2:1
1:2
- : -

Florbal Chomutov - FBC Česká Lípa 5:6
16. Václav Drahoš, 16. František Kubík, 23. Martin Jeníček, 25. Adam Manas, 44. Matěj Dolejší - 3. Ondřej Kopič, 7. Ondřej Kopič, 11. Ondřej Kopič, 31. Albert Kouba, 43. Ondřej Kopič, 45. Ondřej Kopič; rozhodčí: Zdeněk Kamínek - Josef Kubát; vyloučení: 2:4; využití: 0:1; diváků: 101; zásahy brankářů: Bruno Vagel 24 - Daniel Jukl 30; po třetinách: 2:3, 2:1, 1:2;
Komentář domácích Severa Martin (Trenér):
Soupeř se dnes soustředil výhradně na obranu své poloviny. Bohužel náš vstup do utkání byl velmi mdlý a inkasovali jsme lacinné branky. Oceňuji návrat do zápasu, kdy jsme byli od 10. minuty jasně lepším týmem na míčku, bohužel jsme se nevyvarovali zbytečných ztrát, které nás stáli lepší výsledek. Díky soupeři, rozhodčím a divákům.
Komentář hostů Bartošová Lenka (Vedoucí):
V dnešním zápase jsme soupeře nenechaly hrát jejich hru. Všech 14 hráčů na hřišti nechali úplně všechno a díky tomu si můžeme odvést výhru. Soupeři děkujeme.
60:00
Střely ve 3. části: 9:9
60:00
59:58
Timeout FBC Česká Lípa
59:22
Úžasných 101 diváků přihlíží k velmi napínavé hře, posledních pár sekund do konce utkání, domácí hrají bez brankáře a snaží se ještě stihnout vyrovnat.
58:03
Timeout Florbal Chomutov
56:18
Domácí mají skvělou šanci vyrovnat, ještě stále mají přes minutu přesilové hry.
55:37
Vyloučen hráč #21 Albert Kouba družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za blokování hokejky.
54:51
Hosté se nedokáží dostat přes útočnou lajnu domácího týmu.
53:31
Marek Nekuda střílí z půlky a to přímo do helmy brankáře Daniela Jukla.
51:32
Pretlík úžasným gestem vybojoval míček.
49:48
Domácí tým má stále deset minut na to, aby vyrovnal a navýšil.
48:29
Dvě nevydařené ztráty míčku u Ondřeje Kopiče, který přišel o dvě šance vstřelit gól.
46:36
Velmi efektivní souboj o míček, nakonec se míček dostává k týmu hostů.
45:55
Holubář získává míček, posílá na Mruga a ten dává na Manase, který už míček posílá do útoku.
44:21
Pěkný souhrn pár skvělých gólů, tentokrát je ve vedení tým hostů.
44:17
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #29 Ondřej Kopič, asistoval #5 Ladislav Pekárek (5:6).
43:57
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #97 Matěj Dolejší, asistoval #4 Ondřej Vršata (5:5).
42:36
42:32
Tvrdý souboj o míček vyhrávají hosté.
41:19
Domácí tým se vstupem do třetí třetiny odhodlává ke vstřelení vítězných branek.
40:01
Dnes po druhé úvodní buly vyhrál tým hostů.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 13:10
40:00
39:21
Domácí ztrácí míček a hosté se během těch pár vteřin snaží ještě navýšit na svém brankovém účtě.
38:31
Blíží se opět poslední minuta, tentokrát již druhé třetiny a stav je stále vyrovnaný.
37:46
Hosté se chválí pevným držením míčku na florbalce, ale hosté už je napadají.
36:27
Rychlé přelévání hry ze strany na stranu tvoří nátlak na míčku.
35:39
Hosté opět v útoku, ale domácí už jsou v obraně na správném místě.
34:57
Nadstandartní a rychlý útok ze strany domácího týmu.
34:14
Holubář ve zdi zblokoval střelu hráče hostů.
32:52
Domácí ztrácí míček, ale Jeníček zasahuje a získává ho pro svůj tým nazpět.
31:17
Holubář na Dolejšího, ten na Františka a společně běží do útoku.
30:31
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #21 Albert Kouba, asistoval #29 Ondřej Kopič (4:4).
28:42
I hosté si zahrají přesilovou hru, ve které se budou snažit vyrovnat.
28:41
Vyloučen hráč #87 Martin Jeníček družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
27:31
Skvělý výkon v přesilové hře předvedl domácí tým.
25:30
Domácí tým si zahraje další přesilovou hru.
25:29
Vyloučen hráč #29 Ondřej Kopič družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za zdržování hry.
24:48
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #5 Adam Manas, asistoval #6 Martin Šnobr (4:3).
23:45
Hosté předvádí velmi efektivní útok, ale domácí jim neustupují.
22:33
Šnobr poslal skvělou přihrávku na Jeníčka, který toho využil a vyrovnal.
22:32
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #87 Martin Jeníček, asistoval #6 Martin Šnobr (3:3).
21:18
Domácí kvůli nepovedené přihrávce ztrácí míček.
19:41
Poslední minuta se odehrávala převážně na straně hostů.
18:48
Za pár vteřin se začne hrát poslední minuta první třetiny.
16:35
Úžasný výkon domácího týmu ve hře 4 na 4.
15:51
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #84 František Kubík, asistoval #5 Adam Manas (2:3).
15:23
Hosté se snaží provést rychlý útok, ale ztrácí míček a do útoku se dostávají domácí.
15:11
Vlastní branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #23 Václav Drahoš (1:3).
15:05
Vyloučen hráč #37 Matyáš Flekl družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za hrubost.
15:05
Vyloučen hráč #17 Marek Nekuda družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za hrubost.
13:11
Domácí získávají míček a využívají každé šance na střelu.
12:24
Hosté to v oslabení velmi dobře podrželi, ale teď už opět hra 5:5.
11:24
Domácí předvádí pěkný útok, ale ztrácí míček a hosté mají další šanci, běží na bránu, ale střílí mimo.
10:28
Domácím se začátek přesilové hry nepovedl a dostávají gól.
10:24
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #29 Ondřej Kopič, asistoval #21 Albert Kouba (0:3).
10:14
Vyloučen hráč #5 Ladislav Pekárek družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za nedovolené vrážení.
09:28
Domácí střídají za pochodu, obrana přihrává míček do útoku a útok rovnou střílí.
08:37
Hosté neudrželi míček a ztrácí ho.
06:29
06:02
Adam Martin pevné držení míčku, přihrává na Kotlana a ten bohužel ztrácí míček, ale ihned se ho snaží vybojovat nazpět.
05:21
Hosté mají rozehrávku z rohu u domácí brány.
04:32
Hosté díky dobře provedené obraně získávají míček a vytváří protiútok.
02:17
Domácí bohužel nezvládli podržet, ale snaží se vyrovnat.
02:07
01:38
Domácí předvádí skvělý a rychlý útok, ale hosté drží obranu.
00:47
Domácí získávají míček a zahajují útok.
00:01
Úvodní buly vyhrál tým hostů.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Zdeněk Kamínek a Josef Kubát.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Česká Lípa: brankář: Daniel Jukl; hráči v poli: Jakub Horák, Matyáš Flekl, Ladislav Pekárek, Ondřej Kopič, Ondřej Knespl
00:00
Line-up domácích Florbal Chomutov: brankář: Bruno Vagel; hráči v poli: Tomáš Hennrich, František Kubík, Tomáš Kotlan, Marek Nekuda, Martin Šnobr