3:2
6:3
- : -

FBC DDM Kati Kadaň - 1.FBC DDM Děčín IV 14:9
2. Lukáš Pardubský, 6. Marcel Kalfiřt, 10. Lukáš Pardubský, 11. Petr Chládek, 15. Mikuláš Kulík, 33. Ondřej Kopp, 38. Mikuláš Kulík, 40. Petr Chládek, 41. Lukáš Pardubský, 43. Mikuláš Kulík, 48. Lukáš Pardubský, 50. Jakub Káčerík, 54. Patrick Lenke, 56. Mikuláš Kulík - 12. David Matza, 13. Marek Sochor, 17. David Matza, 20. Lukáš Vlček, 21. Lukáš Vlček, 22. Marek Sochor, 43. Matouš Dašek, 46. David Matza, 49. Vladislav Vrátil; rozhodčí: Zdeněk Kamínek - Josef Kubát; vyloučení: 4 + Lukáš Pardubský 5:2 + David Matza 5; využití: 2:6; diváků: 286; zásahy brankářů: Vojtěch Jiráček 26 - Adam Havriljak 28; po třetinách: 5:4, 3:2, 6:3;
Komentář domácích Štěrba Erik (Trenér):
Pro nás důležité vítězství hlavně po psychické stránce. V minulém zápase nás Děčín přejel a dnes jsme to urvali i přes to, že víme, že to dnes na jedničku s hvězdičkou nebylo. Našeho brankáře jsme nepodrželi. Naštěstí nás podrželi diváci. Byla to výborná kulisa. Moc děkujeme.
Komentář hostů Miško Petr (Trenér):
Trochu bláznivý zápas co se týče vývoje skóre. Brzy jsme museli začít převážně bránit z hlubokého bloku a spoléhat na rychlé kontry. Ve třetí třetině jsme se už prali s úbytkem sil a technickými i taktickými chybami, které domácí trestali. To nás mrzí nejvíce, protože jinak jsme se dlouho drželi v zápase a i přes kvalitu Kadaně jsme snad dokázali přispět k atraktivitě utkání.
60:00
Střely ve 3. části: 14:13
60:00
59:59
A je dobojováno.
59:37
Už to je asi jasné, ale fanoušci chtějí ještě ten 15. fík.
58:20
Chládek zblokoval střelu Záruby směřujícího na Věcheta před brankou.
57:02
Poprvé dnes na hřišti vidím Štulce.
55:31
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #73 Mikuláš Kulík, asistoval #13 Patrick Lenke (14:9).
55:31
Fišer špatně rozehrál, Lenke se dostal k balonku, našel osamoceného Kulíka u brány a ten již měl práci jednoduchou.
54:43
Opět skvělý Jiráček.
53:01
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #13 Patrick Lenke, asistoval #7 Lukáš Pardubský (13:9).
53:01
13. branku Kadaně, v čase 13:01 vstřelil s číslem 13 Patrick Lenke. Náhoda?
52:49
Podlaha zde se vytírá pravidelně. To platí nejen během běžného týdne, ale i během dnešního zápasu. Pořád se někdo klouže po zemi.
52:25
Šance jsou na obou stranách, ale gólmani drží své týmy.
50:23
Tohle bude ještě napínavé.
49:39
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #79 Jakub Káčerík, asistoval #13 Patrick Lenke (12:9).
49:35
Kulíkova střela přeplachtila branku.
48:59
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #4 Vladislav Vrátil, asistoval #94 Jan Fidler (11:9).
48:35
Po střetu Chládka s Vlčkem, skončil Vlček na zemi (podklouzl) a rozhodčí signalizovali vyloučení Chládka. Nakonec jej ale odvolali.
48:02
Vyloučen hráč #8 Miroslav Hanzlíček družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za sekání.
47:27
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #7 Lukáš Pardubský, asistoval #13 Patrick Lenke (11:8).
47:27
Zase jsem viděla jen Havriljaka rozplácnutého na zemi a 3 kadaňské hráče rozeskládané kolem branky a slavící gól.
46:13
Proti Pardubskému se postavil dokonce dvojblok.
46:05
Povím vám, ty trubky nebyl dobrý nápad. Už ani ty špnuty do uší nepomáhají.
46:00
Vrátil zblokoval Pokorného střelu.
45:13
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #12 David Matza, asistoval #94 Jan Fidler (10:8).
45:13
Matza od modré prostřeluje. To bylo rychlé.
44:55
Vyloučen hráč #79 Jakub Káčerík družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za hrubost.
43:50
Trestné střílení družstva 1.FBC DDM Děčín IV neproměnil #94 Jan Fidler.
43:50
Nájezd Fidlera a my asi ohluchneme.
Fidler už si ho vymíchal, ale najednou se tam vzala ruka Jiráčka. Neskutečný a velmi důležitý zákrok.
42:55
Bandas netrefil balonek před prázdnou brankou (Havriljak tam samozřejmě byl, ale na druhé půlce branky.)
42:21
42:14
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #16 Matouš Dašek bez asistence (9:7).
41:43
Přečíslení Kadaně 3na1 skončilo střelou do prázdné, která šla vedle brány.
41:05
Havriljak si počkal na Dandovu střelu.
40:24
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #7 Lukáš Pardubský, asistoval #79 Jakub Káčerík (9:6).
40:24
Třicet nad led a k tyči = ideál.
40:01
Úvodní buly dnešní poslední třetiny vyhrávají pro změnu hosté.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 8:7
40:00
39:36
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #21 Petr Chládek, asistoval #11 Ondřej Kopp (8:6).
39:36
Kadaň se zase ujímá dvoubrankového vedení.
37:38
37:38
Duo Kulík-Lenke dokonale funguje.
37:09
Michálek vybídal Lenkeho k zakončení, ten ale jeho přihrávku nezachytil.
36:16
Kadaň vyčkává a snaží si vytvořit dobrou příležitost.
34:17
Tribuna se nám teď trochu vzteká, že jeden z děčínských hráčů zahrál rukou.
33:27
Lehce akrobatický prvek od Vlčka, ale s elegantním dopadem.
32:49
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #11 Ondřej Kopp, asistoval #96 Lukáš Fiala (6:6).
32:49
Tenhel gól si Havriljak za rámeček nedá.
31:28
Kadaň se zatím drží.
30:20
Vyloučen hráč #26 Marek Pokorný družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:20
Pokorný nechtěl, už byl na úrovni Věcheta, ale Věchet skončil na zemi.
30:00
Dnešní utkání v kadaňské sportovní hale sleduje 286 užasných diváků. Děkujeme!
29:17
A opět nehrajeme v plném počtu na obou stranách.
28:52
Vyloučen hráč #4 Vladislav Vrátil družstva 1.FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
27:57
Martinec bude mít od Chodury berušku.
27:05
Havriljak vyrazil míček rukou přímo do Pokorného a od jeho obličeje míček odplachtil až za mantinel.
25:48
Bandasův ztečovaný pokus málem skončil za Havriljakem.
24:35
Kadaň opět v 5.
23:40
Jiráček drží Kadaň.
23:05
Sochor minul balonek, když měl před sebou prázdnou branku.
21:40
Pro zajímavost je Děčín letos nejúspěšnější v přesilových hrách. A potvrzuje to.
21:39
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #29 Marek Sochor, asistoval #12 David Matza (5:6).
21:39
Po zemi, k tyči a i přes hokejku Lenkeho.
21:23
Fidler ve velké šanci míjí.
20:49
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #21 Lukáš Vlček, asistoval #12 David Matza (5:5).
20:49
A je srovnáno.
20:01
Úvodní buly 2. třetiny vyhrávají opět domácí.
19:58
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #21 Lukáš Vlček, asistoval #94 Jan Fidler (5:4).
19:35
Vyloučen hráč #7 Lukáš Pardubský družstva FBC DDM Kati Kadaň na 5 minut za hrubost.
19:35
Takhle veselo tu dlouho nebylo.
19:32
Vrátil byl nejdříve zastaven o hlavu menším Kulíkem a pak ještě prohrál souboj s o polovinu lehčím Chodurou.
18:13
Vlček utekl po mantinelu, jeho projektil byl atentátem na kluky v rohu hřiště. Ale k vymetení pavučinky nechybělo mnoho.
16:56
Po vyloučení hráče Děčína je to tu vždy jako v zácpě, všichni na tribuně troubí.
16:48
Vyloučen hráč #12 David Matza družstva 1.FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za nesportovní chování.
16:39
16:26
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #12 David Matza, asistoval #21 Lukáš Vlček (5:3).
16:26
A z následné standartky gól.
16:21
Šnábl v obležení Daška, rozehrává Děčín. Kadani se to nelíbí.
15:06
Zárubova žabka proskotačila jen kousek od Jiráčkovi branky. Možná i kvákala, ale díky domácím fanouškům je tu takový rachot, že neslyším ani Elišku vedle sebe.
14:44
Skvělý Jiráčkův zákrok a následně i zákrok domácí obrany.
14:23
13:52
Vlček vystihl Michálkovu rozehrávku, naštěstí pro Kadaň se Michálek stačil vrátit.
12:59
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #29 Marek Sochor, asistoval #25 Michal Záruba (4:2).
12:59
Sochor snižuje na 4:2.
11:50
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #12 David Matza bez asistence (4:1).
11:50
Ze středu hřiště a k tyči... Pro Jiráčka bez šance.
11:27
A aby těch přesilovek nebylo málo...
11:25
Vyloučen hráč #17 René Chodura družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za sekání.
10:47
10:47
A druhý přesilovkový fík v brance Děčína.
10:22
Dašek v telemarku zblokoval Koppův projektil, nebýt jeho, tak je to jistý gól.
09:33
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #7 Lukáš Pardubský, asistoval #73 Mikuláš Kulík (3:0).
09:33
Pardubský nekompromisně od modré pod horní tyčku.
08:39
Pardubský trefil pouze clonícího Michálka.
07:51
Kopp míjí.
07:27
Děčínský blok zatím nedobytný, ale času dost.
06:09
Vyloučen hráč #12 David Matza družstva 1.FBC DDM Děčín IV na 5 minut za sekání.
06:09
Šnábl obdržel od Matzy hokejkou do obličeje a Kadaň si zahraje přesilovku.
05:03
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #30 Marcel Kalfiřt, asistoval #8 Miroslav Hanzlíček (2:0).
05:03
Kalfiřt prostřeluje Havriljaka po přední tyči nad rameno.
03:59
Jiráček zastavil všechny tři  nájezdy děčínských hráčů.
01:40
Bandas prověřil Havriljaka střelou na zadní tyč.
01:17
01:17
Já nikdy nic nevidím, ale prý do toho Pardubský plácnul a skončilo to v bráně.
01:05
Kadaň zatím nepustila Děčín k balónku.
00:01
Úvodní buly dnešního zápasu vyhrávají domácí a hned vysílají Pokorného do útočného pásma.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Zdeněk Kamínek a Josef Kubát.
00:00
00:00
Line-up hostů 1.FBC DDM Děčín IV: brankář: Adam Havriljak; hráči v poli: Vladislav Vrátil, Petr Fišer, David Matza, Jan Fidler, Lukáš Vlček
00:00
Line-up domácích FBC DDM Kati Kadaň: brankář: Vojtěch Jiráček; hráči v poli: Petr Chládek, Ondřej Kopp, Marek Pokorný, Lukáš Fiala, Michal Šnábl