1:5
1:4
- : -

FB Hurrican Karlovy Vary - FbŠ Bohemians DDM Praha 7 2:11
38. Filip Nevšímal, 60. Martin Tvrdek - 16. David Veleba, 18. Lukáš Vašíček, 27. David Veleba, 32. Matěj Vosátka, 32. Daniel Grézl, 34. David Veleba, 40. Tomáš Trnka, 52. Daniel Grézl, 53. Lukáš Vašíček, 54. Lukáš Vašíček, 60. Tomáš Trnka; rozhodčí: Jakub Šimek - Matyáš Ehm; vyloučení: 3:2; využití: 0:1; diváků: 47; zásahy brankářů: Tomáš Heimerle 35 - Miroslav Kovařík 13; po třetinách: 0:2, 1:5, 1:4;
Komentář domácích Kratochvíl Martin (Asistent trenéra):
Soupeři děkujeme za utkání a přejeme mu ať v play-off uspěje.
My se budeme soustředit sami na sebe a uděláme si pořádek při trénincích, v přístupu a začneme se připravovat v lajnách na příští sezónu. Nicméně máme před sebou ještě juniorský dvojzápas v Plzni, kde bychom rádi uspěli a  další tři utkání týmu U23 kde bychom rádi dotáhli postup do vyšší soutěže mužů.
Komentář hostů Grega Jozef (Trenér):
Dnešní zápas jsme pojali v play-off modu, kdy jsme chtěli být dobří do obrany po celou dobu zápasu a efektivní do útoku. Plán se dáříci, že vyšel. Musíme vylepšit pár věcí do play.off. Jinak spokojenost.
Děkujeme soupeři za zápas.
60:00
Střely ve 3. části: 7:20
60:00
59:55
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #64 Tomáš Trnka, asistoval #21 Lukáš Vašíček (2:11).
59:07
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #4 Martin Tvrdek bez asistence (2:10).
53:55
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #21 Lukáš Vašíček, asistoval #11 Adam Václav Kyselka (1:10).
53:31
Vyloučen hráč #41 Šimon Taraba družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za blokování hokejky.
52:43
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #21 Lukáš Vašíček, asistoval #91 Matěj Vosátka (1:9).
51:54
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #96 Daniel Grézl, asistoval #18 Peter Steller (1:8).
40:28
Vyloučen hráč #66 Tomáš Heimerle družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za nesportovní chování.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 4:14
40:00
39:08
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #64 Tomáš Trnka, asistoval #11 Adam Václav Kyselka (1:7).
37:54
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #42 Filip Nevšímal, asistoval #57 Marian Geťko (1:6).
33:08
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #20 David Veleba, asistoval #16 Tomáš Fryš (0:6).
31:56
31:26
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #91 Matěj Vosátka, asistoval #90 Ondřej Valenta (0:4).
26:17
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #20 David Veleba, asistoval #64 Tomáš Trnka (0:3).
23:31
Vyloučen hráč #64 Tomáš Trnka družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za sekání.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 4:12
20:00
17:23
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #21 Lukáš Vašíček, asistoval #20 David Veleba (0:2).
17:07
Vyloučen hráč #42 Filip Nevšímal družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za sekání.
15:59
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #20 David Veleba bez asistence (0:1).
11:43
Vyloučen hráč #11 Michal Hůla družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za špatné střídání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Šimek a Matyáš Ehm.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians DDM Praha 7: brankář: Miroslav Kovařík; hráči v poli: Adam Václav Kyselka, David Veleba, Matěj Vosátka, Lukáš Vašíček, Tomáš Trnka
00:00
Line-up domácích FB Hurrican Karlovy Vary: brankář: Tomáš Heimerle; hráči v poli: Jiří Šťovíček, Robin Rada, Michal Szappanos, Jan Mašát, Martin Tvrdek