lucie Hejnová.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Mohelnice: brankář: Jan Hampl; hráči v poli: Martin Kubíček, Martin Nitsche, Adam Navrátil, Josef Veselík, Michal Vaněk
00:00
Line-up domácích FBC LETOHRAD Orel Orlice: brankář: Roman Doleček; hráči v poli: Ondřej Pokorný, Jan Skalický, František Majvald, David Derka, Tomáš Faltus