4:1
3:2
- : -

FBŠ SLAVIA Plzeň - FBC Štíři Č. Budějovice 11:3
10. Matyáš Moller, 13. Adam Stejskal, 17. Jiří Čížek, 19. Michal Fuchs, 24. Michal Fuchs, 26. Adam Stejskal, 31. Michal Fuchs, 34. Michal Fuchs, 43. Adam Stejskal, 56. Jan Huleš, 60. Adam Löwy - 38. Matyáš Kouba, 46. Adam Severin, 60. Jan Poncar; rozhodčí: Václav John - Dominik Bartoš; vyloučení: 2:1 + Matyáš Kouba 5; využití: 3:0; diváků: 42; zásahy brankářů: Patrik Urban 18 - Matěj Brabenec 20; po třetinách: 4:0, 4:1, 3:2;
Komentář domácích Porazil Lukáš (Trenér):
Od začátku utkání jsme plnili pokyny do puntíku a to nás dovedlo k celkem pohodlným a zaslouženým třem bodům. Díky všem za fajn utkání.
Komentář hostů Kratochvíl Jiří (Trenér):
Domácí byli dneska jasně lepší, připravenější a celkově sehráli, co potřebovali a jasně zápasu dominovali. Nás sráželi školácké individuální chyby a nešťastné pětiminutové vyloučení. K zápasu jsme celkově přistoupili už podruhé naivně a to se projevilo na výsledku.
60:00
Střely ve 3. části: 9:10
60:00
59:50
V poslední minutě jsme mohli vidět hned dva góly.
59:45
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #18 Jan Poncar, asistoval #78 Vojtěch Fišer (11:3).
59:08
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #77 Adam Löwy, asistoval #97 Tobiáš Franc (11:2).
58:45
Zápas se dohrává stále ve velmi slušném tempu.
55:37
Přesilovka Západočechů znova využita. Tentokrát se prosadil Jan "Hulda" Huleš.
55:36
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #99 Jan Huleš, asistoval #37 Adam Stejskal (10:2).
54:20
Jiří Čížek sundal mikinu a jde pomoct svému týmu do další přesilové hry.
54:19
Vyloučen hráč #23 Matyáš Cuřín družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání.
51:36
Vyloučen hráč #37 Adam Stejskal družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za zdržování hry.
51:16
Pumelice firmy Netrh orazítkovala pouze tyč Jihočechů.
49:33
Franc si vykoledoval faul na svojí osobu, i přes protesty Polcara má Plzeň rozehrávku se středním pásmu.
47:30
Urban několika brilatními zákroky teď podržel svůj tým.
45:14
Severin backhandovým blafákem překonal Patrika Urbana a upravuje skóre zápasu na 2:9 z pohledu Štírů.
45:13
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #13 Adam Severin, asistoval #79 Matyáš Kouba (9:2).
42:34
ADAM STEJSKAL kompletuje hattrick!!! Po bídném výhozu Budějovického golmana míček zaplul přízemní střelou za jeho záda. Stav utkání 9:1.
42:33
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #37 Adam Stejskal bez asistence (9:1).
42:16
Huleš skákající míček to branky hostí neusměrnil.
40:32
Kolba trefuje brankovou konstrukci Urbanovi svatyně.
37:34
Kouba se trefil skvěle pod břevno a snižuje na 1:8.
37:33
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #79 Matyáš Kouba, asistoval #18 Jan Poncar (8:1).
35:32
Dnešní utkání sleduje 42 diváků.
33:42
Nejdřív Marek Fuchs zastavil brejk 3na1 a následně jeho bratr Michal přidává svů čtvrtý gól v utkání a zvyšuje na 8:0.
33:41
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #45 Michal Fuchs, asistoval #98 Jiří Čížek (8:0).
30:47
MICHAL FUCHS kompletuje hattrick!!! K jeho třetímu gólu mu nahrál dnes velice dobře hrající Patrik Med.
30:46
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #45 Michal Fuchs, asistoval #19 Patrik Med (7:0).
28:58
S průběhem utkání mohou být daleko více spokojení příznivci Slavie. Těch se sešlo v hale opravdu hodně.
27:40
Hosté hrají v plném počtu.
25:58
Druhý gól v přesilovce vstřelil Stejskal. Power play domácích bude trvat ještě zhruba 2 minuty.
25:57
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #37 Adam Stejskal, asistoval #99 Jan Huleš (6:0).
24:55
Exkluzivním zákrokem se zviditelnil brankář Štírů.
24:28
Defenzivní povinnosti si musel odbýt Baxa.
23:42
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #45 Michal Fuchs, asistoval #37 Adam Stejskal (5:0).
22:39
Výhodu přesilové hry mají Plzeňané. O jednoho víc jich bude hned 5 minut.
22:38
Vyloučen hráč #79 Matyáš Kouba družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 5 minut za sekání.
21:47
Začétek druhé třetiny patří Českým Budějovicům, kteří jsou mnohem aktivnější.
17:50
Hosté zatím nemohou najít recept na prostřelení zatím bezchybného Urbana.
16:05
Jiří Čížek ukázal, že si místo v první lajně zaslouží. Gólem upravuje na 3:0 pro domácí.
16:04
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #98 Jiří Čížek, asistoval #37 Adam Stejskal (3:0).
14:21
Urban se přípomněl skvělým zákrokem.
12:30
Ponechanou výhodu odloženého trestu zužitkovali domácí na výbornou a po zásluze Stejskala vedou 2:0.
12:29
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #37 Adam Stejskal, asistoval #19 Patrik Med (2:0).
10:16
Vyloučen hráč #99 Jan Huleš družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za sekání.
09:29
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #44 Matyáš Moller, asistoval #19 Patrik Med (1:0).
09:29
Moller se zapisuje to listiny střelců v dnešním zápase jako první. Po skvělé Medovo přihrávce nekompromisně zakončil.
07:30
Čížek ve velké šanci po skvělé přihrávce Fuchse promáchl sám před golmanem.
06:35
Úvodních osm minut nám utkání nenabídlo žádnou větší přílěžitost.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav John a Dominik Bartoš.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Štíři Č. Budějovice: brankář: Matěj Brabenec; hráči v poli: Vojtěch Basík, Adam Severin, Patrik Matys, Matyáš Kouba, Karel Uhlíř
00:00
Line-up domácích FBŠ SLAVIA Plzeň: brankář: Patrik Urban; hráči v poli: Patrik Med, Michal Fuchs, Jan Huleš, Jiří Čížek, Adam Stejskal