4:1
5:3
- : -

FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - FBC Spartak Kaplice 14:5
2. Jakub Mikolášek, 6. Matyáš Moller, 8. Filip Blažek, 10. Filip Blažek, 17. Jakub Mikolášek, 29. Filip Blažek, 31. Jakub Mikolášek, 34. Jakub Mikolášek, 39. Pavel Šimeček, 41. Jan Huleš, 44. Jakub Mikolášek, 49. Matyáš Moller, 51. Filip Konrady, 60. Adam Stejskal - 2. Petr Lukš, 23. František Dvořák, 46. František Dvořák, 46. Matěj Beniačik, 48. Antonín Ballák; rozhodčí: Miroslav Tomeš - Lukáš Tomášek; vyloučení: 4:2; využití: 1:0; diváků: 45; zásahy brankářů: Daniel Dolák 23 - Jan Hlušička 23; po třetinách: 5:1, 4:1, 5:3;
Komentář domácích Husák Jan (Trenér):
Dnes to stačilo, v Play Up by už asi nemuselo. Jsem rád, že i když přes "udržovací" výkon vše klaplo a body jsou doma, ačkoliv to mělo být přesvědčivější. Díky soupeři za sympatický a bojovný výkon. Zdravíme Bínu na hory.
Komentář hostů Lukš Libor (Trenér):
Kvalita a zejména rychlost soupeře vedli k našim ztrátám  nebo přečíslením a k většině gólů prakticky do rázdné branky a k jasnému vítězství. Přesto chci hráčům poděkovat za přístup k utkání. Soupeři přeji úspěch v kvalifikaci o vyšší soutěž.
60:00
Střely ve 3. části: 12:7
60:00
59:44
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #37 Adam Stejskal bez asistence (14:5).
59:44
Utkání se dohrává v klidném režimu.
56:00
Skvělý obranný zákrok si připsal Musil, jenž obral o míček Šimečka v souboji 1v1.
54:21
Kaplice hraje svoji přesilovku velmi dobře, Slavii zamkla v jejím obranném pásmu.
52:56
Vyloučen hráč #96 Matěj Soukup družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za blokování hokejky.
50:49
Filip Konrady dává Slavii znova velmi pohodlný náskok osmi gólů.
50:48
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #56 Filip Konrady bez asistence (13:5).
48:05
Moller zvyšuje na 12:5 pro Plzeň.
48:04
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #44 Matyáš Moller, asistoval #56 Filip Konrady (12:5).
47:27
Domácímu trenérovi se hrubě nelíbilo dění posledních minut a tak neváhal si vzít timeout.
47:26
Timeout FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň
47:26
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #8 Antonín Ballák bez asistence (11:5).
47:00
Dnešní utkání sleduje 45 diváků.
45:54
Pozor, pozor. Že by zápletka utkání... Spartak během pár vteřin vstřelil dva góly a dostal se na rozdíl šesti gólů.
45:53
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #90 Matěj Beniačik, asistoval #37 Petr Lukš (11:4).
45:37
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #72 František Dvořák, asistoval #25 Karel Mach (11:3).
43:04
Mikolášek si připisuje patý gól v dnešním zápase. Příspěvek do týmové kasy ho rozhodně nemine.
43:03
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #8 Jakub Mikolášek, asistoval #19 Patrik Med (11:2).
42:50
Vyloučen hráč #99 Jan Huleš družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za sekání.
42:50
Vyloučen hráč #22 Tomáš Kadlec družstva FBC Spartak Kaplice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
40:39
10 to je číslo gólu, který byl momentálně vstřelen plzeňskými hráči. Branku vstřelil Jan "Hulda" Huleš.
40:38
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #99 Jan Huleš, asistoval #9 Pavel Šimeček (10:2).
40:01
Poslední třetina dnešního klání byla započata.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 13:9
40:00
38:25
Pavel Šimeček, i tento borec se zapisuje mezi dnešní střelce.
38:24
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #9 Pavel Šimeček, asistoval #15 Filip Blažek (9:2).
36:34
Přesilovka domácích zůstala nevyužita.
34:28
Vyloučen hráč #88 Šimon Dubský družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
33:38
Mikoláškovi náčiní od FATPIPE zřejmě velmi svědčí, kejdou od finské značky vstřelil už čtvrtý gól v utkání.
33:37
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #8 Jakub Mikolášek, asistoval #22 Jindřich Mošna (8:2).
30:42
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #8 Jakub Mikolášek, asistoval #37 Adam Stejskal (7:2).
30:18
Čížek si vykoledoval faul na svoji osobu. Dvořáček si půjde schladit hlavu na trestnou lavici.
30:17
Vyloučen hráč #35 David Dvořáček družstva FBC Spartak Kaplice na 2 minuty za sekání.
28:51
Konrady neuspěl v samostatném úniku, vybojoval ,,pouze,, rozehrávku z rohu hřiště.
28:00
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #15 Filip Blažek, asistoval #9 Pavel Šimeček (6:2).
28:00
FILIP BLAŽEK kompletuje hattrick!!! Děkovat může Šimečkovi, jenž mu přihrával.
26:48
Dolák si dnes bránu postavil na jedničku. Už znova za ním zvonila tyč.
22:41
Nejprve Lukš ve sprinterském souboji nechal Blažka daleko za sebou, poté naservíroval míček Dvořákovi jako na zlatém podnose před bránu a Dvořák jen slíznul smetánku v podobě gólu.
22:40
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #72 František Dvořák, asistoval #37 Petr Lukš (5:2).
20:03
První šanci jsme druhé třetiny jsme viděli hned po třech sekundách hry. Šimečekovo projektil zastavilo až břevno.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 12:12
20:00
19:00
Skvělou akci si připsal hráč č.13 z týmu Kaplice, kličkou vykoupal soupeře, který se ocitl na zemi. Jeho šanci ale Dolák vychytal.
17:47
Při Dolákovi teď stálo štěstí. Střela Spartaku orazítkovala břevno jeho svatyně.
16:29
Mikolášek je při chuti. Přidává svůj druhý dnešní gól a celkově patý svého týmu.
16:28
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #8 Jakub Mikolášek, asistoval #44 Matyáš Moller (5:1).
15:01
Volný úder Slávistů z půlky pořádně zavařil obraně hostí, kteří se pro tentokrát ubránily úspěšně.
11:10
Mošna z velkého úhlu branku netrefil.
09:19
08:25
Gólovou šanci ve vlastním oslabení si připravili domácí. Porazil skvělou indivinduální akcí přes celé hřiště ohrozil brankáře Kaplic.
07:11
Vyloučen hráč #56 Filip Konrady družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře.
07:02
Filip Blažek uplatnil své střelecké dovednosti a zvyšuje vedení Plzně na 3:1.
07:01
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #15 Filip Blažek, asistoval #98 Jiří Čížek (3:1).
05:51
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #44 Matyáš Moller, asistoval #8 Jakub Mikolášek (2:1).
05:51
Skóre zápasu se znovu přelévá na stranu Slavie, která vede 2:1 zásluhou Mollera.
05:25
Domácí kombinují na vlastní polovině.
01:39
Jakub Mikolášek ukázal, že góly umí střílet i s náčiním od FAT PIPE. Brzo však ale Kaplice vyrovnala, a to zásluhou Lukše.
01:38
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #37 Petr Lukš, asistoval #45 Michal Forst (1:1).
01:33
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #8 Jakub Mikolášek, asistoval #56 Filip Konrady (1:0).
01:10
Hra se úvodních minutách přelévá ze strany na stranu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Miroslav Tomeš a Lukáš Tomášek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Spartak Kaplice: brankář: Jan Hlušička; hráči v poli: Antonín Ballák, Jan Sedláček, Petr Lukš, Tomáš Kadlec, Jakub Jirkal
00:00
Line-up domácích FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň: brankář: Daniel Dolák; hráči v poli: Jan Huleš, Matěj Soukup, Filip Blažek, Jiří Čížek, Pavel Šimeček