60:00
Střely ve 3. části: 9:12
60:00
59:59
Hvizd rozhodčích znamená konec, skóre nezměněno 5 gólů daly domácí hráčky a 11 hostující
59:31
Klára Minářová nastřeluje tyč
59:00
Poslední minuta tohoto zápasu, o vítězi je rozhodnuto, o stavu ještě zdaleka ne, za minutu se může hodně změnit
58:14
Krásná akce domácích hráček bohužel nekončí míčkem v síti, ale akce to byla hezká
57:37
Tentokrát Červová Seevaldovou vychytala
57:11
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #7 Vendula Maroszová, asistoval #8 Dominika Buczek (5:11).
56:21
Karolína Mezerová jde sama na branku, ovšem je vytlačena obranou Vítkovic
55:20
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #48 Eliška Planková, asistoval #8 Dominika Buczek (5:10).
55:01
Denisa Hyršová zkouší prostřelit bohemáckou brankářku za běhu ze vzduchu - to by byl majstrštyk
53:54
Aneta Faltová ostřeluje branku Vítkovic, tentokrát vysoko nad
53:21
Gabriela Vaníčková opět v šanci zavěsit
52:03
Vyloučen hráč #26 Barbora Husková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za hra na zemi.
52:03
Rozhodčí musí nyní vysvětlit kapitánkám týmů své rozhodnutí, pískají přesilovku pro Bhemku za hru na zemi vítkovické hráčky na hraně brankoviště
51:40
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #3 Simona Pálková, asistoval #48 Gabriela Vaníčková (5:9).
51:40
Gabriela Vaníčková nabrala tempo, běží se zdviženou hlavou, hledá komu a Simona Pálková je tam kde má být, je tam další gól pro Bohemians
50:10
Natálie Bartošová a Anna Marie Divišová odvracejí veškeré útoky vítkovických hráček, brání jak o život
49:56
Tak tohle byla tutovka, kterou kapitánka Vítkovic zahodila jak mastný papír do koše
48:15
Vyloučen hráč #71 Tereza Havlová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za bránění ve hře.
48:15
Tak a zase změna, jde si sednout hráčka Bohemky a hra bude nyní 4 na 4
47:32
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #71 Tereza Havlová, asistoval #85 Lucie Veselá (4:9).
47:32
3 vteřiny hrají hráčky Bohemky v 5 proti 3 a je to tam - Tereza Havlová proměňuje
47:29
Vyloučen hráč #25 Laura Prusková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za hrubost.
46:15
Vyloučen hráč #12 Karolína Janatková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
46:15
Druhá bohemácká přesilovka - bude úspěšnější než první?
45:00
Lída Luklynská posílá dlouhý lob směrem k Karolíně Mezerové
44:04
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #18 Lucie Cholinská, asistoval #91 Adéla Feiková (3:9).
44:04
Lehkou střelou nad nohu přepisuje Lucie Cholinská na světelné tabuli číslo 8 na číslo 9
42:33
Na druhé straně sama Klára Minářová a i vítkovická brankářka Příleská chytá
41:21
Adéla Feiková sama na Karolínu Červovou, sevřením míčku mezi stehna nedala šanci bohemácká brankářka vítkovické hráčce zakončit
39:13
Anna Marie Divišová vybojovala výhodu pro svůj tým a bude mít ještě čas pokusit se připsat si bodík v podobě asistence či gólu
38:36
Jana Trošková opět přestřeluje branku domácích
37:44
Kateřina Fousová tentokrát byla úspěšnější než Eliška Planková a míček zůstal na její čepeli
37:01
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #10 Denisa Ferenčíková, asistoval #8 Dominika Buczek (3:8).
37:01
Minuta stačila hráčkám z Vítkovic, aby rozebraly Bohemačky.Sice ne moc hezkým gólem, ale míček byl za zády Karolíny Červové a tak platí
36:01
Vyloučen hráč #18 Klára Minářová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za blokování hokejky.
36:01
Budeme svědky 1. přesilovky Vítkovic, uvidíme zda přidají další gól ke svému skóre
35:18
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #10 Denisa Ferenčíková, asistoval #2 Alžbeta Ďuríková (3:7).
34:52
Kateřina Strnadová zapnula svoje turbo a jde sama na bránu, bohužel Laura Prusková z Vítkovic, aby zabránila střele si pomohla rukou na zádech Kateřiny
34:09
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #15 Šárka Staňková, asistoval #8 Dominika Buczek (3:6).
33:59
Lucie Veselá a Klářa Minářová se sesypaly na Karolínu Janatkovou jak vosy na med, ale míček nevybojovaly
33:02
Alžběta Ďuríková na druhé straně přestřeluje branku, ve které klečí Karolína Červová
31:38
Lucie Veselá faulována Lucií Šebestovou u mantinelu v útočné polovině Bohemians
30:01
Kateřina Strnadová těsně před vítkovickou svatyní s míčkem na hokejce zkouší na bližší tyč zakončit
29:02
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #9 Karolína Mezerová, asistoval #77 Anna - Marie Divišová (3:5).
29:02
Karolína Mezerová v zelenobílem dresu jede jak lokomotiva, zatím byla u všech gólů Bohemky, jen tak dál Kájo
27:21
Adéla Bočanová s Lucií Šebestovou se tahají o míček, rozhodčí jej přisoudil hráčkám z Vítkovic
26:03
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #9 Karolína Mezerová, asistoval #71 Tereza Havlová (2:5).
26:03
Během chviličky vítkovické hráčky opět v šanci, ale Karolína Janatková doslova spálila šanci a  i Bohemačky umí na tuto promarněnou šanci odpovědět gólem Karolíny Mezerové s asistencí Terky Havlové
25:05
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #26 Barbora Husková, asistoval #22 Sára Seevaldová (1:5).
25:05
Souhra Anny Marie Dvišové, Veroniky Štajnerové a Karolíny Mezerové vypadala luxusně, avšak kýžené ovoce nepřinesla. Zde platí nedáš, dostaneš - Barbora Husková - dala
24:21
Aneta Faltová dlouhou přihrávkou podél mantinelu dává šanci Simoně Pálkové
23:01
Alžběta Ďuríková se snažila oběhnout Lucii Hernandezovou, ale ta nejen že má dlouhé nohy, ale i dlouhé ruce a vítkovická Alžběta na bohemáckou Lucii prostě nestačí
21:59
Přesilovka Bohemians končí bez úspěchu
21:17
I přes svoje oslabení se dokáží vítkovické hráčky dostat k šanci - tentokrát to byla Jana Trošková
20:37
Adéla Bočanová čeká s napřáhnutou hokejkou na správnou přihrávku
20:01
Opět jsou na buly úspěšnější vítkovické hráčky
20:00
20:00
S pokřikem přicházejí na střídačky oba týmy, přichází i rozhodčí a na straně Vítkovic bude jedna hráčka chybět, jelikož  jde ještě na 1:59 na trestnou lavici
20:00
Střely v 1. části: 2:10
20:00
19:59
Vyloučen hráč #26 Barbora Husková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
19:59
Pouhou vteřinu bude trvat v 1. třetině přesilovka Bohemians, o přestávce budou mít možnost přesilovku probrat a dle pokynů snížit tak na začátku 2. třetiny skóre
18:04
Šance jsou na obou stranách, teď to vypadá lépe pro domácí
16:03
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #71 Tereza Havlová, asistoval #9 Karolína Mezerová (1:4).
16:03
A je to tady, Bohemačky - jmenovitě Tereza Havlová po přihrávce od Karolíny Mezerové rozvlnila síťku vítkovické branky
15:33
Hráčky Vítkovic se nám rozehrály, teď budeme čekat zda se rozehrají i domácí hráčky
15:31
14:44
Slyšíme cinkot tyčky u bohemácké branky
13:21
U své branky kombinuje Denisa Ferenčíková s Alžbětou Ďuríkovou a hledají skulinku kudy poslat míček vpřed
12:53
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #8 Dominika Buczek, asistoval #55 Denisa Hyršová (0:3).
10:09
Lucie Veselá nyní čistě obrala o míček Janu Horečkovou a může zakončit
09:33
09:13
Aneta Faltová a Veronika Mandíková obtěžovali Vendulu Maroszovou u mantinelu v rohu hřiště tak douho až rozhodčí hru přerušili a na míčku zůstávají Vítkovice
07:43
Klára Minářová je zastavena Denisou Hyršovou na středu hřiště
06:03
Výběh Karolíny Mezerové a ohrožení branky Vítkovic, brankářka Příleská je ve střehu
04:57
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #55 Denisa Hyršová, asistoval #18 Lucie Cholinská (0:1).
04:21
Hra se momentálně odvíjí na polovině Bohemians, obrana se snaží odpálit míček na protější polovinu
02:59
Z rohu u branky Bohemky rozehrává Dominika Buzcek, míček zachytává Veronika Štajnerová a jde do útoku
01:22
Na rozehrávce Eliška Císařová,posouvá na Kateřinu Fousovou, která hledá další spoluhráčku na přihrávku
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Jelínek a Josef Libecajt.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC TEMPISH Vítkovice: brankář: Nikola Příleská; hráči v poli: Alžbeta Ďuríková, Sára Seevaldová, Jana Trošková, Denisa Ferenčíková, Barbora Husková
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians: brankář: Karolína Červová; hráči v poli: Eliška Císařová, Kateřina Fousová, Adéla Bočanová, Klára Minářová, Lucie Veselá
00:00
Dobrý den, vítáme Vás u posledního kola Extraligy žen, při kterém se utká tým z 1. místa tabulky SC TEMPISH Vítkovice a FbŠ Bohemians, které patří 5. místo.
00:00
První u míčku jsou hráčky Vítkovic, začíná utkání, které sice stav v tabulce nezmění, ale můžeme být svědky kvalitní hry